831 Shares 6478 views

Dmitry Shcherbina – Filmografia, Biografia, życie osobiste

Dmitry Shcherbina urodził się w Baku miasto 01 października 1968. Rodzice młodego Dima zajmuje się budową metra. Dla dobrej pracy i wyjątkową tożsamość ojca został mianowany zastępcą. Minister Kolei, a rodzina przygotowywała się przenieść do Moskwy. Jednak plany te nie wyszło. Straszny wypadek, do którego doszło w kopalni, twierdził, życie głowy rodziny.


młodość

Jakiś czas Dmitry, jego matka i siostra nadal mieszka w Baku, a następnie postanowił przenieść się do Mińska. To właśnie w tym mieście, i przeszedł dojrzewania przyszłych gwiazd teatru i kina. Aż do 9 klasy Dmitry Shcherbina był prosty Uczeń, którego zdjęcia przez lata nosił na Hall of Fame. Mama zawsze była dumna ze swojego syna i chciał, żeby zostać prawnikiem, i zbudował dobrą karierę. Ukończył gimnazjum ze złotym medalem honorowym, który zapobiega Dima przewidywanej nauczyciel sportu. On po prostu kocha piłkę nożną, był zagorzałym fanem, nie próbował ominąć żadnego meczu swojej ulubionej drużyny, a wkrótce i on chciał być piłkarzem. Shcherbina został poważnie trenować, poświęcając mniej czasu na studiowanie. Po chwili zdał sobie sprawę, że piłka nożna – nie jest jego droga, ale wielki powrót certyfikat został po prostu niemożliwe, i wejść na Wydział Prawa z czwórki było bezcelowe. Tak Dmitry Shcherbina nie zostać prawnikiem.

pierwszy stopień

Następnie Dima postanowił zapisać się w szkole zawodowej i nauczyć się być mechanikiem. Ten zawód jest niewątpliwie konieczne, a także Sherbina zawsze chciała mieć swój własny samochód i być w stanie go naprawić w razie potrzeby.

Szkoła Dymitr był jednym z najaktywniejszych działaczy w dziedzinie kultury. Często gospodarzem imprezy i dyskoteki, które są niezależnie i ołowiu. Często słyszałem entuzjastyczne uwag kolegów, że będzie miał pozostawione wspaniały aktor.

Zacząć działać karierę

Wydaje się, że nakłanianie innych i własne refleksje na temat osiągnęły masę krytyczną i Shcherbina namiętnie chciał zostać aktorem. Los był łaskawy dla utalentowanego chłopca i jak dał mu szansę. Okazało się, że właśnie w tym czasie Dmitrij powierzono być wiodącym wielki koncert o znaczeniu krajowym. Wystąpienie odbyło się na najwyższym poziomie, na którym dyrektor szkoły dał Dima zalecenie o dopuszczenie do teatru Mińska Uniwersyteckiego. Ale po przeanalizowaniu tam przez jeden rok, Shcherbina poszedł służyć w armii i wstąpił w szeregi spadochroniarzy. Aby spłacić dług wobec Ojczyzny, Dmitri wchodzi Moskiewskiego Teatru Artystycznego szkole i zapisał się na kurs Avangard Leontiev.

Praca w teatrze

Jako student Teatrze Studio Moskwa, Sherbina pod kierownictwem Tabaková Olega udział w różnych produkcjach. Ze względu na swoją rolę Wick (play "Biloxi Blues"), białą oficer ( "The Passion of Bumbarash"), hrabia Novinsky ( "Ordinary Story").

W 1995 roku aktor Shcherbina Dmitry przeniesiony do teatru. Rada miasta Moskwa, gdzie grał w takich produkcjach jak „Madame Bovary” (jako Leon), „Miłość nie da z siebie naśmiewać” (jak Perdikana), „Kupiec wenecki” (w roli Lorenzo i Bassanio), „Król Lear” (jak Edmond), "Sirano de Berzherak" (jako chrześcijanin), "Black bride" (w roli Frederick) i "Bel Ami" (jak Sharlya Foreste).

Oprócz występów w teatrze Mossovet Sherbina udział w produkcjach Międzynarodowej Konfederacji Stowarzyszeń Teatralnych. Tutaj miał okazję wystąpić jako kapryśnego lokaj nazwie Malvolio w spektaklu „Wieczór Trzech Króli”, który wystawił przez Declan Donnellan Anglika. Reżyser pochwalił talent początkującego aktora i po jakimś czasie ponownie zaprosił go do odgrywania roli księcia Kurbski w spektaklu „Borys Godunow”.

debiut

Dmitry Shcherbina, którego biografia pełna jest nieoczekiwanych zdarzeń, pierwszy zagrała w filmie jeszcze jako student w Moskwie Art Theatre School. Debiutował w 1992 roku w detektywa Spivaka Timofeya „Trzy dni to prawo.” Ten obraz Dmitry charakter – były spadochroniarz Andrew, nieustraszenie konfrontacji grup przestępczych.

