651 Shares 4300 views

1 tkackie – jest bezużyteczny obszar lub uzyskać stały dochód?

Jak pokazuje praktyka, nie wszyscy mieszkańcy są prawidłowo zorientowane w obszarze działania, jeśli chodzi o lądowanie gospodarstw. Co możemy powiedzieć o czym mieszkańcy hałaśliwego miasta, chcąc nabyć strefie podmiejskiej i pomieścić wiele pożądane mieszkalny i budynki gospodarcze. Oni nawet nie wiedzą, że sto metrów kwadratowych – jest to 100 metrów kwadratowych. m, która może pomieścić jedynie niewielki dom z altaną i mały ogród z przodu. I do realizacji wszystkich swoich planów będzie potrzebował co najmniej 5-10 takich miejsc.

do rekordu

Od połowy ubiegłego wieku, słowo „tkanie” był używany wyłącznie, aw dokumencie oraz prawa do używania terminu „ar” system metryczny. Dzisiaj, w większości reklam i sprzedaży kontraktów jest równoważne użyciu dwóch pojęć i mają taką samą moc prawną, nawet gdy złożenie tych dokumentów do sądu.

W czasach ZSRR obszar standardowych działkach podmiejskich, które zostały przydzielone do mieszkańców wyniosła 6 akrów. Na tej działce było bezpiecznie można zbudować mały dom, budynki gospodarcze oraz ogród skromne Equip. Duże działki otrzymała tylko ludzi na stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach publicznych. Dla reszty dodatkowy 1 tkania – to było nie do przyjęcia luksusowy.

Więc co jest jednym tkania?

Pochłonięty wspomnieniami matematyki szkolnej klasy, można zapamiętać, że można nauczyć się pole prostokąta, mnożąc długość przez szerokość i placu: ręka wskaźnik wzrośnie o 4 razy. Tę samą metodę zastosowano do pomiaru wykres życia. Wyobrażenie sobie powierzchni 10 x 10 m, to może być zrozumiałe, że jeden tkania – to jest dość skromne przydziału, która jest na tyle mały złoża. Poprzez zakup miejsce dla przyszłego ogrodu, powinno się planować obszary budynków, a dopiero potem ustalić od łącznej kwoty.

Jak mierzyć ziemię nieregularnym kształcie?

Bez względu na to, jak dokładne lub był dobry oko, ale jasno określić: 1 Weaving – to ile to nie będzie działać, zwłaszcza jeśli chodzi o nietypowych lokalizacjach. Właściwie w takich przypadkach będzie uciekać się do pomocy profesjonalnych inspektorów, za pomocą specjalnych urządzeń. Po zmierzeniu klient otrzyma dokumenty wyraźnie wskazane na teren działki. Do tej pory istnieje wiele firm, zarówno publicznych jak i prywatnych, którzy są gotowi do świadczenia takich usług. Och, ci ludzie wiedzą dokładnie 1 akrów ziemi – to ile! Z wykorzystaniem najnowszych technologii GPS, geodeci z milimetrową dokładnością współrzędne określają granice i obszar lądowy.

Weaving dzisiaj ziemia

Z ceny ziemi stale rośnie każdego roku nie tylko w obszarach podmiejskich, ale także w prowincjach kraju. I nie ma racjonalnego uzasadnienia.

Dla obywateli pragnących zakupić strefie podmiejskiej na relaks, 1 akrów ziemi – jest to okazja, aby być w przyrodzie i stać się właścicielem małego ogrodu warzywnego. Jeśli możliwości finansowe pozwalają uzyskać większy przydział, na których można zbudować dom, to jest dla wielu fantazyjnych limitu. Dlatego mieszkańcy miasta chcą kupić ziemię w pobliżu miasta, a na pewno jest zwiększone zapotrzebowanie – głównym kryterium dla podnoszenia cen.

Jak na ziemi na obszarach wiejskich, kiedy jest stosowany prawidłowo, 1 tkania – to jest całkiem przyzwoity źródło dochodu. Wszakże w tym obszarze można budować nie tylko dobrą szklarnię do uprawy wczesnych warzyw, ale także do budowy lokali do trzymania drobiu i zwierząt gospodarskich. Każdy z tych rodzajów działalności rolniczej ma prawo do istnienia, jak przynosi dobre dochody. Dlatego dzisiaj ziemia cena splot jest wystarczająco wysokie, ale to nie jest limit, będzie rosnąć dalej.