486 Shares 6358 views

Co może spowodować przerwę w związku?

Aby zrozumieć płeć przeciwną może być bardzo trudne. Są komplikacje, co nie jest możliwe bez wspólnej chęci do rozwiązania, szczerości i wzajemnego zrozumienia. Zdarza się, że wszelkie próby wydają się daremne. Możemy powiedzieć, że przerwa w relacji – jest to środek, który może przywrócić pęknięty miłość?

Brak zachęt

Jeśli istnieje potrzeba, aby przejść dalej, lub to, co dobre, to nie mówi. Zasadniczo, aby uciec od problemów – oznaką słabej osobowości. Lub pragnienie partnerów być razem tak mała, że nie chcą, aby rozwiązać sprzeczności.

Pauza w związku może być sygnałem, że ludzie nie widzą motywację do pracy nad nimi. Z reguły na początku wszystko bardzo ciekawe, partnerzy budować idealnych obrazów, aktywnie odkrywać siebie, mają pasję i pragnienie, ale najpierw pułapek wiele par rozbić na dwie odrębne jednostki. Oni znowu iść w poszukiwaniu drugiej połowie, chcąc znaleźć gotowe idealny, nie do pracy na ogólnych szczęścia.

Na związek powinien działać, zarówno

W młodości często mówimy, że będziemy czuć miłość, gdy spełnione, że wszystko dzieje się naturalnie. I pokornie wierzą w niego, czekając na jego drugiej połowie, patrząc na zegarek i prosząc los: „Być może nadszedł czas? Dlaczego wciąż jestem sam? Co jest złego we mnie? "

Faktem jest, że w celu interakcji płci występuje co najmniej jedna ze stron ma do zainteresowania, aktywność i inicjatywę. Ale w tym cynicznym wieku większość rzeczy idą tak, że jeden partner ciągnie kręgi wokół drugiej, prowadzi taniec, zarówno w pobliżu choinki i innych upaja się jej blasku w świetle podziw innych ludzi.

Pauza w związku może wystąpić, gdy miłość jest podbicie partnerem do godności płci, zawrócić i iść szukać kogoś, kto to doceni więcej. Chociaż dla niego, rzeczywiście, wszystkie relacje były jednym ciągła przerwa i czas spędzony.

Gdy cel zostanie osiągnięty

Do wiadomości miłośników dziewcząt jest konieczne, aby wyjaśnić, co to znaczy przerwa w relacji po burzliwym okresie pasji. Na przykład dla płci pięknej na miesiąc zaloty młodego człowieka. Poza tym, z całą pasją i pragnieniem. I po osiągnięciu wzajemnego zachwytu, że znikają z horyzontu, po prostu znika gdzieś. Mimo, że był tak wspaniały.

Naturalnie, dla dziewczyny to było dobre, bo czuła się potrzebna, chciał, czasem nawet zbyt wiele. W mojej głowie od razu pojawiają się pytania: „Co zrobiłem źle?” „Może ma inny” Albo, być może, że istnieją powody?.

Ale jakoś, przed wszelkimi przeszkodami, aby uniemożliwić mu nosić ją przez miasto, nawet jeśli nie jest intymność, przynajmniej dla zwykłego spotkania. Partner to dopiero początek podobne. Kobiety w ogóle w tym zakresie nie są tak skory do przemocy mężczyzn. Mogą one długo, aby przyjrzeć się bliżej, ale tak prikipet serce, że nagłe zniknięcie młodego mężczyzny pogrąża je w najgłębszej choroby moralnej.

Jakie jest wyjście?

Mam nadzieję, że to tylko przerwa w związku. Co zrobić, aby zakończyć i powrócić do dialogu w tym samym trybie wspaniały?

