725 Shares 3082 views

Jak zrobić hełm iron man: Instrukcje krok po kroku

Wszystkie dzieci uwielbiają przekształcić bajkowych postaci. Jego pierwsza rola aktorska bawią się już w przedszkolu. Oczywiście, w moich snach każda dziewczyna – stać się wspaniałą księżniczkę i chłopiec – dzielnego rycerza. Ale jeśli transformacja dziecka wystarczy kupić piękną i długą suknię, to „wyposażyć bitwę” wojownik będzie potrzebny specjalny strój i akcesoria. Pierwszy i, być może, głównym atrybutem wszystkich rycerską odzież jest kapelusz. Więc chcesz, aby chłopiec oryginalny kostium z nowoczesnymi akcentami? Następnie sprawdzić jeden z wielu sposobów, w jaki sposób dokonać Iron Man kask. Instrukcja podana jest w formie instruktażu z komentarzem.


Z tego, co i jak zrobić mężczyznę hełm żelazny: przygotowania

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować się na kilku punktach:

  • w tym celu planowana jest produkcja nakryć głowy;
  • to będzie wyglądać w przyszłości produktu;
  • co będzie jego cechy techniczne i funkcjonalne.

Jeśli masz zamiar zrobić część stroju, takie jak przyjęcie Bożego Narodzenia, nie zbyt skomplikować pracę. To ma sens, aby uprościć funkcjonalność kasku i technologii jego produkcji. W przypadku konstrukcji głównej części stroju superbohatera (zdjęcie 1) do udziału w postępowaniu, na przykład, w wystawie uczniów szkół średnich, musimy zupełnie innego podejścia. Nie będzie szczególną wartość i wygląd, a jego manufacturability. Niniejszy podręcznik „Jak człowiek hełm żelazo” jest prezentowana jako opis początkowych etapach. Planowane są dalsze prace, w zależności od pożądanego wyniku, przy użyciu różnych materiałów i technologii.

materiały potrzebne

Do wytwarzania wzorów, należy użyć wystarczająco gęsty papier lub papier pejzaż rysunek. Zastosuj prostą linię ołówka. Aby wyciąć trzeba biurowe noża, nożyczek i zwykłych małą czcionką gwoździa (dokładnej rejestracji narożnikach i wnękach). Dla uproszczona wersja kasku użyć tektury falistej (pudełko produktów Shoplifting, kosmetyków i tak dalej. D.). Wszystkie części połączenia trwałe i szybkie suszenie kleju (na przykład „chwilowo niedostępny”) ręcznie lub za pomocą specjalnego pistoletu. Do przetwarzania zewnętrznej (części powłoki i jej mocowania) będą potrzebne różne kolory taśm. Skanowanie iron man kask może być wykonany z mniej gęstego materiału. Opcja ta jest używana jeśli zaplanowane części gipsu i ich dalsze połączenia pomiędzy, na przykład, magnesów.

szablon montaż

Na zdjęciu 2 pokazuje rysunki Iron Man kask. Część wzoru zostaną umieszczone podczas łączenia się z następujących części głowy:

  1. Ucho.
  2. Ciemieniowej.
  3. Tylny.
  4. Chin-policzkową.
  5. Nosa.
  6. Frontal.

Znając ten warunek, a pozycje cięcia papieru będzie łatwo połączyć w jednym produkcie. Zdjęcie 1 zakończył kask pomogą rozróżnić szczegóły, ponieważ prawie wszystkie linie są barwione w różny sposób i mają różne granice łączące się ze sobą. Jeszcze przed związku produktów w pojedynczej jednostce pozycji w szerokim zakresie i do oznaczenia miejsc wiążących.

Wykonujemy hełm iron man wykonane z papieru lub tektury

W tym nakryciu głowy uzyskania objętości, trzeba umiejętnie zorganizować stawów. Aby to zrobić, zwłaszcza w dziedzinie zakrzywione linie sprawiają, że małe nacięcia, które pomogą nadać im kształt wypukły na klejenie. Rysunek 3 pokazuje ten etap prac. Po zmontowaniu wszystkich części razem spędzić wklejanie taśmy o różnych kolorach. Może być również stosowany do dekoracji kolorowego papieru, który następnie musiał pokryć przezroczystą taśmą klejącą. Daj dziecku możliwość wymyślać, tworząc kreatywne tworzenie na współczesnej tematu.

Zastosowanie zaawansowanej technologii

4 Na zdjęciu pokazuje jak zrobić człowiek hełm żelazny z grubego papieru (Whatman). Jeśli zamontowany wyrób pokryty cienką warstwą mieszaniny gipsu i pozostawić do wyschnięcia, można uzyskać puste dla możliwych do wytworzenia modelu. W tym przypadku, w procesie muszą rozważyć, w jaki mają być połączone ze sobą wszystkie części wymiennych lub przesuwane. Najprostszym i najbardziej odpowiednia opcja, gdy taka technika – aplikacja stała wewnątrz magnesów. Możliwe jest również w obszarze policzków i podbródka zestaw złączy obrotowych, aby przód komórkowego. Na zewnątrz, ten nowoczesny kask może stać się bardzo atrakcyjne dzięki barwieniu specjalną świecącą emulsji. Dobrze, końcowy etap prac zostanie zamontowany wewnątrz rzemiosła w czołowej powierzchni mini-światła do oświetlania zagłębień oczu. To jest to, kask jest gotowy!

Te oryginalne artykuły mogą służyć jako podstawa dla podobnych nakryć głowy innymi postaciami z bajek. Tworzenie, co przekłada się na rzeczywistość najbardziej nietypowe fantazje!