613 Shares 1311 views

Ocena z najlepszych książek o latach 2013-2014. Humorystyczny Fiction, Fantasy: ranking najlepszych książek

Mówi się, że teatr zostaną utracone wraz z pojawieniem się telewizji i książek po wynalezieniu kina. Ale przepowiednia okazała się błędem. formaty zmieniają, metody wydawnicze, ale nie gaśnie pragnienie ludzkości do wiedzy i rozrywki. I może zapewnić tylko literaturę warsztatowego.

W tym artykule zostaną podane rating najlepszych książek w różnych gatunkach, jak również na liście bestsellerów w latach 2013 i 2014. Czytaj więcej – a dostaniesz poznania najlepszych próbek produktów, które pojawiły się w ostatnim czasie.

kultura czytanie

Od czasów starożytnych, ludzie zainteresowani w podróży do magicznego świata fantazji. Dziś, najprostszym sposobem, aby to zrobić za pomocą telewizji czy gier komputerowych. Jednak nie mniej popularne nadal cieszy czytania.

Następne będą miały rating najlepszych książek w różnych gatunkach, jak również najlepszych bestsellerów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Bestsellery 2013

W tym artykule będziemy mówić o książkach na rynku rosyjskim, więc ta statystyka przychodzi do produkcji dużych wydawców krajowych i prowadzą kraj w sklepach.

Zatem ranking najlepszych książek roku 2013 otwiera powieść słynnego Dena Brauna zatytułowany „Inferno”. W jej akcja toczy się we Florencji. Punktem kulminacyjnym tej historii jest penetracja Langdon w tajnych symboli „Boskiej Komedii”.

Nie mniej popularne i stała się kontynuacja opowieści „Bury Me Under cokołu”. W drugiej książce Sanaev oferuje czytelnikom przez okres dorasta i staje się osobą z dziewiętnastu żłobienia i radzieckiego „złotej młodzieży”.

Trwa ocena z najlepszych książek 2013 roku w Rosji, praca Mariny „Walka Tygrysów w dolinie.” Ten młody detektyw detektyw Stashis, szkolony w słynnym przypadku Kamenskaya trafia na trop mordercy. Oprócz zachwycających zagadek, są zaznajomieni z podstawami biżuterii.

Nie mniej popularne i zdobył pierwszą „dorosłą” powieść autor opowieści o Harrym Potterze. „Wakatu” był oszałamiający parodia klasycznego angielskiego detektywa. Chociaż większość krytyków nazwał ten gatunek powieści społecznej.

Uzupełnia naszą pierwszej piątce najlepiej sprzedających 2013 powieść „Batman Apollo” w Rosji. Ten popularny produkt Viktora Pelevina. W hicie znowu będzie można spotkać szefa Virgil Rama i wejść w konfrontacji z wampirami.

Bestsellery 2014

Mówiąc o minionym roku, warto zauważyć i międzynarodowymi bestsellerami. Zatem ranking najlepszych książek roku 2014 otwiera powieść erotyczna E. L. Dzheyms' Pięćdziesiąt odcieni szarości”. Tutaj czytelnicy spotkają się ze skandaliczną historię seksualną przedsiębiorcy relations i absolwenta uniwersytetu. Powieść sprzedała ponad trzydzieści milionów.

Następny to saga rodziny Diny Rubinoy. W nim można poznać historię kilku pokoleń mieszkańców Ałmaty i Odessie. Tutaj czytelnicy mogą zanurzyć się w zawiłości detektywistycznej historii i perypetii spyware-tych XX wieku. Jest to produkt z „rosyjskiego kanarka”.

Na trzecim miejscu jest powieść Zachar Prilepin „rezydent”. Ten człowiek jest finalistą „rosyjskiego Bookera” i jego dzieło opowiada historię więźniów w (obóz Solovki) Elephant.

