751 Shares 3355 views

Lek 'JUnidoks Soljutab'. , Sposób dawkowania opinii

Lek „JUnidoks Soljutab” odnosi się do grupy antybiotyków tetracykliny. Związek ten wykazuje działanie bakteriostatyczne działanie hamujące syntezę białek w komórkach bakteryjnych. Aktywny składnik – doksycyklina.


Lek jest aktywny w stosunku do patogenów gram i gram, liczbie pierwotniaków.

Substancja czynna szybko i całkowicie wchłaniany. Spożywanie pokarmu ma niewielki wpływ na wchłanianie. Stężenie doksycyklina osiąga maksimum w ciągu dwóch godzin po podaniu dwieście miligramów. Substancja czynna może również przenikać do materiału.

Lek „JUnidoks Soljutab” (sprzężenie zwrotne z wielu pacjentów wskazują na to) jest skuteczna dla kiły podstawowych. Dawka w tym przypadku – sto mg dwa razy dziennie. Czas trwania leczenia – dwa tygodnie. W manifestacji wtórnego leczenia choroby przedłużony o kolejne dwa tygodnie.

Lek „(” JUnidoks odpowiedzi ekspertów potwierdzić), korzystnie z posiłkiem. Tabletki do rozpuszczania w dwadzieścia ml wody. Lek może być również podzielony na kawałki, żuć ani połykać w całości.

W niepowikłanej rzeżączki (z wyjątkiem zakażenia odbytu u mężczyzn), wyznacza osobę dorosłą stu miligramów dwa razy dziennie, aż do całkowitego wyzdrowienia. Średni czas trwania aplikacji – w tygodniu. Lek „JUnidoks Soljutab” (Opinie lekarzy potwierdzi), można wziąć raz rzeżączki. Dawkowanie, w którym – sześćset mg (trzysta mg dwa razy w odstępach co godzinę).

Kiedy układu moczowo-płciowego infekcje, nieskomplikowany charakter, nie gonokokowe zapalenie cewki moczowej, zapalenie szyjki macicy zaleca sto miligramów dwa razy dziennie. Czas trwania leczenia – siedem dni.

Przepisać leki „JUnidoks Soljutab” trądziku (trądzik). Dawki dziennie w tym samym czasie – sto miligramów. Okres od sześciu do dwunastu tygodni.

Do zapobiegania malarii zaleca się przyjmować sto miligramów dziennie. Należy rozpocząć przyjmowanie dzień lub dwa przed wyjazdem, a następnie kontynuować wzdłuż całej jego długości, a przez cztery tygodnie po powrocie.

Aby zapobiec występowaniu biegunki „podróżny” lek „JUnidoks Soljutab” przyjąć dawkę 200 mg w pierwszym dniu podróży w jednym lub dwóch etapach. Potem wziąć sto miligramów raz dziennie, przez cały okres pobytu w innym regionie. W tym przypadku czas trwania spożycie nie powinno być więcej niż trzy tygodnie.

W leczeniu leptospiroza polecić sto miligramów dwa razy dziennie. Terapia trwa siedem dni. Jako środek zapobiegawczy powołać dwieście miligramów w tygodniu, przez cały okres pobytu w niekorzystnym terenie.

Do zapobiegania powikłań infekcyjnych po aborcji medycznej leku „JUnidoks Soljutab” (Opinie i komentarze lekarze to potwierdzić) powinny być podejmowane w dawce sto miligramów na godzinę przed interwencją i 200 mg po zabiegu.

U dorosłych dawki maksymalnej dziennie – 600 miligramów (nie więcej niż pięć dni). W przypadku pacjentów z ośmiu lat, o masie ciała powyżej 50 kg otrzymali ilość leku na dzień powinna być większa niż 200 mg.

Lek „JUnidoks Soljutab” (komentarze z ekspertami niejednoznacznych w nim) nie jest wyznaczony w okresie ciąży i laktacji.

Jak pokazuje praktyka, lek był dobrze tolerowany. Eksperci ostrzegają, że w czasie całego przebiegu leczenia jest konieczne w celu uniknięcia narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W niektórych przypadkach może pojawić się reakcje alergiczne, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, centralny układ nerwowy i układ moczowy.

Przed zastosowaniem leku „JUnidoks Soljutab” należy dokładnie zapoznać się z instrukcją i skonsultować się z lekarzem.