852 Shares 6506 views

płatność powiernik MTS nie opuszczę cię na zero

Łatwo jest być w sytuacji, gdy pieniądze na rachunku za telefon komórkowy nagle zakończony, oraz pilną potrzebę zadzwonić. To nie zawsze mają możliwość lub chęć biegać w poszukiwaniu najbliższego terminala płatniczego (w nocy, na przykład). To nie znaczy, że trzeba siedzieć z saldem zerowym, musimy tylko pamiętać o służbie „Powiernik płatności”. MTS – jeden z największych operatorów komórkowych – oferuje klientom wygodną obsługę.


pomoc karetka z MTS operatora kredyt

Usługa ta – jeden z rodzajów kredytów, które są dostępne dla abonentów MTS. Jego oficjalna nazwa – „Promised płatność”. Innym rodzajem pożyczki – „W pełnym zaufaniem.” Różnica między nimi jest taka, że pierwszy sposób ładowania jest dostępna dla wszystkich, jeśli ujemne saldo nie więcej niż 30 rubli, natomiast drugi działa na planach taryfowych z miesięczną opłatą. W tym „Promised płatności” podano na tydzień, a usługa jest „na pełnym zaufaniem” na stałym poziomie.

MTS do klientów, którzy płacą miesięczny abonament, nie należy się martwić, ponieważ mogą one wchodzić minus suma 200 rubli. Reszta jest konieczne, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak brać zaufanie MTS płatności w ramach usługi „Promised płatność”.

Ile dać pieniądze?

Ważne jest, aby zrozumieć, ile pieniędzy można uzyskać za pomocą „Powiernika Płatność” usługa. MTS zapewnia kredyt dla swoich klientów w zależności od ich miesięczne wydatki na opłacenie komunikacji mobilnej. Tak więc, jeśli wydać około 300 rubli miesięcznie, użytkownik zostanie poproszony o 200 rubli. Nałożyć w sumie o 30 do 500 rubli miesięcznie? Dostać 400 rubli płatności powiernika. Kiedy wydasz więcej niż 500 rubli, można liczyć na 800 rubli. W takim przypadku abonent może wybrać kwotę płatności.

Jak zdobyć upragnioną zapłatę?

Więc postanowiłem wykorzystać MTS usług kredytowych. Jak przyjmować płatności ufności? Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo. Są trzy proste sposoby, aby podłączyć obiecaną zapłatę.

Pierwszy – zadzwonić pod bezpłatny numer 1113. Telefon ten wsparcia informacyjnego sieci MTS. Drugi – wybieranie z klawiatury telefonu * 111 * 23 # i nacisnąć przycisk „Połącz”. Trzecia – do skorzystania z MTS Internet Assistant, w zakładce „Płatności” usługi niezbędne „Promised płatność”.

Teraz, gdy usługa jest podłączony, można go używać. Wybierz * 111 * 123 # wysłać wezwanie i wybrać kwotę wypłaty zaufania. Domyślnie minimalna kwota wynosi 50 rubli, a maksymalna zależy od kosztów komunikacji komórkowej. Warto wyjaśnić, że jeśli podawane są w MTS mniej niż dwa miesiące, usługa jest dostępna dla Ciebie jest tylko z dodatniego salda na rachunku.

Wracaj wziąć kredyt zaufania MTS oferuje zapłatę w ciągu tygodnia. Zatem koszt usługi wynosi 5 rubli.

Należy również pamiętać, że connect „obiecana zapłata” można stosować tylko wtedy, gdy użytkownik nie korzysta z usługi „na całkowitym zaufaniu”, ponieważ te rodzaje kredytów wykluczają się wzajemnie. Status usługi łatwo być sprawdzone poprzez wywołanie bezpłatny numer 11131, wybierając * 111 * 1230 # lub poprzez internet w prywatnym gabinecie.

MTS płatności powiernik – prawdziwa magiczna różdżka, która nie pozwoli Ci pozostać bez połączenia, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek potrzebował pieniędzy na konto telefonu komórkowego.