817 Shares 9542 views

Chcesz skojarzyć szydełku bluzkę na lato? Ogólne zasady dla produktów poszczególnych motywów

W dzisiejszych czasach wielu jest uzależniony drutach, ale wielką popularność wśród panów korzysta z haka, jak z nim można połączyć urocze serwetki, dywany, szale, stuły, parasole, spódnice i więcej. Dzisiaj, weźmy pod uwagę niektóre z technik dziewiarskich szydełka bluzki na lato, w szczególności, powinniśmy zrozumieć, jak to jest możliwe, aby zebrać produkt motywów (mozaiki) oraz wykonać siatkę krzyżową.

Zaczęło. Wydajność produktu w technice patchworku

  1. Wybierz wzór (motyw), pomiary próbek kojarzą wziąć od niego.
  2. W przypadku zastosowania systemu jest proste, gwint może być wybrany z interesującym tekstury i intensywnego koloru.
  3. Na szydełku bluzki na lato przędzy typu suit „Iris” lub przędzy kołowrotka.
  4. Drutach motywy mogą być resztki przędzy, podczas gdy praca odbywa się bez utraty wątku.
  5. Wzór na produkcie, biorąc pod uwagę wielkość próbki obliczyć, ile będzie trzeba połączyć wzory.
  6. Łącząc odpowiednią ilość motywacji, dołącz do nich.
  7. Jeśli coś nie jest przyjemne, to jest możliwe, aby odbudować produkt w nowy sposób.
  8. Po bluzki będą pobierane z poszczególnych motywów, należy związać szyjkę ( „etap rachim”, bez sc lub kolumny piękny granicy).
  9. Gotowy hak bluzki na lato powinny być umyte i wysuszone, umieścić je w gęstych tkanek w postaci rozszerzonej.
  10. Po wysuszeniu, należy prasować kurtkę przez wilgotną ściereczką.

siatki polędwica techniki dziewiarskie

Na pewno widzieliście piękne wyroby wykonane na wzór stylu koronki „filet”. Tutaj alternatywne puste i wypełnione komórki, tworząc grę światła i cienia. Wykonane w tej technice obrusy, okłady i topy wyglądają bardzo piękne. Aby szydełku bluzkę na lato do wypełnienia siatki polędwica, rozważyć podstawowe techniki jej hodowli.

Podstawy sieci dziewiarskich polędwica

W technice tej stosuje się taki jak techniki szydełka pętli powietrza i kolumnę jeden lub więcej SC. Aby wykonać pustej komórki należy je na przemian, to znaczy, w celu wykonywania kolumn nakida po powietrza dzianiny pętli (których liczba zależy od gęstości siatki filetów) kolumna wiąże bardziej ponownie nakida. W przypadku, gdy program jest niezbędny, aby wypełnić komórkę, zamiast kolumn powietrza z pętlami provyazyvaem sc. Jest również możliwe, aby wypełnić siatki po związanego produktu, komórka jest wypełniony za pomocą igły i nici z tego samego koloru, jak w sieci bazowej. Wiązanie kompensowania dwustronnego, czyli wykonując serię dziania kolei i przeprowadzić drugi pasek. Jeśli lato bluzki szydełka dzianiny krąg (rurowy dziewiarskich), z których każda ma parzystą liczbę provyazyvat w kierunku przeciwnym (po niewłaściwej stronie pracy), wraz z informacjami na początku serii zamiast kolumn z koniecznością dzianiny sc 3 pętli powietrza (podnoszenie).

wniosek

On może zobaczyć zdjęcia wyglądają jak szydełka bluzki na lato.   Siatka wykonana z polędwicy i wzory poszczególnych motywów, a także produktów wykonanych z koronki wstążki lub bluzkę, która łączy w sobie kilka rodzajów drutach, są uroczy i niepowtarzalny.