899 Shares 1229 views

Dlaczego pies jeść odchody? Dlaczego istnieje odchody psa kota?

Dog – najlepszym przyjacielem człowieka. Ponieważ jest zawsze przyjemność grać, spacer wieczorem, jogging lub inne ćwiczenia mogą pojeździć na łyżwach, sankach, jazda na rowerze lub pływanie. Komunikacja z psem przynosi radość. Dzięki niemu można udostępnić wszystkie najbardziej intymne sekrety, które trudno jest rozmawiać z kimś innym. Najważniejszą rzeczą, aby uzyskać swoje ulubione zwierzę jest zdrowe i szczęśliwe, to wszystkie gry będzie Ci się w radości i przyjemności.


Czasami zdarza się podczas spaceru, zdajesz sobie sprawę, że zachowanie psa nie jest całkiem normalne, jakby to coś przeszkadza lub martwi. Może też mieć coś na ulicy, takich jak odchody.

Dlaczego pies jeść odchody? Co jest przyczyną tego zjawiska?

Zaskoczenie i oburzenie z gospodarzy nie ma ograniczeń, gdy ich ukochany pet, który ściska, pocałunki i obejmuje całą rodzinę, w tym dzieci, przed jedzeniem odchody. Oczywiście, pierwszym odruchem jest wyciągnąć psa z „posiłek” i dobrej płynności. Ale zobaczmy, dlaczego pies je odchody. Istnieje kilka powodów, które motywują psa, aby taki odrażający czyn na ludzkim oku:

  1. Pies – potomek wilków, to nie należy zapominać. Wiele ras hodowane sztucznie wybierając wymagane cechy, które utraciły swój pierwotny wygląd i nie wyglądają jak ich dawnych krewnych, ale w naturalny początek wszyscy zjednoczeni. Natura ma: chronić potomstwo, młode matki wilk jeść odchody, tak, że nikt z nich drapieżnik nie mógł ich znaleźć. Dlaczego pies ma własne ekskrementy stara? Może czuje zagrożenie dla siebie i swoich dzieci i chce ten problem, aby je chronić. Przyjrzyj się dobrze w stylu życia swojego zwierzaka, czy coś się zmieniło w ostatnich latach, które mogłyby zakłócić zwierzaka, nie wydaje się na terytorium swojego normalnego chodzenia dużego psa agresywnego, straszenie go.
  2. Ekskrementy bogate w różnych składników odżywczych, witamin i minerałów, które nie zostały wchłonięte w procesie przetwarzania żywności. Ponownej oceny dieta inna. Może dzień nie jest wystarczająco zrównoważony zakres żywności i nie ma pewne istotne elementy, takie jak witaminy B lub białka zwierzęcego. Ograniczenie ich dietę i stymuluje psa, aby zrekompensować brak stolca.
  3. Różne choroby może być powodem, dlaczego pies zjada odchody swoich. Mogą one być wywołane przez stres, głód i niedożywienie, jak i żywności dietetycznej. Zwierzę nie czuje się dobrze karmione, więc stara się wypełnić swój żołądek ze wszystkim, co przychodzi. Odchody mogą być stosowane w przypadkach, gdy nadmierną prędkością pies jest jedzenie zbyt gruby, a jej żołądek i trzustka nie może poradzić sobie z ich przetwarzaniem.
  4. Dlaczego pies zjada odchody danej osoby? Rozwój w zwierzęciu pasożytów hamujących wchłanianie składników odżywczych, na przykład, robaki lub pierwotniaki bakterii może doprowadzić do zjawiska.
  5. Pies może czuć się samotny i tym samym sprowokować reakcję, zwłaszcza wiedząc, że będzie ona być stosowana, jeśli już się za to ukarany.

„prezenty” kocie: pies są zainteresowani i dlaczego?

Pies jeść kocie odchody można rozpocząć, gdy oba zwierzątko mieszka w tym samym obszarze, a szczeniak nadal rośnie i brakuje żadnego elementu dla pełnego rozwoju. W celu zapobiegania takiego zachowania może być podawana kompleks witaminowo-mineralnej lub flaki świeże. Dlaczego istnieje kot pies odchody stara?

Drugim powodem jest to, aby walczyć o miejsce. Cat oznacza terytorium stolec, pokazując, że jest panem w domu, pies niszczy te etykiety, więc powiedzieć, że tak nie jest. Jedynym środkiem zapobiegawczym można podzielić zwierzęta różnych miejscach.

Inną przyczyną złego uczynku

Dlaczego psy jedzą ludzkie odchody? Takie zachowanie może być spowodowane troską o ochronę stad przed zewnętrznymi wrogami mieszkających na tym samym terytorium. Ta sytuacja jest nieco podobna do pielęgnacji szczeniąt.

Jakie działania należy podjąć, i dlaczego?

Pies ma swoje starty odchody z różnych powodów. To już znalezione. Teraz musimy rozwiązać ten problem. Jak ty to robisz? Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że powody fizyczne lub psychiczne były początkiem dla takich działań? Zastanów się, jak długo można spędzić na psa i jak często się z nią bawić. Spróbuj go następnym razem wziąć kij, piłka spacer lub frisbee i jej zainteresowanie grą. Pamiętaj, jaka była twoja pierwsza reakcja, kiedy zobaczył, że pies zjada odchody. Nie jest konieczne, by krzyczeć na nią i kłuć nos w kale, jako swojego pierwszego reagowania w celu zapobiegania agresji ze strony użytkownika będzie chęć zatrzeć ślady, czyli korzystanie z stolcu z wielką starannością i w szybszym tempie, więc nie zauważył. Dbać o szkoleniu psów. Istnieją różne szkoły specjalne. Jeśli zdecydowaliśmy się szkolić własnego przyjaciela, zastąpić karę promocji w dowolnym delikatności, natomiast zajęcia przyniesie radość i wynik będzie bardziej skuteczne. Jeśli zachowanie swojego psa, który nie lubi czegoś, staram się nie krzyczeć i rozpraszać jej żadnych bardziej ekscytujące doświadczenie.

Kilka porad dla właścicieli

Młode matki mogą pomóc w czyszczeniu den i terminowo zbierać toalety dla szczeniąt, wtedy nie będzie musiał je usunąć, jedzenie odchodów.

Analizować dietę i paszy dla zwierząt z różnych produktów spożywczych, jeśli podawany tylko suchy pokarm wprowadzić dodatkowe przynęty galaretki i witaminy, powiedzmy naturalku „, takich jak mięso.

Wreszcie, mała

Teraz wiem, dlaczego pies je odchody. Niezależnie od przyczyny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem weterynarii o poradę i podejmowanie niezbędnych badań w celu ustalenia przyczyny, bo pies może być źródłem twojej choroby rodziny, umiera z wyczerpania (w przypadku obecności pasożytów i zakażeń).