505 Shares 1975 views

Obejmujące materiał spunbond i jego charakterystykę

Materiał jest klasyfikowany jako spunbond włókniny, przy czym różnią się od zwykle więcej, stosowanie folii polietylenowych i żywności. Posiada wysoką -bandwidth łatwo trzyma wilgoć, światło i tlen. Ale teraz na rynku, materiał ten jest stosunkowo nowe, a konsumenci traktowali go z pewną obawą, więc spunbond zyskał popularność na raz. Dzięki licznym zaletom materiału wkrótce będzie w stanie zastąpić wiązana podczas przędzenia folii polietylenowej całkowicie.


Zastosowanie różnych typów materiałów włókninowych o każdej porze roku

W zależności od okresu spunbond czasowych wykorzystywanych do różnych celów. Przykładem jest wtyczka z materiału pokryciowego, który nie tylko zmniejsza przeciek wilgoci i zapobiega przegrzaniu, ale również chroni przed podmuchów wiatru i szkodliwe działanie promieni ultrafioletowych. Spunbond przyczynia się do przekazywania wymaganej ilości tlenu i światła UV, nie mogąc zaszkodzić sadzonki lub innych roślin. Jesienią jest on stosowany w celu ograniczenia negatywnych skutków pogody. Nawet z krótkich dni w zimie, obejmujące materiał wykazał dużą zdolność do uzyskania lepszego czasu na tegorocznych zbiorów. Korzystanie spunbond późną jesienią tworzy efekt śniegu, który chroni rośliny przed mrozem, a górna warstwa gleby przed zamarzaniem. Wiosną tego materiału sprawia, że można rozpocząć przed siewem. Również zapewnia ona doskonałą ochronę roślin przed owadami w dzień i w nocy zamrażania.

Obejmujące materiał spunbond: Dane techniczne

  • Posiada włókninowe podłoże, wyjątkowo mocny i lekki.
  • Spełnia on wszystkie znane standardy przyjaznego środowisku produktu.
  • nie podlega odkształceniom.
  • Ma zdolność przechodzenia tlenu i wilgoci.
  • To chroni rośliny przed drastycznymi zmianami temperatury.

Jak to jest z spunbond

Spunbond – obejmujące materiał, który jest wykonany na bazie polipropylenu, formowane przez stopienie. Następnie, wiele włókien otrzymanych, które są umieszczone za pomocą specjalnych urządzeń. W wyniku obróbki cieplnej w warunkach ekspozycji na wysokie temperatury włókien są połączone ze sobą. Rezultatem jest bardzo trwały materiał, który jest praktycznie niemożliwe, aby oderwać ręcznie. Na jednym z etapów produkcji, w jego składzie stabilizator dodaje się do specjalnego promieniowania ultrafioletowego, która zabezpiecza materiał przed odkształceniem i destrukcyjny wpływ światła słonecznego. W przeciwieństwie do krótkotrwałego filmie, jest w stanie obsłużyć do pięciu lat ciągłej pracy spunbond materiału pokryciowego. Opinie o tym od użytkowników wskazują, że konieczne jest, aby dokonać ostatecznego wyboru na rzecz takiej wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska materiałów.

Spunbond i jego zastosowanie

Aby chronić przed mrozem wczesnych upraw, drzewka i sadzonki stosowanych spunbond – obejmujące materiał o wysokiej jakości, który jest nazywany również agrovoloknom. Do szklarni jest on również stosowany jako doskonały substytut dla folii i szkła. Spunbond – materiał, który zapewnia wnikanie wilgoci i powietrza, w stosunku do tego samego szkła lub folii, jeżeli nie spowoduje gwałtowny wzrost temperatury wewnątrz szklarni, pokrycia.

Zastosowanie w rolnictwie

W rolnictwie, materiał stosowany w różnych przykładach wykonania. Rozważmy główne z nich.

  1. Do łóżka. Lekki i mocny materiał, doskonałe tlenu i wilgoci przepuszczalną tworzy efekt rozproszenia światła. Ponadto, efekt cieplarniany, jest obecny w szklarni w ciągu całego czasu dnia, tworzy barierę na podmuchy zewnętrznego chłodnego powietrza. Gęstość materiału użytego wynosi 17 g / kw. m, który pomaga chronić rośliny przed mrozem i utrzymanie optymalnego klimatu wewnętrznego. Użytecznych właściwości można zidentyfikować takie czynniki jak spadek pary wodnej, posiadających odpowiednią równowagę temperatura, dzień i noc, podnosząc owocowanie, dobrą ochronę przed szkodnikami.
  2. Spunbond obejmujące materiał do szklarni. Gęstość materiału wynosi 60 g / kw. m. Jest on stosowany w szklarniach niosących mróz i chronić sadzonki i inne rośliny, a nawet drzew. Posiada właściwości ochrony klimatu i zwiększa okres wzrostu wegetatywnego roślin. Średnia długość życia około trzech lat.
  3. Ściółkowanie – jest ochrona ziemi przed dzikimi chwastami. Ponieważ stosuje się materiał o gęstości 60 g / kw. m. czarna. Znamienny spunbond tego rodzaju, że skład materiału zawiera czarny pigment. Wśród korzyści można wymienić takie jak obniżenie normy paliwa wspierać żądaną temperaturę ziemia zapobiega tworzeniu się pleśni na powierzchni upraw korzeniowych, redukcję czasu i chwastów ilości stosowanych pestycydów.

wniosek

Podsumowując, możemy powiedzieć, że materiał pokrycia spunbond otrzymała tylko pozytywne opinie od ludzi, którzy używali go do budowy szklarni. Jej zalety można znacznie zwiększyć zakres wykorzystania arkusza polimerowego. Folia polietylenowa, a wkrótce wszystko zostanie zastąpiony przez ten wysokiej jakości materiału i stosunkowo niedrogie.