Poniżej znajduje Dzhon Grin i jego tragiczna historia miłosna „Usterka w naszych gwiazd.” Nie należy liczyć na hollywoodzki happy end czy coś szczęśliwy w końcu. Jest to końcowy fragment życia nastolatka, który ma raka. Ale kilka szczęśliwych miesięcy w końcu pozwalają przyjrzeć się odwiecznych pytań o życiu, śmierci i miłości.

Uzupełnia naszą listę najlepszych książek 2014 roku kompilacji Borisa Akunina „Ogień palca.” W niej czytelnicy będą mogli zanurzyć się w tajemniczym życiu Rusi.

Najbardziej „wzruszające” działa

Nie mniej interesujący wybór dotyczy najbardziej emocjonalnych książek. Po przeczytaniu ich bezsenność i gwarantuje wiele godzin refleksji.

Tak więc, pierwszym produktem jest Roman Kozłowa „War”. W nim można spotkać w stereoskopowym narracji, co wpływa część naszej historii. W rzeczywistości nie było trochę podobnej sytuacji z „partyzantami Dalekiego Wschodu.” Jednakże, w tym powieść jest zupełnie czystego wynalazek.

Oto powieść Sorokin nazywa „tellur”. To pop-metafizyka i bardzo trujący i żrący satyra Rosji najbliższej przyszłości.

Non-fiction Karina Dobrotvorskaya dokonać wyglądają zupełnie innym kątem w stosunku do czasu. W „blokada dziewcząt” będzie można spotkać się z Leningradu w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Oleg Postnova mistyczne powieść „Strach” opowiada o rzeczach nadprzyrodzonych w codziennej rzeczywistości. Tu nie działają bezpośrednio z nowoczesnymi glamour wampiry i wilkołaki. Ale najdrobniejsze mistycy Szlak zostawić trwale oznaczyć w swoim umyśle.

Wreszcie sentymentalny praca Joan Didion. W „Blue Nights” będzie można spotkać się z nieoczekiwanej strony amerykańskiego stylu życia, który jest nie mówić publicznie.

Książki dla dzieci

Poniżej przedstawiamy rating najlepszych książek dla dzieci. Obecnie w większości są prace gatunku fantasy, ale można się spodziewać i kilka niespodzianek.

Tak więc, w pierwszej kolejności jest najlepiej sprzedającą „Chasodei. bitwa na godzinę. " Tam Natalia Szczerba przygody Fesha i Vasilisa, którzy są zmuszeni, aby zapisać tron razy. Jest to ostatnia książka z trylogii, więc każdy zainteresowany w odpowiedzi na intrygujące pytania z poprzednich części, powieść jest lekturą obowiązkową dla.

Będziesz się śmiać, ale drugie miejsce jest „ABC” Nadieżda Żukowa. Zwraca liczony trzydzieści lat doświadczenia w praktyce terapii mowy. Zatem, nauka, dzieci będą natychmiast można szybko przyswoić sobie podstawy technik czytania. Metoda ta polega na tym, że główną uwagę nie wypłaconego liter i sylab.

Dalej jest „Boże Narodzenie w Petson”. W tej wspaniałej opowieści o młodych czytelników spotka się z dwoma przyjaciółmi – Findus i Petson. Ale sama losowości dla jednego z nich wpada w kłopoty. Jaki jest sposób znaleźli wyjście z tej sytuacji? Odpowiedź dowiesz się z historią Sven Nordqvist.

kaprys

Teraz lista niektórych z najlepszych książek fantasy. Ocena opiera się na preferencjach czytelników, wyrażają głosowania.

Tak, lista zaczyna bajki Max Frei „Opowieści o Wilnie”. Tutaj można spacerować po wąskich uliczkach miasta Bałtyckiego, zapoznanie się z najbardziej nieoczekiwanych legend, które są zbierane w postaci wycieczki.

Ponadto, na tyle dziwnie, kilka książek Gajusza Yuliya Orlovskogo (pseudonim Jurij Nikitin). W tej serii, czytelnicy będą wprowadzane do Richarda długie ramiona. Po przeczytaniu powieści fantasy i pięćdziesiąt tylko trzynaście lat później publiczność nauczyć, kto ukrywa się za pseudonimem.

