662 Shares 9544 views

Teatr Wachtangowa. Schemat pomieszczenia i jego historii

W samym sercu Moskwy, Stary Arbat, stoi budynek zbudowany w duchu klasycyzmu Radzieckiego, z pilastrami od podstaw aż po dach. Każdy znany moskiewski tej okazałej posiadłości, która od 1921 roku istnieje teatr. Nosi nazwę Evgeniya Bagrationovicha Vahtangova.


Wachtangowa Teatr: Historia

Właścicielami kamienicy na działce, w którym mieści dziś do teatru, byli braćmi Sabashnikova. W budynku przeprowadzono poważną publikację, która jest wartościową Bibliofile odpowiedzialnych za przygotowanie opublikowanych prac. Który wystąpił na początku XX wieku rewolucja zatrzymany pół wieku działalności wydawniczej, właściciele budynku z dala i przekazał go w ręce młodych twórców teatralnych, prowadzonych przez Evgeniya Vahtangova. Przebudowa pomieszczeń do potrzeb teatru, główny architekt projektu L. Mashkov stworzył audytorium o pojemności 150 osób. Dziś teatr Wachtangowa plan pokojowy , który pokazuje liczbę miejsc w tym samym czasie może przyjąć 1055 gości.

Budynek przetrwał bomba uderzyła go w 1941 roku, kilka modyfikacji, w tym politycznych, i wreszcie uzyskała swój dzisiejszy wygląd.

Wachtangowa Teatr: Schemat pokój

Po wojnie odbudowa budynków na zlecenie architekt Abrosimovu P. V., która przeprowadziła elewacji budynku w stylu sowieckim klasycyzmu i audytorium – w duchu dawnych teatrach reżimu.

Jak sali teatralnej?

  • Obszar najbliżej sceny i znajduje się tuż pod nią – stragany. Jest to najbardziej „smaczne” miejsc tutaj stają się istye theatergoers i bilety dla nich odpowiednie.
  • Następna w popularności i ceną – Amfiteatr (dosłowne tłumaczenie – „wokół teatru”). Czasami gra wygląda o wiele bardziej interesujące niż to jest z tych miejsc. Amfiteatr wygrywa stragany w możliwość przeglądu sceny całkowicie.
  • Nad pierwszym piętrze jest amfiteatr (czyli „nice piętro” w języku francuskim). Musimy mieć dobry wzrok lub wypożyczyć lornetki, ponieważ miejsca te nie zobaczyć szczegóły kostium i wyrażeń aktorów osób oraz, odpowiednio, bilety nie są już tak drogie.
  • Balkon kochany przez studentów i emerytów na okazję do wzięcia udziału w wyprzedane wydajność w rozsądnej cenie. Percepcja obrazów jest trudne ze względu na zakres sceny, ale słyszałem wszystko jest w porządku, jak Wachtangowa Teatr, system hala z których jest przedstawiony w artykule skrupulatnie stosuje się do każdego widza.
  • Lodge – strona balkonie, antresolą i amfiteatr. Dwa górne poziomy nie są wygraną, ale przestrzeń po bokach amfiteatrze, który nazywa się „złoży stalle” dość drogie, co jest prawdą, ponieważ zapewniają one lepszą widoczność wokół teatru.

nowy etap

Nowy etap siedzenia 250 widzów i znajduje się na pierwszym piętrze domu przy ulicy Arbat, 24, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego budynku teatru. Otwarcie witryny jest czasowy do 95. rocznicy teatru, który miał miejsce w 2015 roku. Zastosowane nowe technologie budowlane w budowie obiektów pozwoliły skonstruować przestrzeń, która zapewnia doskonałą widoczność z każdego etapu audytorium siedzenia. Z dodatkowym miejscem Wachtangowa Theatre, gdzie schemat Hall jest przydatna każdego potencjalnego widza, zwiększenie łącznej powierzchni 17,5 tysięcy metrów kwadratowych.

fakt historyczny

W swojej długiej historii teatru jest uważana za najbardziej wyjątkową produkcję spektaklu „Turandot”. Działanie to jest pierwszy wydany na plecach publicznych w 1922 roku. Wachtangowa Teatr, plan sali, która po przejściu przez cały transformacji wzrosła prawie 10 razy, a dziś z powodzeniem stawia jasną, migające, Musical broszurę zatytułowaną „Księżniczka Turandot”. Spektakl ma szczególne miejsce w repertuarze teatru i przez dziesiątki lat, pozostaje on najbardziej znany i popularny spektakl kraju.

Wachtangowa teatr, fotografia, z których znane są wszystkim Moskali, dzięki historii prawie 100 lat i jest dziś jednym z wiodących i najbardziej odwiedzanych i współczesnych teatrów w Moskwie.