552 Shares 4449 views

Podsumowanie "Krokodyla Gena i jego przyjaciele". Bez przyjaciół jestem trochę, ale z przyjaciółmi dużo!

Fantasy E. Uspensky wynalazł dobrą historię dla każdego. Poniżej zostanie podana jego krótka treść. Krokodyl Gena i jego przyjaciele pokażą wszystkim, że nudne i bezcelowe życie bez przyjaciół.


Skąd znać Cheburashkę

W gorących tropikach, w lesie, żyło dziwne śmieszne zwierzę z okrągłym łbem, duże żółte oczy i okrągły puszysty ogon. Wszedł do pudełka pomarańczy, zjadł parę i zasnął. Nawet nie czuł, jak rozbili pudełko, załadowali na parowiec i pojechali daleko. Zverek obudził się w sklepie, a gdy otworzyli pudełko, wyskoczył z niego, a potem padł z stołu na krzesło, a potem na podłogę.

Dyrektor sklepu nazwał dziwne zwierzę Cheburashką i zabrał je do ogrodu zoologicznego. Nie był tam tam potrzebny. Wtedy Cheburashka trafił do sklepu, tak że znalazł się w oknie i przyciągnął nabywców swoim niezwykłym życiem. Osiągnął to w budce telefonicznej. Podsumowanie ("krokodyla Gena i jego przyjaciele") przygód samotnego Cheburashki jest początkiem opowieści.

Samotny krokodyl

Zielony gen pracował jako krokodyl w ogrodzie zoologicznym. Każdego dnia, ubrany w garnitur i nie zapominając założyć kapelusza i wziąć laskę, poszedł do pracy. W zoo był w klatce. Ale ponieważ był uprzejmy, mógł być karmiony i prasowany. Wieczorem Gene wrócił do domu i był pusty. Był bardzo znudzony: miał 50 lat, ale nie miał przyjaciół. Następnie Gena wysłał reklamę, że szukał przyjaciół i mógłby zostać znaleziony pod wskazanym adresem. Oto krokodyl fikcja dla nas jest podsumowanie.

"Krokodyl Gena i jego przyjaciele" to niesamowita historia. Dalsze wydarzenia dowodzą, że ten akt Genu nie był na próżno.

Pierwsi przyjaciele

Najpierw przyszła dziewczyna o imieniu Galya. I jak tylko zaczęła rozmawiać z Geną, zadzwonił dzwonek do drzwi. Na progu stała Cheburashka. Był tak niezwykły, że zarówno Gene, jak i Galya zaczęli szukać jego wizerunku w książce, ale nie znaleźli tego. Cheburashka był smutny: "Jeśli nie wiesz kim jestem, to nie będziesz ze mną przyjaciółmi?" Gena powiedziała, że z dobrym przyjacielem, oczywiście, musisz być voditsya. "Hooray!" – Cheburashka krzyknął i zapytał, co zrobią.

Rozważamy jeszcze historię i krótką treść. Krokodyl Gena i jego przyjaciele, Cheburashka i Galya, popatrzyli na zegar i zasnęli.

Cheburashka zbierał się z Gena w domu krokodyli. Bawili się, piłili kawę i rozmawiali. Pewnego dnia Cheburashka nazywa Gene i zaprosiła go do niej, poprosił tylko o przyniesienie kawy Geny, filiżanek i wiadra wody, abyś mogła spawać napój. Gena, oczywiście, zrobił wszystko, ale pozostawiając zaproponowane, aby nadal się z nim spotkać, ponieważ jest o wiele łatwiej.

Galya zachorowała i wyzdrowiała

Kiedyś, Gena i Cheburashka udali się do Galya, a ona leży w łóżku i płacze, bo z powodu jej choroby gra o "Czerwonym Kapturku" nie powiedzie się. Gena i Cheburashka pocieszyli ją, przychodząc i zastępując ją. Podczas spektaklu wszyscy się mieszali, a Gena niemal zjadł Szarego Wilka, który uciekł ze strachu. Ale wszystkie dzieci bardzo się to spodobały, ponieważ było bardzo, bardzo interesujące.

Chociaż Galya zachorowała, Cheburashka zapoznała się z małym psem Tobicem, który został wyrzucony z domu i postawiony w jego budce telefonicznej. A kiedy siedział z Galyą i Geną, siadł kawę i zastanawiał się, jak mówić o Tobicie, w drzwiach rozległ się dzwonek do drzwi. Przyszła samotna piękna Chandra. To był lew, który także chciał znaleźć przyjaciół. Ale Gena powiedział, że ma już przyjaciół, a Cheburashka ochotniczo pomagał lwa. Szybko pobiegł za tobą. Więc duży lew miał małego przyjaciela. Dobroć i uprzejmość są gwarancją przyjaźni. To udowadnia historię i jego krótką treść. Krokodyle Gena i jego przyjaciele zawsze pomagają sobie nawzajem.

Kiedyś wszyscy bohaterowie zastanawiali się, ile samotnych serc w mieście i zdecydowali się skonfrontować ich między sobą.

Długa przyjaźń!

Powiesili reklamy i stworzyli Dom Przyjaźni w Genach. Zamiast tego następnego dnia przyszła do nich starsza kobieta z szczurą, która nazwała siebie Szapoklyak i powiedziała, że chce być znana z powodu złych czynów. Nikt tego nie lubił, a Shapoklyak ogłosił wojnę wszystkim, a potem coś uderzyło o ulicę Genova. Ujrzeli szczura złej staruszki, a potem piłka wypłynęła na elastyczną bandę, którą Gena złapał za zęby i nie opuszczał przez długi czas, rozciągając elastyczny pas na całą długość. A kiedy puścił piłkę, uderzyła ją w usta i musiała uciekać do szpitala. To kończy historię (streszczenie) "Krokodyli Geny i jego przyjaciół". Uspensky napisał kilka sequeli tej zabawnej opowieści.