320 Shares 6816 views

Po blizny po ospie: jak się pozbyć?

Być może prawie każdy dorosły człowiek zna choroby jak ospa wietrzna. W dzieciństwie cierpiała wiele. Dla dzieci choroba ta nie jest zbyt niebezpieczne, ale trudne dla osób dorosłych cierpi na tę chorobę. Często pozostają blizny po ospie. Iw różnych miejscach – na ramionach, nogach, plecach, a nawet twarz. Blizny często silnie zauważalne z nich chce się pozbyć. Ale jak to zrobić? A w ogóle, czy to możliwe, aby przywrócić skórę po ospie wietrznej?


Czy jest jakaś szansa

W ogóle, usuwanie blizn – nie jest łatwe. To nie ma znaczenia, jakie konkretne znaki na ciele w pytaniu. W każdym razie, nie ma gwarancji, że będzie można się ich pozbyć. Po blizny ospy kurczaka na jego ciało zostało? Czy mogę usunąć je jakoś?

Teoretycznie tak. Najważniejsze – czas, aby rozpocząć leczenie. W praktyce, aby usunąć blizny ospy wietrznej jest niezwykle trudne. Rzeczywiście, z upływem czasu skóra w miejscu blizny coarsens. To sprawia, że prawie niemożliwe do wyleczenia. Więc im szybciej choroba po rozpoczęciu leczenia, tym lepiej. będzie można leczyć blizny. Bądź cierpliwy: aby zobaczyć postępy, będzie miał dużo czasu, aby powtórzyć tę samą procedurę.

Sposób stosowania różnych maści i kremów jest bardzo prosta – wystarczy masować uszkodzoną powierzchnię ciała. Blizny po ospie wietrznej? Następnie do masażu ze środków wymienionych poniżej. Każdego dnia, bez przerw. I, jak już zostało powiedziane, jak najszybciej rozpocząć leczenie.

kakao

Pierwsza opcja – jest stosowanie olejów naturalnych. Na przykład, odpowiednia kakao. trzeba będzie udać się do apteki i kupić tego narzędzia. Sprzedam 100% masła kakaowego naturalny bez dodatków lub niektórych składników pomocniczych.

Teraz możesz bez żadnych problemów, aby rozpocząć procedurę usuwania blizn po ospie wietrznej. Zanurz czubki palców w oleju, a następnie zacznij masować uszkodzoną powierzchnię ciała. Rub oznacza około 5-10 minut.

witamina C

Były blizny na twarzy po ospie wietrznej? Co należy zrobić, aby pozbyć się ich raz na zawsze? Dobrym sposobem jest stosowanie witaminy C. kremem z każdej składowej danych. Stosuje się go na palcach i masować blizny kilka minut.

Aby osiągnąć maksymalny efekt, można użyć tej samej sztuczki. Chodzi o to, że stosowanie witaminy C jest najbardziej skuteczne, jeśli w tym samym czasie nie tylko pocierać ją do zmienionych powierzchni skóry, ale również wziąć go do środka. Kilka miesięcy codziennych takich procedur – a widać wyraźną zmianę na lepsze.

Ważne: leczenie było skuteczne, konieczne jest, aby przekraczać stawki dziennej dawki witaminy C. Więc jeśli zdecydujesz się połączyć masaż i witaminę wewnątrz, trzeba skonsultować się z lekarzem. Blizny ospa tak oczyścić jest zakazane dla osób z wrzodów żołądka i w obecności chorób jelit.

"Kontraktubeks"

Ale to nie wszystkie metody, które mogą być zapisywane z naszych obecnych problemów. Zastanawiasz się, jak rozmaz blizny ospę? Następnie spróbuj kupić specjalne maści, które pomagają usunąć blizny od ciała.

Idealne panaceum „Kontraktubeks”. Ta maść jest produkowany w Niemczech, jest oferowany w każdej drogerii. Nadaje się do renowacji skóry w obecności blizn. Nadaje się do stosowania na wszystkich obszarach ciała. Nie ma żadnych przeciwwskazań, zarówno dla dzieci i dorosłych.

Tylko trochę żelu „Kontraktubeks” zastosować masaż na blizny. Narzędzie usuwa stany zapalne, wygładza i zmiękcza skórę. Powtórz procedura powinna być codziennie. Przebieg leczenia wynosi od 1 tygodnia do 6 miesięcy. To wszystko zależy od tego jak coarsened skóry po ospa wietrzna.

"Dermatiks"

Po dobre narzędzie – „Dermatiks”. Pomaga usunąć blizny na twarzy po ospie wietrznej (i reszta ciała też), jeśli blizny doszło w ostatnim czasie. Że korzystne jest stosowanie tej maści bezpośrednio po pozbyciu ospa wietrzna. Jeśli to było dawno „Dermatiks” jest mało prawdopodobne, aby być w stanie pomóc.

Aby uzyskać widoczne rezultaty, trzeba codziennie wcierać maść wmasować w dotkniętych obszarach ciała. Przeciętny leczenie trwa 8 tygodni. Ale może coś więcej, wszystkie ściśle indywidualnie.

Witamina E i aloes

Po blizny ospy kurczaka na ciele pozostało? Co zrobić w tej sytuacji, jeśli zwykle nie powoduje maść można zaufać? Po ospę skóra potrzebuje witaminy wzbogacone. Można użyć witaminy E. Kapsułki można łatwo kupić w każdej aptece. Jak również pomaga aloesu.