Co do zasady, próbuje odzyskać mężczyzna lub wyrzuty, a odwołując się do poczucia litości, prawdziwy koniec się niepowodzeniem. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo niewielu ludzi jest w stanie odczuwać współczucie dla kogoś innego niż siebie. Więc jedynym sposobem, aby go zainteresować – aby pokazać, że dziewczyna w ogóle, a nie złe. Oczywiście, z tym zbyt dobrze, ale oprócz ich stowarzyszenie na świecie ma wiele ciekawych rzeczy. Tylko w tym przypadku facet pomyśli, że czegoś brakuje dla niego przyjemne, ale nie pozbyć się ciężaru, który będzie jego ciężarem.

dusza-wyszukiwanie

Wiele osób go do skrajności soul-poszukiwania, gdy jest przerwa w związku. Jak zachowywać – to połowa sukcesu. Zupełnie inna historia – umysł, aby zdać sobie sprawę, że problem nie jest tobą. Z powodu smutnych myśli minionej miłości rodzi się ani piękny wiersz lub melodię, ale wewnątrz są bardzo bolesne, zwłaszcza gdy dana osoba cierpi ignorancję i oszczędzić sobie. Wszakże lekceważyć go, że odwrócił się i nie jest jasne, dlaczego.

Często zdarza się, że przerwa w relacji jest jeszcze bardziej czuły obiektu adoracji. Po tym wszystkim, jeśli człowiek w lewo, że jest lepiej niż nam. I w tym przypadku konieczne jest dążenie do tego, aby utrzymać się na nim. Choć najprawdopodobniej jesteś naprawdę nie nadaje się do siebie, swoje pozytywne cechy nie widzi lub nie uważać ich za takie, adoracji używane tylko jako nawóz dla wzrostu własnego ego, twoje uczucia nie chcą się uczyć i dzielić.

Co robić?

Logicznie rzecz biorąc, w takiej sytuacji warto byłoby rozważyć, że nie ma sensu gonić mężczyznę, stojące z dala od ciebie. Ale kiedy uczucia miłości przeważa nad rozumu, człowiek obsesję pasji i instynktów, na których wszystkie racjonalne tylko wywrócone do góry nogami.

Może masz coś niedopowiedziane partnerem zachowywał się zbyt od siebie i potajemnie. Skąd wiedział, kim jesteś, jeśli nie chce rozmawiać? Nie może być noszony na sercu Gruzji, to lepiej w swobodnej formie wyrazić wszystkie swoje myśli.

Istotne jest, że nieostrożne słowa partner nie cię wywiódł z siebie i nie rób wszystko się trochę ostrzejszy niż oczekiwano. Potem przerwa będzie zwrócić się do końca związku. Zazwyczaj ludzie odwrócić i odejść, gdy widzą, że wprowadzone warunki zamknięty w pudełku, ograniczenia wolności. Pomimo wszystkich przyjemnych chwil doświadczonych razem, najbardziej wolą prawo własnego wyboru.

Co jeśli nie działa?

Jeśli po ułatwić duszy, spokojnie zadać wszystkie pytania i wyrażać swoje myśli, pożądany efekt został osiągnięty i szczęśliwy spotkanie pary w miłości się nie dzieje, to po prostu musi podjąć.

Decydując się na przerwę w partnera relacji wynika, że nie trzeba go tak źle do niego bez ciebie i ciszy to jest znacznie lepsze dla twojego głosu. Jedyną nadzieją jest niekompletność z których usunięcie rapport jest ustanowiony.

Pokutować z braku wiedzy jest znacznie trudniejsze niż doświadczyć odrobiny wstydu, ale w tym samym czasie, aby dowiedzieć się wszystkiego, co Cię interesuje. A my rzeczywiście drżą przed tym, których kochamy, jesteśmy boi się powiedzieć złego słowa, przestraszyć. Ale jeśli, w celu komunikowania się z osobą, do manewrowania i drżenie, jakby iść na rolkach na ławce z porcelany, nie będziesz mógł się zrelaksować i czerpać przyjemność z takiego związku?

