555 Shares 6335 views

Jak na drutach sweter dla dziecka?

Wiele modnych kobiet co sezon próbuje zaktualizować swoją garderobę. Starając się nadążyć za trendami w modzie w sezonie zimowym, każda kobieta siedzi przy filiżance kawy przed wielu czasopismach z systemami i skanuje nagłówki, które mogą podskazat jak robić na drutach sweter dla siebie, męża i dzieci.

Oto program dla tych, którzy błądzą w Internecie, będą badane w poszukiwaniu wskazówek. A dla tych, którzy szukają dla opisu jak związać kurtka szprychy dziecko ośmiu lub dziewięciu lat.

Aby rozpocząć dziewiarskich swetry szprych dla dziecka w tym wieku, trzeba będzie:

– przędzy wełnianej (około siedmiu do ośmiu zwoje).

– szprychy (lepiej wykorzystać okrągły) o grubości trzech i pół do czterech milimetrów.

Notatka dla tych, którzy zaczęli dziewiarskich swetry szprych :

– Przed rozpoczęciem dzianiny, w celu określenia modelu produktu. Może być zapinana na guziki lub być w stanie nienaruszonym. Może mieć w kształcie litery V bramy wycięcie lub klasyczne – okrągłe.

– Nie zapomnij okresowo przymierzyć kurtkę na dziecko, ponieważ nie można połączyć go do rozmiaru dziecka.

Zapraszamy do prostego schematu prostego wzoru swetry i bez przycisków. Rekrutowani Siedemdziesiąt dwie pętle. Jeśli chcesz więcej, a następnie dodaj następujący sposób: każdy rozmiar zwiększa zestaw włącza sześć do dziesięciu sztuk. Provyazyvaetsya guma: dwa bełkot dwóch twarzy, tak tally przed upływem sześciu (można, oczywiście, i więcej, ale liczba linii musi być parzysta) wierszy.

Aby połączyć prostą bluzkę bez wzoru, po prostu pójść na drutach tylko pętle twarzy. Jeśli chcesz, możesz dodać wzór. Rysunek nie jest obowiązkowe dla oparcia. Jak na drutach sweter z prostego wzoru „Warcaby”? – Odczyt poniżej.

Tył pasuje tylko do przodu, wykonaj następujące czynności:

Wybierane taką samą liczbę pętli do oparcia. Guma provyazyvaetsya oraz (sześć rzędów).

Następnie dzianiny w następujący sposób:

– podzielić liczbę pętli w sposób, który w „sprawdzania” otrzymał parzystą liczbę;

– siedemdziesięciu Maid doskonale podzielne przez sześć, masz dwanaście kwadratów;

– przednia część zaczyna pasować do wzorca natychmiast;

– provyazyvayutsya sześć twarzy, a następnie te same backstitches pętle (czyli na przemian mety). Zatem zgadzają sześć rzędów;

– siódmy – linia dwunasty powinien rozpocząć się od niewłaściwej strony, wówczas dziać na zasadzie przemienności (6 * 6). Obok widać jak robić na drutach.

Ponieważ tył i przód z tych samych swetry typu są z dzianiny, a następnie wyjaśnia kolejne kroki dla obu części.

Każda połowa produktów dopasować do wysokości klatki piersiowej bez zmian. Od tej chwili twoje szprychy będzie na równi z nim, zaczyna spadek pętli (począwszy od tej serii i co drugi w czasie z każdej strony). Należy wziąć osiem zakrętów.

Tylna kończy się, kiedy produkt będzie na poziomie szyjki, a część przednia – obojczykiem. Zakończenie akcji. Początkowo, po prawej stronie jest ramienny (opcjonalnie), i kończy się w lewo – w centrum tkaniny, a krawędzi (jednej pętli na każdym odejmowania). Podobnie końce odpoczynku.

Jak na drutach sweter? Oczywiście, nie zapominając rękawy!

Dokładna liczba pętli dla tych elementów nie jest możliwe podanie, jak pełnia rzek u dzieci w tym wieku mogą być różne. Dlatego pisanie tak długo, jak to konieczne do dłoni dziecka odbyło się swobodnie.

Guma provyazyvaete taki sam sposób jak z tyłu lub z przodu. Następnie dzianiny podobna do kół tylnych. Do około wysokości łokcia, a następnie zacząć dodawać pętle. Jedno w każdym czwartym rzędzie z dodatkami będziesz miał piętnaście (może być więcej lub mniej). Ta niedokładność jest uzależniona od faktu, że długość rękawów może być inna. Gdy jesteś gotowy, aby rozpocząć realizację wyrobu, zacząć zmniejszać pętle w każdym drugim rzędzie (tak trzeba zrobić cztery razy). Teraz można zakończyć część.

Drugi rękaw jest dziana w podobny sposób.

Przed rozpoczęciem podłączania komponentów, należy je zwilżyć i suche. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że produkt uzyskał naturalny skurcz.

Po tym można zrobić razem wszystkie części. Wszystko, produkt jest gotowy. Teraz, gdy wiesz, jak robić na drutach sweter dla dziecka.