Poniżej znajduje się kontynuacja serii książek dwóch blogerów – Ekateriny Kouti i Helen Klemm. Powieść jest nazywany „Spisek duchów”. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że autorzy mają doświadczenie w takich gatunkach jak fantasy, romansu i popularnej literatury naukowej, staje się jasne, zarys tego, co zostanie omówione.

To nie wszystkie najlepsze książki fantasy. Ocena może trwać przez setki różnych dzieł rosyjskich i zagranicznych autorów. Czytać i cieszyć się.

humorystyczny

Nie mniej niż klasyczny fantazji dzisiaj cenione w humorystyczny fiction. Ranking najlepszych książek tego gatunku zostanie włączony.

Otwiera wybór, nie ma wątpliwości, Sir Terry Pratchett. Writer poświęcony królowej tytuł szlachecki w Wielkiej Brytanii, ma ogromne doświadczenie. Łączna liczba egzemplarzy jego książek szacuje się na pięćdziesiąt milionów. Dzisiaj (ze względu na postępującą chorobą Alzheimera), to jest w trakcie negocjacji ze Szwajcarią w sprawie eutanazji.

Najsłynniejszy cykl jego prac są książki o Świecie Dysku.
Ponadto warto wspomnieć, nasz rodak – Olga Gromyko. Ona znane utwory w gatunku komicznej fantasy. Najbardziej znane są następujące cykle – „Zawód: Wiedźma”, „Rok szczura”, „Kosmobioluhi”.

Niestety, dzisiaj nie jest popularny gatunek taki jak komiksowej fikcji. Ranking najlepszych listach książek jest fantazja działa.

Uzupełnia nasze trzech liderów rosyjskiego pisarza Andriej Bielanin. On również opublikował kilka cykli, z których najbardziej znany to „domowe szpiegostwo king Peas” i „Złodziej z Bagdadu”. Ze względów osobistych autor przestał pisać teraz i nie zostanie opublikowany.

o miłości

To uczucie jest uważane za fundamentalne w naszym życiu. Zwolennicy nowoczesnych religii zobaczyć go jako fizycznej manifestacji Boga. Każdy szuka, ale tylko niewielu znaleźć resztę musiał zadowolić się okruchów.

Oczywiście, teraz prezentujemy krótką listę najlepszych książek o miłości. Tak więc, w pierwszej trójce obejmuje następujące prace.

Otwiera listę nowych Dzhodzho Moyes „Zanim cię poznałem”, który uderzył w bestsellerów „The New York Times” i „Amazonka”. Sprzedał około siedemset tysięcy egzemplarzy. Jest to opowieść o miłości między biznesmenem, na stałe przykuty do wózka inwalidzkiego, a także byłego kelnerka, który teraz prowadzi swoją pielęgniarkę.

Córka premiera Irlandii, nadal zachwycają fanom nowych produktów. W „The Girl in the Mirror” jest trochę z dala od czułej miłości romansu. Teraz czytelnicy spotkają się z odbiciem świata Stephena Kinga w magicznym wszechświecie Sesilii Ahern.

Tragiczna historia zielarz Arsenij odzwierciedlenie w powieści Evgeniya Vodolazkina „Laurel”. Po niezamężna narzeczona zmarła przy porodzie, człowiek poświęcił całe swoje życie na duchowej ścieżce do otmolit ulubione grzechy.

samorozwoju

Nasza następna kategoria – są to prace, które, jak dobre wino, są znane ze swojej wytrzymałości. Dziś opiszemy najlepsze książki (2013-2014). Ocena, które prezentujemy – miarą popularności wcześniejszych prac.

Tak, bez wątpienia, jest to pierwsze miejsce, Napoleon Hill, który stał się podstawą dla późniejszych pisarzy. Jego praca „Myśl i bogać się” pomógł sobie sprawę, a nie tysiące ludzi.

