897 Shares 4907 views

"Gonal-F": opinie, ceny, instrukcje

Więc teraz będziemy próbować radzić sobie z ciebie, co sprawia, że ratingi „Gonal-F” swoich klientów. Lek ten jest bardzo często wymieniany w ginekologii. I jest używany taki sam. Ale czy nie można go stosować? To może być lepiej użyć innego leku? A w ogóle, to co dokładnie jest potrzebne, „Gonal-F”? Wszystko to i musimy się nauczyć.


Co to jest

Zacznijmy od tego, że wszyscy zrozumieją, co mamy do czynienia. Może mamy do czynienia z pewną zagrożenie dla organizmu jako całości środków? Lub silnym antybiotykiem? Wcale nie.

„Gonal-F”, opinii których będziemy uczyć się – to nic innego jak najczęstszych roztworu do wstrzykiwań podskórnych. Rodzaj wtrysku. I jest on stosowany w ginekologii damskiej. Tak więc, nie należy bać. Mamy tu do czynienia z najbardziej wspólnego rozwiązania, które nie jest z antybiotykami. Ale czy mu zaufać? Gdy lek jest stosowany w szczególności? I dlaczego to wszystko jest konieczne?

którzy potrzebują

„Gonal-F 300” opinie klientów i odbierania różnych lekarzy. Ale na ogół są one pozytywne. A wszystko to dlatego, że ten zastrzyk to bardzo przydatne we współczesnym świecie. Mamy tu do czynienia z roztworem, który jest wymagany w leczeniu niepłodności.

Oznacza to, że głównym wskazaniem do – niepłodności. Dalsze awarii hormonalne lub zaburzenia cyklu miesiączkowego. Działanie leku opiera się wyłącznie na stymulacji wzrostu pęcherzyków. Innymi słowy, jeśli masz problemy z poczęciem i cierpieć z nieregularnym cyklu miesiączkowego, lekarz może przepisać „Gonal-F” do podawania podskórnego. Do strachu nie jest tego warta. Panuje przekonanie, że lek naprawdę działa.

Przeciwwskazania

Jednakże, istnieje w medycynie i niektórych przeciwwskazań. W rzeczywistości, nie tak bardzo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, dzieci odmawia przyjmowania zastrzyków. Odnosi się to także do młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Tylko w wyjątkowych przypadkach, lekarz może przepisać dziewczynce dany lek.

Po drugie, w czasie ciąży i laktacji muszą porzucić „Gonal-F.” Opinie mówią, że w tych ważnych kobiet w ogóle powinny powstrzymać się od narkotyków. Żadnego szczególnego zagrożenia dla płodu, „Gonal” nie może się odbyć, ale wystarczająca liczba badań zostały przeprowadzone w celu potwierdzenia bezpieczeństwa. Tak, to lepiej nie ryzykować po raz kolejny.

Indywidualna nietolerancja na lek lub skłonnością do alergii – ma kilka powodów, dla których nie należy przyjmować „Gonal-F.” W rzeczywistości, czasami wyjątki mogą być wykonane. Ale tylko pod ścisłym nadzorem lekarskim. To wszystko contra-end. Jest to, że stymulacja opinii „Gonal-F” nie są najlepsze postać dostaje od dziewcząt, którzy widzieli wyraźne oznaki naruszenia struktury narządów płciowych. Oni rzadko kiedy coś pomóc. I z tego powodu nie ma potrzeby po raz kolejny dać sobie zastrzyk. Naruszenie władzom budowę – ten ostatni przeciwwskazaniem. Okaże się, jak widać, jest bardzo rzadkie.

lekarze mówią

Co sprawia, że ratingi „Gonal-F” wśród lekarzy? Jak już zostało powiedziane, lekarze często zalecają narzędzia do swoich pacjentów z zaburzeniami i problemy z poczęciem hormonalnych. Tak więc fakt, istnieją powody.

Po pierwsze, ginekolodzy twierdzą, że „Gonal” łagodny dla organizmu. Wszelkie negatywne skutki lub skutki uboczne u większości pacjentów nie obserwuje. I to, oczywiście, podoba. Większość metod hormonalnych naprawdę nie jest najlepszym sposobem może działać. I mogą powodować działania niepożądane.

