709 Shares 5994 views

Kuchenka mikrofalowa – gotować, rozmraża podgrzewania

Teraz, oczywiście, nikt nie zobaczy obecność sprzętu AGD w kuchni. Jeśli wcześniej, niektóre urządzenia wydają się luksusowe lub wskaźnik poziomu dochodów, to dziś jest rzeczą konieczną. Ale w rzeczywistości, nawet w tym przypadku wszystko jest dość subiektywne.


Ludzie, którzy uruchomić rano na kawę i pyszne chrupiące grzanki naturalnych nie można wyobrazić sobie bez ekspresem do kawy i tosterem. Są wymagane dla fanów zdrowej diety Parowar i wyciskarka do cytrusów, fanów frytki – frytkownicy, a dla łasuchów – żelaza wafel. I nie jest tajemnicą, że dom może być gotowane absolutnie wszystko, choć bardzo smaczne, przydatne i jak najmniejszym kosztem swego czasu.
Ale dla mnie, nadal pozostaje najbardziej niezbędnym narzędziem w kuchni, bez wątpienia, po lodówkę – kuchenkę mikrofalową.

W rzeczywistości, kuchenka mikrofalowa zdolny tablica ogłoszeń, chociaż gotować, oczywiście, różne. Kuchenka tradycyjny podgrzewa powierzchnię, wpływa wilgoć mikrofalowej, która znajduje się w środku produktu, a tym samym zapewniając obróbkę cieplną. Wady – w konwencjonalny kuchence mikrofalowej zapachową skorupa mięsa nie będzie oraz korzyści – produkty zachowują naturalną wilgotność i witaminy. A główną zaletą – gotowanie posiłków zajmuje znacznie mniej czasu niż w piekarniku lub na kuchence, więc jeśli pochodzą nieproszonych gości lub tytuł – jest doskonałym sposobem, aby szybko przygotować posiłek.
Zanim kupisz kuchenkę mikrofalową, upewnij się, że dokładnie to, co trzeba określić. Mają trzy rodzaje: Solo; Solo i grill; solo, grill, konwekcja.
Rodzaj solowy. Jeśli masz zamiar po prostu podgrzać i szybko rozmrozić żywność, to znaczy, aby korzystać z kuchenki mikrofalowej w celu głównego, trzeba tylko urządzenia gospodarstwa domowego z funkcją mikrofal. Model ten będzie prostsze i tańsze.
Solo + grill. Jeśli jednak nie chcesz zrezygnować zapiekanki i dania z skorupy, można kupić kuchenkę mikrofalową z grillem. Grill również są różne: od grzałek elektrycznych i kwarcu.
Plus pierwszy jest to, że jest tańszy i może zmienić swoją pozycję w zależności od kształtu wyrobu. Kwarcowy grill jest o wiele łatwiejsze do czyszczenia, zajmuje mało miejsca wewnątrz kuchenki mikrofalowej i nagrzewa się szybciej.
Solo, grill, konwekcja. Zacznijmy od tego, że z kuchenki mikrofalowej tego zestawu najdroższe i przy użyciu wszystkich trzech funkcji „jeść” dużo energii elektrycznej. Konwekcji „przygotowuje” żywność gorącym powietrzem – jest stały przepływ i utrzymuje się jednolitą temperaturę w komorze z naczynia do gotowania mikrofalowego.
Mikrofalowa Samsung CE1073AR-S. Ona ma grill i konwekcji. Objętość 28 litrów, kontroli elektronicznej. Wewnątrz komory jest wykonana z bioceramiki. Koszt tego „umelitsy” około dwóch tysięcy. Model jest prosty i tylko z grillem – które mogą być na tyle – Liberton LMW 2008DGG. Stal nierdzewna, 20 litrów objętości, mocy, a cena czynią ten mikrofalówka doskonałym rozwiązaniem do zakupu.
Bez względu na to, jaki rodzaj kuchenki mikrofalowej wybrać, tak długo, jak jesteś przygotowany z przyjemnością i pyszne!