Konstruując obraz nadziei i szczęśliwej przyszłości, ludzie spędzają miesiące oczekiwania, zaloty partnerki i wierzyć w to, że, jak widać, po prostu uniknąć jakichkolwiek okoliczności. Pragnienie, aby przerwa w relacji nie będzie mieć kogoś, kto cię kocha i szanuje.

Należy postępować ostrożnie

Najważniejszą rzeczą – zrobić wszystko ze swojej strony, a jeśli odpowiedź nie nadchodzi, to powinno być łatwe do podjęcia, a nie dręczyć sobie niespełnionej miłości. Kochankowie często dzielą się na dwie skrajności:

  • nadmierna tajność, strach i powiedzieć słowo na temat swoich uczuć;

  • kiedy nie ma siły, aby przetrwać i emocje osiągnął limit, nie ma dosłownie wybuch wulkanu – lawy wybuchać zewnątrz, paląc wszystko na swojej drodze, w tym najmniejszej szansy pojednania.

Strzeż się obu tych dwojga złego, poszukaj środkowym ziemi, być sobą, bo ma na sobie maski i być dobre uczucie, że chciał splunąć ciągle zawodzą.

Zawsze jest szansa

Są tak beznadziejne? W rzeczywistości dzieje się to, że pary zbiegają się ponownie. Oczywiście takie sytuacje mają miejsce. Ale to wymaga chęci ze strony obu partnerów. Nie ulega wątpliwości, nikt nie jest doskonały.

Jest niezwykle trudno spotkać człowieka co najmniej rok, a nie pomyłka. Święci wśród nas tam, i idealnego związku, jak błękitne niebo bez jednej chmury, istnieją tylko na kartach książek. Jeżeli inicjator opóźnieniem przemyśleć sytuację i zmienić jego kierunek działania, wszystko dobrze ma szansę tworzyć. Często zdarza się, że po przerwa w relacji uczucie nową rundę zaczyna.

Jest niezwykły film amerykańskiego reżysera Jerry Rees, „Zawód pan młody”. Według opowieści bohaterów, którzy zagrali Kim Besindzher i Alek Bolduin przedstawia przed ołtarzem pięć razy. Ich historia jest pełna pasji i jasnych emocji, ale nie jest kompletny, oczywiście, bez komplikacji. Jednak partnerzy, taki czy inny sposób, z powrotem w ramiona wzajemnie. Ci, którzy są w poważnych refleksji nad dalszym rozwojem własnym życiu osobistym, byłoby niezwykle użyteczne trochę czasu, aby zobaczyć tę komedię romantyczną.

Zachować szacunek dla siebie i swojego partnera

Nigdy nie mów „nigdy”! Trudno powiedzieć, ile trwa przerwa w relacji. W każdej parze jest inna. Co się dzieje, że ludzie nie widzieli od lat, a następnie między nimi wybucha z nową energią uczuć.

W każdym razie sprawa jest postępować w dobrej wierze, a nie ze względu na kajdanki małżeństwo. Często przyzwyczaić do jego drugiej połowie, bierzemy za pewnik, przestają doceniać, ale rozstaliśmy się przez jakiś czas, stać się jak podróżnik na pustyni, który chce pić wody z ich domu dobrze.

Są wszystkie słynne zdanie: „Czy kochasz – let. Jeśli twój – powróci. W przeciwnym razie nigdy do ciebie i nie było. " Więc najlepszym możliwym partnerem do jasno pokazać, co jesteś zainteresowany. Jeśli chce iść – to jest jego prawo, nie chce wrócić – był zawsze zadowolony.

W tym przypadku, poczujesz się znacznie lepiej niż w przypadku skandalu z przerwę na płytkach i krzycząc: „I dał (a) najlepsze lata mojego życia!” Jeśli kochasz – niech … Chodzi tu nie tylko adoracja partnera, ale także o Twoja miłość do siebie. Samoocena – to rdzeń osobowości, który nie przerywa gry niekontrolowane hormonów. A wszystkie spory będą rozwiązywane za zgodą obu stron.