303 Shares 4952 views

Przerobienie stacji Lukey 852D + wentylator. Dane techniczne, przegląd i informacje zwrotne

Im bardziej precyzyjne i lepiej praca z urządzenia nadrzędnego, tym lepiej jest on w stanie wykonywać swoje zadania. Lukey 852D + FAN jest uważany za jeden z najlepszych modeli swojego pokolenia i jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Rozważmy to wszystko oferuje nam producent, aby zobaczyć, czy urządzenie jest warte swojej ceny.


Zawartość opakowania

Niezależnie od tego, czy przez Internet lub bezpośrednio w sklepie to pomocnik został zakupiony, kupujący otrzyma go w polu przyjemny niebieski kolor. Stacja do lutowania Lukey 852D + wentylator jakościowo pakowane i zamocowany w pojemniku za pomocą gęstą pianę. To rozwiązanie pozwala producentowi bezpiecznie dostarczyć towar do kupującego, nie ryzykując refundacji ze względu na naruszenie jego integralności.

Pakiet obejmuje:

 • Krótka instrukcja obsługi.
 • Spot lutowania.
 • Wysokiej jakości suszarka do włosów.
 • Stacja z kablem sieciowym.
 • Hot posiadacz wiatrówki z łącznikami.
 • Gąbka.
 • Stojak lutownicę.
 • Klucz.
 • Z dyszy pistoletu ciepła (3 kawałków o różnej średnicy dyszy).

Wszystkie przedmioty są starannie pakowane i nie boją transportu.

stacja

Mile zadowolony producent podejście produkowany ten model w metalu. To pozwala na pracę z Lukey 852D + FAN, nie tylko w domu, ale również w laboratoriach. Metalowa obudowa, aby zabezpieczyć wszystkie istotne części urządzenia od wszystkiego, co może spowodować uszkodzenie roślin, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Wielu ludzi jest zadowolona z obecności w górnej części rękojeści. Takie rozwiązanie sprawia, że łatwo przenieść stację nie tylko na powierzchni roboczej, ale również w każdym innym pomieszczeniu. Ponadto, stacja antystatyczne, które jest również z głównych zalet tego urządzenia. W celu usunięcia jej ładunek, muszą być podłączone do obwodu uziemienia jakości.

Stacja jest bezkompressornogo typ, który pozwala mu być lekkie i mobilne. Ponadto, urządzenie nie śruby tranzytowych. Co to oznacza? Do pracy można rozpocząć natychmiast, bez uprzedniego przygotowania. Chociaż badanie nie zostało anulowane w instrukcji obsługi.

projekt

Stacja lutownicza, cena waha się od pięciu tysięcy rubli rosyjskich, wielu łapówki, a jego design. Niektóre opinie na stacji o nazwie „zielonooka brunetka”. Dlaczego to porównanie?

Obudowa jest utworzona na stacji ciemnych kolorów. Zgodnie z tym, brunetka. Zielone oczy miała dwa, jak z Lukey 702. Jest to monitor, który można łatwo znaleźć na przedniej części urządzenia, po lewej stronie. Te małe monitory, które odzwierciedlają „duszę” urządzenia – główne wskaźniki operacyjne. Górna pokazuje temperatury suszarki oraz dno – parametry bezpośrednio lutowane.

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o temperaturę, to można regulować za pomocą specjalnych obrotowych rezystorów zmiennych, które zwykli ludzie nazywają krutilki. Urządzenie posiada trzy: dwa do pracy z termofenom i lutownicą. Na wyświetlaczu temperatury jest wyświetlana na ekranie, a regulacja jest z dokładnością do jednego stopnia Celsjusza. Trzeci krutilki dostosowuje przepływ powietrza pistoletu pneumatycznego.

Jednak istnieją dwa przyciski znajdujące się z przodu urządzenia. Zazwyczaj są one zielone. A jak jest w przypadku rezystorów, są one odpowiedzialne za włączanie i wyłączanie z lutownicą i opalarki, odpowiednio. Przyciski są wykonane z tworzywa sztucznego. Działają one w wystarczającym stopniu nad powierzchnią przedniej części stacji lutowniczej, aby zapewnić pełen komfort.

