582 Shares 3639 views

Pensjonat „Leśna Polana” (Moskwa): opis i opinie

Dziś wiemy, co „leśnej polanie” emeryturę. To miejsce znajduje się w Rosji, w pobliżu stolicy. Jego główną zaletą jest to, że pensjonat oferuje relaksujący wypoczynek z dala od tętniących życiem miast. To z tego powodu, „leśnej polanie” przyciągnąć odwiedzających. Ale jakiego rodzaju emerytury? Jakie są udogodnienia i usług? Ile są zadowoleni goście? Wszystko to pomaga ocenić liczne opinie klientów. Nie bój się, jeśli istnieje różnica poglądów. Spośród nich, trzeba będzie wyodrębnić tylko plusy i minusy organizacji, a następnie bez żadnej pomocy, aby wyciągnąć wnioski na temat, jak to miejsce odpowiada Twoim potrzebom.

opis

Pensjonat „Leśna Polana” – miejsce, gdzie można odpocząć i dobrze się bawić. Jeśli chcesz cieszyć się las i ciszę, ale nie daleko od cywilizacji, organizacja ta oferuje.

Renta jest rozległy teren położony w zalesionej okolicy. Na niej można znaleźć hotel z pokojami i domów wakacyjnych. Tam jest wszystko, co jest w stanie przyciągnąć klientów. To miejsce, sądząc po opiniach, jest idealnym miejscem na różnego rodzaju imprezy.

Jednak obliczona „leśnej polanie” małej liczby gości. Wystarczy zamieścić tu 200 osób uda. Niektórzy klienci są bardzo odpowiednie. Szczególnie, jeśli planujesz urlop zbiorowy lub jakiegokolwiek zdarzenia.

usługi

Warto zwrócić uwagę, jakie usługi są oferowane przez pensjonat „Nowej Leśnej Polanie”. Niektórzy uważają, że potencjalni klienci tego ośrodka. I podobno można uzyskać wysokiej jakości opieki medycznej i leczenia. To jest naprawdę?

Wcale nie. „Leśna Polana” – to najczęstsza pensjonat, który nie wykonuje procedury medyczne. Jest on przeznaczony wyłącznie dla przyjemności lub biznesowych spotkań. Tutaj można uzyskać następujące usługi:

 • Organizacja wesel i uroczystości;
 • spotkania publiczne;
 • Organizacja studiów;
 • konferencja;
 • rozrywka;
 • pokaz;
 • bankiety.

Między innymi, można po prostu przyjść tutaj, aby odpocząć. Choć w praktyce często pensjonat „Las Polana” jest wynajmowane na różne imprezy. Na przykład, na wesela. Jak zapewnić klientów, że jest to idealne miejsce, aby pomieścić dużą liczbę gości. Można organizować i restauracja, a dom rooming. A wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie Moskwy.

Natura i środowisko

Ogólnie rzecz biorąc, „Leśna Polana” otrzymują pozytywne opinie od ich użytkowników dla środowiska i przyrody. Ale niektóre negatywne nadal ma miejsce. Chodzi o to, że organizacja jest w zalesionej okolicy. To cieszy wielu. Piękny sosnowy las, cisza, brak zgiełku miejskiego i świeże powietrze – to jest to, co jest potrzebne do dobrego wypoczynku. Natura cieszy swoim pięknem.

Ale wiele sugerują, że „Leśna Polana” są daleko od cywilizacji. ujemna przynajmniej wyrazić ludzi, którzy przychodzą do tego obszaru przez samochód. Aby mieć prywatny parking, z którego nie ma problemu, aby wrócić do miasta. Ale jeśli chodzi o podróżowanie środkami transportu publicznego, pensjonat „Las Polana” (dzielnica Odintsovo – miejsce, które ma również podobną instytucję) jest naprawdę daleko od najbliższych przystanków autobusowych i obszarów miejskich. W każdym razie, jest to wrażenie wśród klientów.

