535 Shares 8079 views

Kto jest szczęściarzem?

Tak, człowiek szczęśliwy – kto to jest? Rzadkie gatunki wymienione w Czerwonej Księdze, ponieważ jego wyjątkowość i rzadkość? Jakoś do sytości i satysfakcji ludzie zapomnieli o swojej misji, kołysały się swoim wewnętrznym głosem wzywając go do wielkich czynów i osiągnięć. W wyścigu o wartości urojonych, stracił swoje instynkty, impulsy. Teraz jest on podawany, obuty i ubraniu. I przez cały czas, ale on ma szczęście.


A gdy więcej niż chętny, aby mieć nic, aby rozpocząć poszukiwania i kopanie wewnątrz siebie. Tutaj wszystko wydaje się mieć, ale czegoś brakuje. A jednostka jest realizowane i skuteczne, a radość nie jest. Tu zaczynają depresję, różnego rodzaju frustracji, apatii i oderwania się od świata zewnętrznego i pustkę wewnątrz. Człowiek i płacz, i zły, bardziej koncentrując się na sobie i swoim ego. Jest to błędne koło. Droga do nikąd.

Bądź szczęśliwy – żyć w zgodzie z samym sobą, z naturą, aby zrozumieć i zaakceptować siebie i innych. Robi rzeczy, które kochasz, przyniesie radość siebie i innych, może być tylko szczęśliwym człowiekiem.

Szczęście bycia

Załóżmy zbadać. Jeśli nadal jesteś niezadowolony, zły na wszystkich i wszystko, obwiniać cały świat, oznacza to, że do tej pory ścieżki życia nie zdali sobie sprawę, że szczęście – jest w was. Co trzeba to wszystko wdrożyć. Masz już w domu, więc daje się ludziom, być silniejszy, mądrzejszy. Sobie z tego sprawy, niech kolory duszy rozkwitać w was. I wewnętrzne światło słońca dookoła, zachwycając rodziny, przyjaciół, obcych. Szczęśliwy człowiek – to światło w tobie. To myśli i pragnienia na słońcu, aby oświetlić wnętrze każdego.

To światło promieniuje specjalną energię. To zabija agresja rodzi nową formę życia. Przyszedłeś na ten świat ze swoją misją, aby czynić dobro, aby poznać samego siebie, i przez niego samego i całego wszechświata. Zapomnieliśmy ich cel, staje się zależny i tchórzliwy. Obawia się utraty dobrego wyimaginowany, zdradzając siebie.

Przez ciernie do gwiazd, albo korekcji błędów

Paradoks: człowiek pyta szczęścia, ale przede wszystkim boi się własnego. Po tym wszystkim, to jest praca nad sobą, nad światem, swoich myśli. Pierwsze wolność osobistą, przelewając kajdany niewoli, ludzie szukają dla swoich rówieśników, więc jest znajome. Samowystarczalność, stabilność, pokój i dobrobyt – oto jest nasza dobrowolne niewolnictwo.

Szczęśliwy człowiek śmiały przez naturę. Bierze ryzyka, żyje, kocha i jest kochany, będzie odróżnić prawdziwe od zastępstwie, nie goni puste i wymyślone. On jest wszystkim – ruch, emocje i stres, co boją się mas. Jego rytm, swój styl, swoje własne zasady.

Szczęśliwi ludzie żyją według własnych przepisów, ich prawd, jako wolne od fundamentów:

– nie myśleć o opinię kogoś innego, nie dbają o plotkach;

– wokół widzi pozytywne strony, jego szklana jest pełna, nie pół, ale cały;

– On jest towarzyski i przyjazny;

– żyje w teraźniejszości, doceniać każdą chwilę życia, widząc go jak dar od góry;

– nie poddawać się trudnościom.

I – szczęśliwy człowiek

Podsumowując wyniki? Raczej niż wydawać. Bądź sobą – największa praca prezent. Doceniać każdą chwilę życia, aby świętować zwycięstwo, godne stawić czoła trudnościom, masz ulubioną pracę, rodzinę, aby móc oddać się bez zastrzeżeń, oczywiście, robi rzeczy, które kochasz, ciesząc się proces, nie zorientowane na wynik. Oto ona – prawdziwe szczęście. I każdy, kto zdecyduje się spać na nim i zobaczyć.