184 Shares 4026 views

Ogród – to jest: grzech czy przyjemność?

Ogród – to ten rodzaj zepsucia, który zakazuje prawo i Kościoła. Spójrzmy bardziej szczegółowo, co to jest.


Ogród – to jest?

Od czasów starożytnych, to słowo odnosi się do wszelkich nielegalnych i wypaczone stosunku płciowego. W terminologii naukowej ogrodu – perwersję i wypaczenia seksualnych pragnień człowieka. Termin ten obejmuje takie rzeczy jak homoseksualny seks, seks oralny i analny, bestialstwa, Masturbacja, parafilii, rozwiązłość, kazirodztwo i inne formy wypaczone. To wszystko, co jest nienaturalne formy stosunków.

Trochę historii i religii

W Biblii akcie ogrodzie – to, co spowodowało gniew Boga na mieście Sodomie i Gomorze. Tak mówi Kościół w celu ochrony ludzi od grzechów ciała. Ale takie działania były naturalne w czasach starożytnych. Na przykład, homoseksualizm w starożytnej Grecji nie tylko dozwolone, ale również uważana za jedną z najbardziej popularnych form rozrywki. Filozofowie i artyści w starszym wieku miał cały „zbieranie” młodych chłopców, że humorze. VI – XI wieku słowo „sodomia” odnosi się nie tylko przewrotny, ale także nielegalne stosunki seksualne między mężczyzną i kobietą. Dopiero od 1215 roku, po tym jak sąd katolicki nazywa „Inkwizycja” członków templariuszy, stwierdzono, że „ogród – to sodomia, jak również wszelkie inne stosunki seksualne, które nie mogą dać potomstwo.” Kościół surowo zabrania jakiegokolwiek współżycia seksualnego, uznając je za jeden z najgorszych grzechów ciała. Wyroki te okresowo występują w Księdze Books. Ale to jest tak ważne, że zakaz, jeśli związek ten przynosi przyjemność obu partnerów? Ustawodawstwa niektórych krajów zostały już dopuszczone małżeństwa osób tej samej płci, pomimo faktu, że Kościół aktywnie sprzeciwiał się. Więc co jest sodomia – grzech czy tylko jeden ze sposobów, aby kochać i być kochanym?

Współczesny sens

Do tej pory, w ogrodzie – termin, który odnosi się do seksu analnego) i (homoseksualizmowi bestialstwa (płeć ze zwierząt). Ale znaczenie słowa różni się w poszczególnych krajach. Zatem niemiecki słownik „Duden”, tłumaczy słowo jako stosunki seksualne ludzi ze zwierzętami, czyli zoophilia. W Stanach Zjednoczonych termin ten odnosi się do oralnego i analnego stosunku płciowego jako heteroseksualnych, homoseksualnych i typu.

leczenie

Jeśli chodzi o medycynie, głównie psychologia, ogród – to poważna choroba psychiczna, której leczenie lekarze na całym świecie działają. Naukowcy twierdzą, że choroba ta nie może być wrodzone. Jej przejawem jest dowodem traumy we wczesnym wieku. Zazwyczaj te urazy są ograniczenia zewnętrzne, co z kolei prowadzi do zaburzeń psychicznych. W tym przypadku jest to praktycznie niemożliwe do wyleczenia. Również opcja jest możliwe, że ludzie po prostu rozczarowany osobników płci przeciwnej i szuka „zbawienia”. W tym przypadku człowiek jest leczony z powodu depresji, nie zniekształcony przez aktywnością seksualną.