W rzeczywistości, to miejsce nie jest tak daleko od cywilizacji. Zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Moskwy. To nie jest na pustyni, jak mówią klienci. Samochodem oraz środkami transportu publicznego, aby dostać tutaj jest łatwe. Tak, w tym ostatnim przypadku będzie musiał iść pieszo około 2-2,5 km, ale to nie jest taki problem. Jak już wspomniano, skarg od kierowców samochodów osobowych o statusie docelowych tam.

Jeśli nie chcesz jechać do Moskwy, ale brakowało w obszarach miejskich, pamiętaj: teren, który znajduje się w pobliżu pensjonatu „Leśna Polana” – Balashikha. Możesz łatwo dotrzeć. Być może jest to jedyny kompleks apartamentów, który znajduje się w bezpośredniej bliskości naszej obecnej organizacji.

Dla każdego, wszędzie

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Wielu ludzi myśli o tych, którzy mogą iść do pensjonatu. Mimo wszystko, jeśli myślisz o niektórych domach wypoczynkowych nie przyjmuje gości ze zwierzętami i dziećmi.

Pensjonat „Leśna Polana” otrzymał pozytywne recenzje na to, czego potrzeba do nieletnich klientów w każdym wieku. Najważniejsze – aby ostrzec z wyprzedzeniem o tym, co dziecko będzie odpoczywać z tobą. Ale zwierzęta nie są akceptowane. Nie zbyt frustrujący czas, ale to ma miejsce. Zwierzęta będą musiały opuścić dom.

Znaleźć w „polanie” klientów w każdym wieku. Często jednak ani rodzina, ani w średnim wieku ludzi biznesu, którzy prowadzą konferencję. Pojedyncze starsi goście są tu niezwykle rzadkie. Ale młodzi ludzie mogą być postrzegane częściej.

umeblowanie

Co noclegi są oferowane przez naszą organizację dzisiaj? Jest to ważny moment. W tym obszarze, opinie klientów są podzielone. Ktoś myśli, że warunki są dobre, a niektórzy wskazują, że były one w „prehistorycznego życia”. Można powiedzieć, że sytuacja w pensjonacie „leśnej polanie” amatora.

W nim nie będzie widać żadnych nowoczesnych dodatków lub śmiałych decyzji projektowych. Pokoje przypominają coś z sytuacją czasach sowieckich. Nie ma sensu z pobytu w hotelu. Odnosi się wrażenie, że relaks w najbardziej zwykłym mieszkaniu podczas radzieckiej pierestrojki. Ktoś zjawisko frustrujące. Po tym wszystkim, nie każdy lubi tak daleko ciche i przestarzałych mebli. A niektóre wręcz przeciwnie, wszystko musi smakować.

Na szczęście, konferencyjne i sale konferencyjne wyglądać bardziej nowoczesne. Tutaj jest odnowiony, nie ma radzieckie motywy i „Krzyk” rozwiązania jest również niedostępny. Najczęstszym nowoczesne, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia. przekształcać one preferencji klientów. Jeśli nie są tak ważne, środowisko, w którym można spędzić noc, można bezpiecznie przejść tutaj. Są niejednoznaczne dostaje „leśnej polanie” opinie. Nasz pensjonat jest idealnym miejscem do organizowania uroczystości i wesela. Ale przed wyrażeniem zgody na organizację tego wydarzenia tutaj, należy zwrócić uwagę na kilka więcej punktów. Są one w stanie zmienić swoją decyzję.

żywność

Na przykład, jedzenie, według licznych opinii, nie jest zbyt szczęśliwy. Zapraszamy do zdrowej i zróżnicowanej diety. Ale jednocześnie spełniają klientów, że „polanie” proponuje dania nie są strzałem w dziesiątkę. Dzieci często nie chcą jeść co są one oferowane przez naszą organizację dzisiaj. To nie znaczy, że jedzenie w ośrodku jest zła. Nie tylko kulinarne zachwyca nie będzie widać. Prosta zdrowa żywność dla wszystkich, to jest coś zbyt przypomina czasów radzieckich.

menu bankiet, wręcz przeciwnie, zadowolony. Tutaj też, jak klienci są pewni, bez fanaberii rodzaj pizzy lub sushi, ale najczęściej, standardowe posiłki odbyć. Diversity „Leśna Polana” nie zepsuć, ale menu bankiet podoba wszystkim za ich jakość. Obfite, smaczne i zdrowe w tym samym czasie. Fakt, że tak wielu z was!

