407 Shares 5969 views

Aromatyczne i delikatne mięso wieprzowe w multivarka „Redmond”

Zazwyczaj piec w multivarka „Redmond” złożony z takich składników, takich jak mięso wieprzowe i wołowiny. Dzisiaj zdecydowaliśmy się zaprezentować wersję tej diety danie z piersi indyka. Należy zauważyć, że przygotowanie takiego mięsa jest tak samo proste, jak każdy inny składnik. Ale wszystko po kolei.

Krok po kroku przepis na wieprzowinę w multivarka „Redmond”

Niezbędne składniki:

  • Filet – 1 kg;
  • sól duże – 2 duże łyżki na litr wody (do wytwarzania solanki);
  • papryka – pół łyżka;
  • kurkumę – pół deser łyżki ;
  • Sproszkowana papryka słodka – pół łyżka;
  • chili – ćwierć łyżeczki (dodatek opcjonalny);
  • świeży czosnek duże – 4 ząbki;
  • ziarna gorczycy – pół łyżeczki;
  • oliwa z oliwek – 1,7 duża łyżka.

Przetwarzanie i proces wygrzewania mięsa

Pieczonych w multivarka „Redmond” okazała soczysty i smaczny, składniki mięsne, należy zanurzyć w solance przez dwa dni. Ale zanim to jest wymagane do mycia piersi indyka dobrze, oddzielić od kości i skóry, tak że w końcu masz w lewo tylko duży kawałek mięsa. Musi on być umieszczony w małej puli, a następnie wlać do wody w temperaturze pokojowej, w którym duża sól rozpuszcza się wcześniej.

gotowanie marynata

Pieczona w multivarka „Redmond”, aby nie tylko długo nasączone słoną cieczy zabrudzić siebie, ale także aromatyczne przyprawy. Aby to zrobić, należy zakupić i umieścić następujące składniki w misce: kurkuma, papryka słodka, ziarna gorczycy, papryka, starty czosnek i szczypiorek chili. Ponadto, wszystkie składniki potrzebne do smaku olej z oliwek i dobrze wymieszać.

Powstawanie naczyń przed pieczeniem

Do indyczego szynki multivarka dobrze ciastowatych, a maksymalny aromatyczny okazało, należy go usunąć z solanką, osusza ręcznikiem papierowym, po czym całkowicie płaszcz uprzednio przygotowany marynaty. W tym stanie, kawałek mięsa, jest wymagane, aby umieścić w torebki z tworzywa sztucznego i pozostawiono na około 4 godziny w komorze chłodzenia.

Obróbka cieplna pokarmu

Pieczona szynka w multivarka „Redmond” przygotowuje się przez długi czas. Urządzenia pojemnościowe wymagają tłuszcz, a następnie leżał uprzednio leczonych z kawałkiem mięsa. Ponadto, urządzenie musi znajdować się w trybie gaśniczego, a zegar jest ustawiony na pół godziny. W tym czasie ptak jest dobrze propechetsya filety, delikatne, smaczne i pachnące.

Jak karmić danie mięsne na stole

Długotrwały gotowania tej potrawy jest całkowicie uzasadnione niezrównaną smaku i aromacie. Takie mięso może być obecny w tabeli schłodzonego, i na gorąco. Służył z wypalanej szynka z każdym danie lub po prostu ze świeżego chleba pszennego.

Przydatne informacje dla gospodyń domowych

Jeśli chcesz zastosować do tabeli bardziej satysfakcjonujących i tłustych, zamiast mięsa drobiowego lepiej jest użyć wieprzowiny lub wołowiny. Przygotowanie takich produktów w taki sam sposób, jak reprezentowane przez filet.