Pod koniec tego samego roku Shcherbina grał w innym detektywa w reżyserii Neberidze Borisom, zatytułowanej „Diamenty Shah.” Jednak w tym filmie rola Dmitry był tylko cameo.

pierwszy chwała

Prawdziwy artysta sławę przyniósł melodramat Saharova Alekseya „Mistress do Maid”, który został umieszczony na tytułowej powieści A. S. Puszkina. Tutaj Shcherbina grał Berestova – młody przystojny dżentelmen.

Patrząc wstecz na tej pracy, Dmitrij powiedział, że był to prawdziwy sukces na samym początku swojej kariery w twarz tak dramatyczny, język, reżysera i aktorów. Nick był na planie filmowym z Vasiliem Lanovym Leonid i Elena Kuravlevym Korikovoy. Film był ogromnym sukcesem i zebrał wiele różnego rodzaju nagród w popularnych festiwali. Ale mimo tej urzekającej początku, kino krajowy nadal nie jest zepsuty aktor. Zaledwie rok później, Dmitry został ponownie zaproszony do kina. Tym razem wystąpił w sprawach karnych filmu akcji o nazwie „Bieg śmierci”, gdzie zaśpiewała tytułową rolę. Dla tej pracy, nowicjusz, ale bardzo utalentowanego aktora na festiwalu „Złota Vityaz-97” zdobył nagrodę dla „najlepszego aktora”. Dmitry Shcherbina, filmografia, który w tym czasie był jeszcze tak nisko, aż do końca lat 90-tych nie otrzymuje zaproszenie do strzelaniny.

Szczyt popularności

Jego następnym zadaniem Shcherbina grał w 2000 roku. On pojawia się w pierwszym filmie o nazwie „Bushido” z trylogii „The Black Room”. Fabuła jest, że szef Nikolai i jego ochroniarz (Andrey Shcherbina) podczas gry w szachy i bankiera partii stara się uczyć życia swego niewolnika.

Jak można zauważyć, jeśli nie brać pod uwagę „Mistress do Maid”, Shcherbina, nakręcony głównie w filmach orientacji karnych. To nie był wyjątkiem i nowa rola aktora w „Stiletto” serii. W filmie bohater etap Dmitry Ignat Voronov – były pracownik służb wywiadowczych. Serial telewizyjny był chwalony i aktor po znakomicie zagrał rolę honorowego tytułu „Odkrycie Roku”.

W 2004 Shcherbina odegrała główną rolę w filmie „Two szeregowego losu”, na podstawie powieści Málková Nasiona „Payback” i „szantażu.” Po premierze serialu na ekranach telewizyjnych aktora został zyskuje popularność i rzesze wielbicieli jego twórczości. Dmitry zaczął regularnie zapraszany strzelać nowe zdjęcia.

Zagrał w takich serialach jak "Ermolovy", "zabawa", "Mam marzenie", "Alias" albański "" "Admiral", "Out of the Fog Hedgehog", "My Own Worst Enemy." Z jego ostatnich ról, można zauważyć obraz „Bilet dla dwojga” i „Red Mountain”, który został opublikowany w 2013 roku.

Dmitry Shcherbina: miłość życia

Z żoną – Olga Pavlovets – Dmitry spotkał się na planie filmu „Stiletto 2”. W historii malarstwa, zagrała rolę żony Aleksandra Domogarova, który zginął tragicznie w krótkim czasie. Zostawił młodą wdowę, po jakimś czasie Olga bohaterka zaczyna skręcać romans z bohaterem Dima. Dziwnego, że miłośnicy filmu młodzi ludzie mający prawdziwe uczucia i prawdziwe życie.

Wkrótce Dmitry Shcherbina & Olga Pavlovets stał się mąż i żona. W 2005 roku, mieli miły mały chłopiec, którego rodzice postanowili nazwać Prochorow. Dmitry tak marzyłem o zostaniu ojcem, nawet obecny przy narodzinach, a pierwszy pojąwszy żonę z okruchów na dłoniach. Mówi, że aktor był to najszczęśliwszy dzień w jego życiu. Ale napięty harmonogram nie pozwala strzelanie nowych rodziców wychować syna ze sobą. To po prostu tak się złożyło, że podczas gdy Olga Prokhor mieszkał w Petersburgu i Dmitry – w Moskwie. Raz Olga zaczęły pojawiać się ponownie w stolicy, rodzina była zjednoczona. Jednak szczęście nie trwało długo, aw 2008 para rozwiodła się, zachowując ciepłe i przyjazne stosunki.

Shcherbina jest teraz żonaty po raz drugi, a imię twoje wybrańcem, trzyma w tajemnicy. Nie tak dawno temu w córką aktora rodzina.

Dmitry Shcherbina, filmografia, która ma dziesiątki zdjęć – popularny, utalentowany aktor, którego praca ma dużo fanów.