Jak usunąć blizny po ospie wietrznej? Wymieszać witaminę E i aloes (z sokiem), a następnie zastosować za pomocą masażu na chorej powierzchni skóry. Powtórz procedura powinna być kilka razy dziennie (zazwyczaj rano i wieczorem). Zaledwie kilka tygodni widać znaczących zmian. Rzeczywiście, witamina E z aloesu rozjaśnić blizny. A jeśli rozpocząć leczenie tak wcześnie jak to możliwe, będziesz miał szansę pozbyć się śladów pozostawionych na ospę.

Lemon, aby pomóc

Jakie są inne sposoby? W poprzedniej wersji, pożądane jest, aby używać tylko dla dorosłych. Ale uniwersalna metoda – jest stosowanie soku z cytryny. Mówi się, że witamina C działa na skórę doskonale. Bezpieczniej jest używać kremów z dodatkiem tego składnika. Ale dla szybszego efektu zaleca się użyć soku z cytryny.

Jak dokładnie? Po blizny ospę może rozjaśnić. Jeśli masz czas do rozpoczęcia leczenia, guzki na skórze w ogóle stracił. Wystarczy wycisnąć soku z cytryny i stosuje się go na ciele, gdzie blizna powstała. Wskazane jest, aby korzystać z wacikiem. Ruchy wymazane zwilżyć bliznę i pozostawić do wyschnięcia. Nie pocierać leczonej okolicy – może szczypać, to normalne.

Dalsze codziennie smarować skórę tak. Można powtórzyć proces kilka razy. Średni kurs leczenia wynosi 8-9 tygodni. można zauważyć znaczące zmiany w pigmentacji leczonego obszaru. Z pomocą soku z cytryny można pozbyć się blizn na skórze, nie tylko po wietrznej, ale po trądziku i wyprysków. Najważniejsze – cierpliwości.

drzewo sandałowe i herbata

Jesteś zaniepokojony blizny po ospie wietrznej (zdjęcia można zobaczyć w artykule)? Następnie można spróbować pozbyć się ich całkowicie bezpiecznej metody. Jest to konieczne, aby przygotować specjalną maść, która jest stosowana do masażu blizny po chorobie. Aby to zrobić, trzeba olejek z drzewa sandałowego, drzewa herbacianego i kakao.

Mieszanki przygotowanej składników. Konieczne jest, aby wziąć łyżeczkę herbaty masła kakaowego, to dodaje 3 krople sandałowego i drzewa herbacianego. Powstałą mieszaninę nalewki i zastosować masaż na zagrożonym obszarze skóry. Dobra pomoc z bliznami na twarzy. Rezultat widać około tygodnia stosowania tego leku. Idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

owsianka

Trudno w to uwierzyć, ale płatki owsiane korzystnie wpływa na skórę. Blizny od ospy wietrznej u dorosłych i dzieci mogą zostać usunięte z tym produktem. Grind płatki owsiane, następnie wypełnić je wodą. Poczekaj, aż otrzymaną zawiesinę nie będzie cool. Po schłodzeniu, stosuje się płatki owsiane na blizny i pozostawić tak przez 20-25 minut.

Metoda ta jest idealna do stosowania na twarz. Zamiast płatków owsianych mogą być używane natychmiast płatki owsiane. Skóra nie tylko odzyskać od choroby, ale także wzbogacone w składniki odżywcze, które ostatecznie doprowadzą do nawilżenia naskórka.

miód maska

Jak usunąć blizny po ospie wietrznej? Jeśli wszystkie z powyższych metod nie jest zachwycony, można użyć innej techniki. Bo trwa tylko jeden produkt. Ten miód. Naturalny, bez żadnych dodatków.

Wszystko, co musisz zrobić – jest umieścić trochę miodu na blizny i pozostawić na 15 minut na skórze. Następnie przemyć gorącą wodą i wysuszyć w porcjach. W ciągu kilku tygodni będzie można zobaczyć, jak blizna nie tylko wyjaśnić, ale wyrównane.

Bardziej skutecznych rezultatów zaleca się, aby dodać miód witaminę E, a także herbaty i drzewa sandałowego olej. To zajmie tylko kilka kropel. I skuteczność tej metody wzrośnie o kilka razy.

kosmetyka

Jeśli chcesz usunąć blizny po ospie, które zostały utworzone dawno temu, zaleca się, aby nie używać maści, żele i środków ludowej. Najprawdopodobniej nawet po roku leczenia, nie będzie widać pożądane rezultaty. Więc musimy znaleźć inną drogę.

Na szczęście, to jest. Wystarczy udać się do kosmetyczki. W kosmetologii przez długi czas, istnieją różne metody leczenia blizn. Na przykład, dermabrazji laserowej lub wycięciu. Kilka procedur – i będzie sukces.

Jednakże, nie spiesz się. Aby rozpocząć, należy skonsultować się z dermatologiem lub kosmetyczka o poradę. Te lekarze powinni doradzić maść, która pomoże w jak największym stopniu, aby poradzić sobie z bliznami. A jeśli tak się nie dzieje, to możemy zadowolić się zabiegów kosmetycznych. Proszę pamiętać – dzieci, takie metody nie są odpowiednie. Osoby niepełnoletnie będą musiały usunąć blizny tylko środków ludowej i maści. Teraz rozumiem, jak pozbyć się blizn po wietrznej. W rzeczywistości, nie wszystko jest tak trudne, jak się wydaje.