Po prawej stronie stacji nie jest niezwykłe. Poniżej znajduje się małe metalowe nogi.

Lewe stanowisko gorące powietrze składa się z dwóch małych otworów, które są przeznaczone do montażu na specjalne śruby uchwyt włosów. Podczas przerwy w suszarce może być umieszczony na tym uchwycie. Ciekawostką jest, że w tym samym czasie rozpocznie się ochłodzi i wyłączony, a tak szybko, jak suszarka do włosów wpada w ręce, czyli opuścić granice stoiska, zacznie się nagrzewać ponownie. Jak to jest możliwe?

Taki moment był możliwy za pomocą specjalnego czujnika, kontaktronu, który wykrywa obecność opalarki w podstawce i wysyła sygnał do układu mikroprocesorowego, który włącza się do suszarki. To unikalne rozwiązanie pozwala na wykonywanie dużej ilości pracy, która koncentruje się na ustawianie i tak dalej.

wymiary

Jeśli mówimy o liczbach, to stacja lutownicza Lukey waży około 4 kg. Jego wielkość jest także miły – 18,7 13,5 24,5 centymetrów. Liczby te zapewniają pełny komfort użytkowania urządzenia.

Jak wcześniej wspomniano, urządzenie posiada uchwyt. To jest tak zrobione, że jakościowo jest bezpieczny podczas stacji transferowej, nawet na znaczne odległości.

suszarka do włosów

Mamy Stacja lutownicza Lukey 852D + wentylator, są suszarki do włosów, wykonane w postaci grubej rękojeści. Posiada bardzo dogodną formę i piękny chwyt. Jego silnik znajduje się w dolnej części uchwytu. Brak rury lub cokolwiek innego urządzenia nie jest obecny.

Waga jest zasilana ze stacji za pomocą nieusuwalne kabla. To jest często postrzegane przez użytkowników dość ostro. Ale ponieważ nie można nic zmienić, po prostu trzeba być ostrożnym.

Jako regulacji przepływu powietrza i zmienia jego wysokość tonu. Przy minimalnej szybkości jego prawie niesłyszalny. Przy maksymalnej powoduje podrażnienie hałas. Zaskakuje wielu.

Nawiasem mówiąc, kiedy wyłączyć opalarki zaleca się ustawić go na maksimum. Dlaczego? Pozwoli to urządzenie do jego właściciela służyć jak najdłużej. Aby być bardziej precyzyjnym, to zapisz element grzejny. Fakt, że termofenom zarządza specjalny mikrokontroler, który stopniowo chłodzi swoją metalową spiralę. Proces ten znajduje odbicie w górnych monitorchika aż do 50 stopni.

W odniesieniu do temperatury, jak wspomniano powyżej, są regulowane przez specyficzne rezystor od 100 do 480 ° C. To doskonałe osiągi, które mówią, że praca na urządzeniu mogą być zarówno małe urządzenia i dużych obiektów. Sprawdzić, jakiego rodzaju wskaźnik jest ustawiony, można skorzystać z jednego ekranu.

lutowanie

Stacja lutownicza na gorące powietrze Lukey zasługują na naszą miłość i dzięki co jej Pochodzi z żelaza lutowania. Jego ceramiczny element grzejny zapewnia nie tylko szybki i dokładny zestaw temperatur, ale również oszczędza płytę przed upadkiem na nich statyczne.

Temperatura lutowania zakresie żelaza – od 200 do 480 ° C. Grubość tej części stacji osiągnie 50 watów. Ze względu mogą korzystać z takich parametrów dla danego typu maszyny lutu.

Lutowania Lukey 852D + wentylator szybko ogrzewa, a tym samym prędkości może zmniejszyć swoją temperaturę. I jak niemal natychmiast, a jeden stopień, w zależności od aktualnych ustawień.

Miłym dodatkiem w niemal wszystkich stacjach gorącej chińskiej marki jest gąbka do czyszczenia wskazówek lutowania. W celu wykorzystania go w pełni, po prostu trzeba kupić specjalne rozwiązanie. Jednak niektóre z nich są wykorzystywane do tych celów są zazwyczaj woda.