Po drugie, lekarze mówią w doskonały efekt leku. Oznacza to, że uważa się za bardzo skuteczne. W związku z tym, że dostaje dobre oceny, „Gonal-F”. IVF, na przykład, teraz idzie szybciej i łatwiej. Tak, i mniej szkody dla organizmu kobiety. Ponadto, lekarze mówią, że po 1-2 zastrzyków aplikacji pojawi się wynik. Dokładniej, to będzie widoczne w badaniu ultrasonograficznym. I to, oczywiście, podoba.

Po trzecie, pracownicy służby zdrowia często doradzają „Gonal-F” ze względu na jego dostępność. Lek, który jest łatwo dostępny bez recepty, będzie bardziej popularny niż ten, który będzie musiał rozejrzeć się po mieście, a nawet poza nią. Okazuje się, że nasz lek ma bardzo dobrą reputację wśród ginekologów. A co na ten temat mogą powiedzieć pacjentowi?

cennik

Oceny „Gonal-F” nabywców robi się dość dobrze. I widać to na podstawie tego, że kobiety bardzo często informują się wzajemnie o problemach w poczęciu naszą aktualną zastrzyk. Jednak jest jedna rzecz, która nie jest bardzo miłe. Mówimy o koszt leku. Ona odgrywa bardzo ważną rolę. Po tym wszystkim, niewiele osób zgodzi się dać duże pieniądze na lekarstwa, które będą musieli podjąć długi okres czasu.

W środę pakiet wtrysk będzie kosztować 1000 rubli. Z jednej strony, to nie jest tak dużo. Ale z drugiej strony, jeżeli średnia stopa leku wynosi 3-4 miesięcy, ceną mogą zostać odzwierciedlone w budżecie. Że takie "Gonal-F 75" cena. Recenzje tego preparatu, jednak często nadal zachęcające. Po tym wszystkim, jeśli masz poważne problemy z poczęciem, a następnie 1000 rubli za mały pakiet o podobnym działaniu – to nie jest tak dużo. Analogi są droższe w niektórych godzinach. Wiele kobiet klienci mówią, że taniej jest kupić duży pakiet, „Gonal-F.” Jeśli porównamy je z punktu widzenia, można uzyskać, dzięki czemu można zaoszczędzić około 2-3 tysięcy rubli. Zwłaszcza jeśli masz długi przebieg leczenia.

na skuteczność

Teraz wiemy, co to jest „Gonal-F” cenę. Recenzje kupujących, jak widać, nie wiele zmieniło od kosztu leku. Najważniejsze w nim – to sprawność. Tutaj nie ma żadnych skarg. Wszystko, co może być postrzegane jako poglądy wyrażone w leku adresowej – jest to pacjenci rozkoszy. Postęp można zaobserwować po 2-3 stosuje.

Wiele kobiet twierdzą – po 1 roku leczenia (czas trwania 1 miesiąc lub 1 cyklu miesiączkowego) Wobec braku innych problemów w ginekologii można z powodzeniem wyobrazić. Ale takie przypadki – rzadkość. Praktyka pokazuje, że większość koncepcji występuje 2-3 miesięcy po podaniu zastrzyków. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że proces ten może wystąpić tylko 1 dzień na 30, jest to bardzo wysoki wskaźnik.

Wszystko to, oczywiście, podoba. I tak wiele dziewcząt powinni nawzajem „Gonal-F.” Należy jednak pamiętać, że lepiej nie brać go bez nadzoru lekarza. W przeciwnym razie mogą pojawić się pewne skutki uboczne.

negatywny wpływ

O wpis „Gonal-F” są pozostawione jako narzędzie bezpieczeństwa. I to jest prawda. Ale w przypadku przedawkowania (co osiągnąć niezwykle trudne) może być trochę nie najlepsze efekty.

Na przykład, wysypka lub krosty na twarzy i ciele. Przeciwnie, cały lek zostanie odzwierciedlone dokładnie na zewnątrz. Wszakże dla organizmu, co niesie żadnego zagrożenia. Ponadto, w wyjątkowych przypadkach, jak uvreyayut lekarze i niektórzy pacjenci mogą pojawić się swędzenie. Alergie w postaci zaczerwienienia – zbyt częste zjawisko. Ale boi się wszystkiego, co nie jest konieczne. Przede wszystkim, to wszystko nie wpływa na dojrzewanie pęcherzyków. A po drugie, przedawkowanie „Gonal-F” – jest tak rzadki, że jest ogólnie uważana za pewnego rodzaju legendą wśród pacjentów.