380 Shares 6747 views

Lipoliza laserowa to jest?

Nie wszyscy byli zadowoleni z jej figury. Ale czasami nawet ścisła dieta i intensywne ćwiczenia, nie dać pożądanego rezultatu, dlatego, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej w organizmie jest niezwykle trudne w obszarach problemowych. To dlatego, że jest tak popularny jest lipoliza laserowa, która pozwala zapomnieć nadmiaru tkanki tłuszczowej bez operacji. Więc jak jest procedura i jakie są jego zalety?

Co to jest lipoliza laserowa?

Mimo podobnej technice i wynalazł stosunkowo niedawno, była zyskuje coraz więcej fanów, ponieważ jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnej liposukcji chirurgicznej.

Jego istotą jest prosta: w tkance tłuszczowej impulsu laserowego. I belki są skonfigurowane tak, że tylko wpływają na komórki tłuszczowe, które ze względu na wysokie temperatury po prostu zniszczone.

Jak jest procedura lipolizy?

Choć lipolizy laserowej i jest stosunkowo bezpieczne dla zdrowia postępowania przed przeprowadzeniem pacjenta nadal trzeba przejść przez niektórych badań naukowych i – pomoże to lekarz ocenia stan zdrowia, w celu wykrycia przeciwwskazań, a także wybrać najbardziej odpowiednie parametry urządzenia laserowego.

Ta sama operacja jest wykonywana pod znieczuleniem miejscowym. Znamienny tym, że kaniula jest wprowadzony przez małe nacięcie w skórze, której średnica nie jest większa niż 1,5 mm.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent musi nosić odzieży uciskowej po kilku godzinach można wracać do domu. W pierwszych tygodniach zaleca się regularne masaże – ułatwi usuwanie z zawartością ciała zniszczonych komórek tłuszczowych.

Lipoliza laserowa i jego zalety

W rzeczywistości, taka procedura ma wiele zalet. Na początek warto zauważyć, że metoda ta nie przewiduje żadnego znieczulenia ogólnego lub długi okres rehabilitacji.

Ponadto po zabiegu na skórze jest prawie nie ma śladu: brak ogromne siniaki lub blizn. Z drugiej strony, ta technika pozwala skorygować praktycznie każdy obszar ciała. Dla przykładu, szczególnie popularny lipoliza laserowa obszar pod pachami podbródek i ręce, kolana, nogi, itd.

Wiązki laserowe mają również pozytywny wpływ na skórę. pobudzają syntezę włókien kolagenowych. Po zabiegu skóra nie sag i jest napięta. Ponadto, lipoliza laserowa pozwala równomiernie rozkładają tkankę tłuszczową, więc nie ma ryzyka podskórnych guzków, jak w konwencjonalnym liposukcji chirurgicznej.

Jak już wspomniano, zniszczone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w sposób naturalny. Więc nie oczekuj natychmiastowych wyników – maksymalny efekt pojawia się zazwyczaj po 1-2 miesiącach.

W każdym razie, wiele kobiet i mężczyzn, jak to jest lipoliza laserowa. Cena tutaj jest całkiem do przyjęcia i dostępne.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, które występują bardzo rzadko. Tylko kilka pacjenci mają do czynienia z problemami, takimi jak zakażenia pooperacyjnego (trzeba rozpocząć przyjmowanie antybiotyków przed zabiegiem), a także oparzeń. I nie zapominaj, że w wielu aspektach wyniki lipolizy zależy od umiejętności chirurga, tak aby wybrać lekarza należy traktować bardzo poważnie.