Dalej są światowej sławy książka Roberta Kiyosaki. Milioner z inwestorem, gra „Rat Race” twórca dzisiaj w książkach uczy podstaw zarobków nieruchomości i innych inwestycji. Należy zacząć od serii „Rich Dad. Biedny ojciec”.

Stiven Kovi pomaga w kwestiach przywództwa i efektywności osobistej. Jeśli potrzebujesz porady w tych obszarach, w książce „Siedem nawyków skutecznego działania” i „Przywództwo oparte na zasadach” obowiązkowego czytania.

fikcja

Wcześniej mówiliśmy o fantazji. Teraz zostanie ogłoszony najlepszą fikcję. Książki, których ocena jest poniżej, nie są liderami bezwzględne. To tylko preferencja większości czytelników.

Zatem ocena science fiction otwiera Filip Farmer i jego powieść „Powstań z popiołów”. Tutaj czytelnicy dostaną odpowiedź na ciekawy dylemat – co stanie się z planety, jeśli nagle zmartwychwstał wszystkich martwych ludzi.

Alastair Reynolds ze swoim bohaterem, Dan Silvesta, uratować Ziemię przed zniszczeniem w „Kosmicznym Apokalipsy” w odległej przyszłości. Oraz w „lewej ciemności” Ursuli Le Guin wprowadza czytelników do interesującym przykładem literatury kobiecej.

„Ja, robot” wielu fanów Asimova uważany za arcydzieło. Opowieść o Kurt Vonnegut , nie zawsze można powiedzieć, że jest to najlepszy science fiction. Książki, których ocena jest podana w wydawnictw, często ograniczane przez jedną firmę. Dlatego bierzemy przykłady z różnych źródeł. Niemniej jednak, „Syreny z Tytana” Vonnegut są w górnej science fiction.

biznes

Wcześniej wspomnieliśmy najlepszy komiks. Ocena dotknął ten gatunek jako fantazji. Teraz skupimy się na poważnych sprawach. Kiedy ludzie mówią o pieniądzach, wszelkiego rodzaju dowcipów odparować.

Więc najlepsze książki (2013-2014). Ocena reprezentowany sprzedaży.

Zhiligiya otwiera podręcznik dotyczący wyboru na sztuki połączeń telefonicznych. Bez nowych klientów i rozbudowy istniejących bazach żadna firma nie może być zbudowany.

Poniżej znajduje się książka o zawiłościach Stelznera content marketing. Po przeczytaniu go, staniesz się bardziej świadomi kwestii przyciągania klientów online.

Ukończenie pierwszej trójce tylko dwa autora. „Reklama Free” Iwanow i „Guerrilla sprzedaż” Turgunova pomóc zaoszczędzić znaczną budżet przy planowaniu następnej kampanii.

Większość e-książki w 2013-2014

I wreszcie, będziemy mówić o coraz bardziej popularnych urządzeń. Podczas podróży jest łatwiejsze do przeprowadzenia bibliotekę w postaci cienkiej urządzenia elektronicznego zamiast stosu książek.

Więc najlepsze e-książki (ocena pochodzi ze statystyk sprzedaży i dodatniego sprzężenia zwrotnego) dodaje: Amazon Kindle Paperwhite, PocketBook 623 Lux, dotykowy Sony Reader PRS-T3 .

Powodem ich popularności w specyfikacjach technicznych, które ułatwiają i upraszczają pracę z gadżetem, a podczas czytania ich ekrany są mniej zmęczone oczy.

Tak więc, dzisiaj będziemy mówić o najlepszych dzieł współczesnych pisarzy w różnych gatunkach. Spotkaliśmy się z bestsellerów roku 2013 i 2014, a także dowiedzieć się, jakie e-książki zyskały w tym czasie bardzo popularne.

Powodzenia wam, drodzy przyjaciele! Przeczytaj, podróże, miłość!