321 Shares 3686 views

Ciepła spódnica do zimy

Niektóre modne panie ciepły spódnica związane z głuchym sowieckiej spuścizny: kłujący tkaniny, ponure kolory – w skrócie, kompletny antiestetika. Inne są w przekonaniu, że wszystkie spódnice nie powinny być noszone w zimie, mówiąc, że łatwo się przeziębić, tutaj jest, czy sprawa dżinsy! Zarówno opinia nie odpowiadają rzeczywistości. Po pierwsze, ciepłe spódnice w tym sezonie są u szczytu swojej popularności: krótki i długi, z zapachem i bez, gładkie i drukowane … Po drugie, w zimnych porach roku nosić im dużo ładniejszy niż spodnie, szczególnie mocno, zwłaszcza w połączeniu z czarnych rajstop i skarpetek. W przeciwieństwie do ciasnych dżinsach, nie naruszają krążenie i nie spętać ruchy.

Od co się ubrać ciepłe spódnicę?

Biorąc pod uwagę oknach sklepów, to nic dziwnego, zastanawiać się: „A co z mojej szafy, można połączyć te rzeczy?” Aby dać jednoznacznej odpowiedzi trudny – będzie to zależeć od wielu czynników. Przede wszystkim materiał. Ciepły osłonowe mogą być zszywane z różnych materiałów, takich jak wełna, tweed, jersey, aksamit, skóry, drelichu, poliestru, a nawet aksamitem. Ponadto konieczne jest, aby skupić się na długości produktu. Zgadzam alyapistaya spódnica do podłogi w „stylu hippie chic”, będzie wyglądać śmiesznie z klasycznym płaszczu zimowym, ale jest idealny do skróconej kurtce jednego koloru. Klasyczny długości spódnicy może być noszona z futer lub kształtowo kożuchu. Jeśli jest soczysty i wyrazisty, dyskretny top może zrównoważyć obszerny szal lub śmieszny beret. Jak dla MIDI, tutaj też może dać wyobraźnię: kurtki, swetry, kurtki futra, płaszcze – wszystko to połączenie będzie więcej niż udany. Spódnica w klatce ciepły można pokonać na wiele sposobów, jeśli lubisz styl nastolatka, oparła dzianinowe legginsy (oczywiście, pod nimi powinny być grube rajstopy lub legginsy), jeśli wolisz klasykę – opowiedziała się za ścisłą golfie z gardła prosty sweter lub kurtkę.

długość

Nawet w zimnie nie można wyrzec minispódniczki? Cóż, ten problem jest rozwiązany. Połączyć krótką spódniczkę w kratę stylowy svitshotom i nosić bieliznę termiczną w dół. W tej formie, można przejść na bardzo długi zimowy spacer bez obawy przed zamrożeniem. Jeśli chodzi o buty, tu zaleca się zrezygnować obcasy – w przeciwnym razie istnieje ryzyko patrząc wulgarny. Ale buty na płaskiej podeszwie a, jockey i kowbojskie buty, botki i grube kliny „wojskowych” buty są doskonałe. Jeśli mocno postanowił założyć swój ulubiony zakręt, pamiętać o złotej zasadzie: Obcasy powinny być zamknięte hem.

model

Nie jest tajemnicą, że dziewczęta z różnych rodzajów kształtach odpowiednich do innego rodzaju długiej spódnicy. Modele zdjęcia można znaleźć w czasopismach tematycznych. Krótki lista najczęściej: przepony ołówka z wysokim stanem ukryje wystający brzuch; „Sun- spalony”, a wręcz przeciwnie, wizualnie sprawiają, że hip bardziej soczysty (świetny dla cienkich osób), „dzwon” zrównoważy masywną górę i prosto maxi spódnica każdego. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednie akcesoria.