Wypoczynek i rozrywka

„Leśna Polana” – miejsce, gdzie można odpocząć. Wypoczynek składnikiem jest tu klienci zachwyceni. W pensjonacie znajduje się coś, co może być wymagane tylko dla jakości wypoczynku. Twoja uwaga zostanie przedstawiony:

 • Place zabaw;
 • korty tenisowe;
 • basen;
 • Golf grill;
 • sala taneczna;
 • bilard;
 • hali bankiet;
 • sauna;
 • Place zabaw;
 • boisko do koszykówki;
 • Plac paintbolu;
 • Airsoft pola.

Jak widać, nie będzie się nudzić. Pomimo nieco przestarzałe meble w pokojach, poza tym jest wszystko, czego można sobie życzyć. Zawsze jest co robić z siebie i swoich przyjaciół.

ceny

Kolejnym ważnym punktem – jest to cena usługi. Który może zaoferować wakacje „leśnej polanie” (Shevelkin – miejsce, w którym organizacja)? Należy zauważyć, że ten budżet jest uważana za miejsce spoczynku. Tak to jest. Po tym wszystkim, cena zakwaterowania nie są tak wysokie. oni pozwolić każdemu obywatelowi.

Pokój jednoosobowy (standard) dziennie jest warte 1200 rubli, podwójne 2 480. Klasa wynajem dom „Economy” będzie kosztować dziennie w 3400 rubli. Jest przeznaczony dla dwóch pokoi na 3. miejscu. Jak widać, nie jest zbyt drogie. To, czego potrzebujesz, jeśli planujesz jakieś zdarzenie, aby pomieścić gości w domu rooming. Tylko tak można spędzić wakacje, nie wydając dużo na nim! Czynnik ten jest wszyscy klienci są zadowoleni.

Ogólne wrażenie

W rejonie Moskwy jest inny święto „Leśna Polana”. Zvenigorod – to obszar, w którym znajduje się organizacja. Staraj się nie pomylić te dwa zupełnie różne cele.

Jakie wrażenia z „Leśnej Polanie”, znajduje się w Shevelkin? Ogólnie rzecz biorąc, ta restauracja zadowolenie wielu klientów. Tylko to nie jest najbardziej nowoczesne miejsce na relaks. Jego otoczenie i oferuje wyżywienie pensjonat frustrujące. Więc nie uważam za idealny.

Zachęcony przez fakt, że czasami można negocjować z administracją emerytury i zabrać ze sobą zwierzęta. Jest to, że duże psy byle pretekstem wnieść w „Leśnej Polanie” jest niemożliwe.

Cena i obsługa tutaj też spowodować tylko pozytywne emocje. Świetne miejsce, które nadaje się na spotkania biznesowe i na rodzinne wakacje. Popularny obiekt, który odbywa się tu ogromna liczba festiwali.

adres

Gdzie znajduje się pensjonat „Las Polana”? Gorky szosa – to droga, na której chcesz iść na obwodnicy. Po około 15 kilometrów znajdziesz naszą aktualną rekreacyjnym. Dokładniej, adres z renty w następujący sposób: Russia, Moscow region, powiat Shchelkovo, wieś Shevelkin-4.

Należy pamiętać, że „Leśna Polana” w Moskwie bardzo dużo. Ale to było tylko na instytucji, która znajduje się w bliskiej odległości od Moskwy, w Shevelkin. Ważne jest, aby zrozumieć. W przeciwnym razie może się mylić i pojechać na wakacje w zupełnie innym miejscu!