564 Shares 5936 views

6 Sexiest krótkie fryzury

Wiele kobiet uważa, że atrakcyjne są tylko długie włosy. Jest to poważne nieporozumienie, bo to nie jest sexy krótkie włosy są teraz u szczytu popularności.


Krótki teksturowane włosy bob-bob

Najlepszy ze wszystkich, to fryzura jest odpowiednia dla osób o gęstych włosach. Jeśli chcesz to zrobić fryzurę, trzeba zastosować środki zwiększania głośności do korzeni włosów, a następnie wysuszyć je za pomocą okrągłej szczotki. Wysuszyć włosy od góry, ale nie ich rozdzielić, tak samo jak w każdym innym przypadku. Pozostawić korzenie zyskać objętość i rosnąć przed grzywką czesanych na bok wolisz. Ponadto, delikatnie osuszyć włosy po bokach, dzięki czemu są one gładkie i powoli upadł.

grzebień-over z powrotem

Jeśli chcesz się uczesać powrotem, start z wykorzystaniem silnego środka utrwalającego w korzeniach. Następnie zacheshite włosy do tyłu, natomiast okresowo przechodzącej przez ich palcami, aby nadać im formę. Po tym, zastosować trochę wosku do tej formy może trwać dłużej

Fryzura Bob bob warstwami

Ta fryzura jest dobry do wykorzystania, jeśli masz cienkie włosy. Masz kilka warstw, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc kształt i objętość. Po pierwsze, należy użyć sprayu mocującą do korzeni, a następnie – okrągłą szczotkę, aby unieść włosy i nadać mu większą głębię. Z prasowania podnieść końcówki włosów na wszystkich warstwach.

węzły boczne

Zacheshite włosy za uszy i zostawić je za darmo. Wtedy zaczynają warkocz oplot z każdej strony, nie starając się go mocno i schludny – chodzi o to, aby zostawić trochę niechlujny wygląd. Następnie koniec oplotu i kompletny zespół, zabezpieczając go bobby szpilki niewidzialnym. Powtórz po drugiej stronie. Wyciągnąć kilka pasm węzłów, aby uczynić je wydają się bardziej naturalne, a następnie użyć trochę lakieru do włosów.

Potargane włosy, pixie

Ta fryzura jest idealna dla lekko kręcone włosy średniej grubości. Ale z właściwego pragnienia każda kobieta może sobie pozwolić, aby zorganizować włosy „jak elf”, co czyni go niezwykle modne i stylowe. Najważniejszą rzeczą – zostawić więcej włosów na koronie, aby podkreślić ich długość włosów w ogóle. Ważne jest, aby nie wkładać zbyt wiele wysiłku – wysuszyć włosy tak, że leżeli najbardziej naturalny, a kiedy można osiągnąć doskonałe rezultaty dla Ciebie, użyj narzędzia do naprawienia.

Krótkie i gładkie włosy

Zrób przedziałek z jednej strony, że miało to miejsce o którym jest najwyższy punkt brwi. Następnie za pomocą żelu do układania z „mokrym” efektu i zacheshite włosami na jednej stronie, jak to tylko możliwe w sprawnie i dokładnie.