256 Shares 3033 views

Racecourse Babyakovo: Witamy na wyścigach!

Każdego roku, tor wyścigowy Babyakovo, mała wieś położona w pobliżu miasta Woroneż, przyciąga dziesiątki tysięcy turystów i miłośników sportów konnych. Stadnina i tor wyścigowy znajdują się w pewnej odległości od wsi.


Jest to prawdziwe centrum rozrywki, który jest nazywany „Rosyjski nieruchomości.” Oprócz toru wyścigowego, jest również ujeżdżalni, konny klub, restauracja i Rekreacji.

ożywienie tradycji

Dziś Babyakovo tor wyścigowy – to gospodarstwo, który zawiera około trzystu koni pełnej krwi. Mniej niż trzydzieści procent zwierząt są własnością osób prywatnych. Racecourse Babyakovo tracą budę i zapewnia obsługę do opieki nad koniem. Pozostałą część koni – tzw zwierząt sportowych, które uczestniczą w wyścigu, a rolling koń.

Wynajem koni

Na biegu jałowym turystów tradycyjnie największym zainteresowaniem jest tylko toczenia zwierząt. Płacąc symboliczną opłatą, każdy gość, który przybył na torze wyścigowym Babyakovo dostaje mnóstwo okazji do interakcji z tych pięknych i wdzięcznych zwierząt.

Proces jest monitorowany przez doświadczonych instruktorów jazdy, którzy w razie potrzeby, przedstawi kilka lekcji oraz zapewnienie właściwego dopasowania i prawidłową pozycję stóp. Czasami nawet najbardziej doświadczonych jeźdźców trwa tak niedbale zapomnieć, że pięta powinna zostać rozebrana, ale toe – w kierunku konia.

Wszystkie konie biorące udział w biurze, mają raczej łagodny i posłuszny usposobienie. Pat im mało prawdopodobne, dopóki oni stoisko, ale z tego, co nie opuszczaj nigdy darmowej żywności.

Kochają lokalną konia? Podobnie jak wszystkie – świeże i chrupiące marchewki. Zaopatrzyć się w nią tak jak powinien, przechodząc na tor wyścigowy.

Babyakovo – Woroneż – autobus, który kursuje co godzinę między osiedli i centrów regionalnych. Cena biletu wynosi ledwie ponad czterdzieści rubli.

Wszystko dorosły

Pomówmy że sami są trybuny i tor wyścigowy, które stanowią główny tor Babyakovo (Woroneż). wyścigów konnych odbywa się zgodnie z harmonogramem, który jest opublikowany na oficjalnej stronie internetowej, w stu metrów od miejsca wynajmu koni. Cały teren wokół utwardzonych płytek chodnikowych, i kompleks sportowy jest przeszklona konstrukcja kapitał budynek.

Z trybun się piękny widok na trawiastym torze wyścigowym. Powstanie trybuny odbywa się na betonowych schodach. Krzesła, zgodnie z oczekiwaniami, z tworzyw sztucznych. Są pomalowane tricolor. Sport rozpoczyna sezon na torze wyścigowym ósmego maja. Października zakończyła drugi remis znanych nagród.

W środku sezonu sportowego wyścigi konne odbywają się raz na dwa tygodnie. W zimie od czasu do czasu można zobaczyć zawodników wyścig w dziedzinie skoków i ujeżdżenia ogólną inżynierię. Występy odbywają się pokazowe specjalnie przygotowane dla tych miejsc celów.

usługi dodatkowe

Przez cały rok goście racetrack serwuje restauracja. A latem jest to kawiarnia na świeżym powietrzu ze specjalnym menu dla najmłodszych. Wszystkie wydarzenia, które odbywają się na torze wyścigowym w Babyakovo, mające na wizytę rodziny.

Istniejąca szkoła na miejscu jazda konna odbiera uczenia dzieci jazdy konnej, którzy są ponad dwunastu lat. Jeśli chodzi o dzieci, są przeszkoleni kucyki. Jeździectwo wykraczających lekcje dwa razy w tygodniu od poniedziałku do piątku.

Z dorosłych zawodników, niezależnie od napędu i poziomu doświadczenia są zaangażowani indywidualnie. Treningi odbywają się zarówno na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

W czasach, gdy tor wyścigowy jest pusta, to gospodarze tematyczne sesje zdjęciowe, a nawet uroczystości i wesel. Te same Użytkownicy, którzy jeszcze nie są gotowi do samodzielnej jazdy na koniu, „Russian Estate” oferuje spacery trójkami lub sanek jednego konia.