Lutownica jest podłączona do oddzielnego łącznika od spodu zespołu sterującego. Oznacza to, że w razie potrzeby można go zastąpić żadnym innym. Jednak, jeśli używać lutownicy do miejsca przeznaczenia i nadal być dokładne, potrzeba wymiany zostaną przełożone przez długi czas.

Klucz i wskazówki

Z tych informacji, będąc częścią stacji lutowniczej z suszarką do włosów Lukey, może być stosowany nie tylko do obwodów ogrzewania. W związku z dysz może być wykonany z różnych tworzyw sztucznych.

funkcje

Podsumowując. Co jest szczególny, ponieważ to stacja lutownicza? Cena tego urządzenia nie wchodzi w rachubę, więc zacznijmy najważniejsze:

 1. Temperatura. To dzięki jej szerokim zakresie, a stacja szybkiego wybierania i konserwacja mogą być wykorzystywane dla amatorskich radiooperatorów, a na bardziej profesjonalnym poziomie.
 2. Ceramiki. Zastosowanie tego materiału w produkcji żądła znacznie zwiększył potencjał lutownicą i była chroniona nie tylko na deskach, ale również dla pracownika.
 3. Regulator napięcia. Dokładność tego modelu – klucz do sukcesu.
 4. Antystatyczne, niskiego napięcia zasilania i izolacja galwaniczna. Te trzy aspekty zapewnienia pełnego komfortu i bezpieczeństwa podczas obsługi maszyny.
 5. System chłodzenia. Chociaż temperatura była już o rozmowie, a następnie, jako producent wdrożył suszarka ostuzhennoy możliwością, nie może jednak powodować zadowolony uśmiech i podziw.
 6. Pamięć. Jak w Lukey 702 Przewidywalne gorące powietrze stacja lutownicza posiada możliwość zapamiętania ostatnio temperaturę.
 7. Dźwięk. Urządzenie jest włączone nawet prawie bezdźwięczne. Wibracje nie obserwuje się również.

Oferuje on z pewnością są niepodważalne zalety i spowodować więcej pragnienie, aby go kupić.

opinie

Lutownica na gorące powietrze ledwo wibruje. Wszystkie połączenia odbywają się za pomocą kabla, a w przypadku nieostrożnego użycia można je łatwo wymienić. Wiele opinii często podkreślają te punkty jako główną zaletą urządzenia.

Wśród innych elementów pozytywnych, są następujące:

 1. Wysoka jakość materiałów oraz ich trwałość. Z powodu tych właściwości stacji przez długi czas, i były prawie nie obserwowano przypadków uszkodzenia suszarki.
 2. Ceramiczny grzejnik o lutownicy. Funkcja ta pozwala szybko rozgrzać pustą Sting, nie ma problemu, aby zastąpić go, jeśli to konieczne. Mimo, że stacja nie jest umieszczony w antystatyczne według informacji od użytkowników, to przykład wykonania z lutownicą zmniejsza ryzyko wiórów z elektryczności statycznej do minimum.
 3. Metalowa powłoka chroni stacji przed uszkodzeniem, w przypadku nieostrożnego użytkowania. I metalu, w przeciwieństwie do lepszego tworzywa sztucznego odpornego na wysoką temperaturę, cierpi skutki ciepła bez strat. Dlatego też, jeśli zapomnisz wliczany do maksymalnej (480 stopni) lutownica na jej powierzchni, nie będzie prowadzić do problemów.

W oparciu o opinie użytkowników, czy potrzebne jest praktyczne i niedrogie rozwiązanie, które mogą poradzić sobie z zadaniami zawodowymi, stacja lutownicza tego modelu jest najlepszym wyborem dla stosunku „cena / jakość”.

wniosek

Wybór stacji lutowniczej, odnoszą się do głównych kryteriów, które będą ważne jest, aby wykonać zadanie. Jeśli siła ciała nie jest dla ciebie ważne, to może nabyć model Lukey 702. W przeciwnym razie nadpłaty sporo, kupić Lukey 852+, posiadający wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, a także cennym źródłem dla wszystkich elementów obsługi.