567 Shares 5614 views

Montaż aparatu ortodontycznego – to proste

Któż nie marzy o pięknym uśmiechu Hollywood? Teraz otrzymuje przywilej posiadania jej nie tylko gwiazd, ale także zwykłych ludzi. Szelki pojawiły się na początku ubiegłego wieku, ich twórcy, angielski lekarz Edward Engel. Pierwsze szelki były uciążliwe i nie wygodne, ale ze względu na nich, metodą prób i błędów, nie było nowoczesna forma szelkami. Instalacja systemu nośnego jest najbardziej skutecznym sposobem radzenia sobie z wad zgryzu. Dzisiaj, szelki są częstym zjawiskiem, tym bardziej, w niektórych magazynach mody, należy zwrócić uwagę na nawiasy jako modnej biżuterii zęba.


Szelki kilka typów, rozdzielając je:

  • Materiał, z którego wykonane są płyty.
  • lokalizacja.
  • Sposób mocowania łuku nawiasach.

System metalowy wspornik.

W tej chwili, praktykującego pięć rodzajów materiałów, najbardziej popularny był i pozostaje metalu. Metal jest bardzo trwały materiał, więc na sto lat, nie oddać swoje pozycje. W ruchu i rozwoju nowych technologii. Więc teraz istnieje możliwość korzystania z bardziej elastycznych i cienkich metali, które wyglądają bardziej estetycznie.

Plastikowe System wspornik.

Istnieje również niemetalowe protezy w przypadku użycia innych materiałów. Jednym z nich jest z tworzywa sztucznego. Kolor tworzywa sztucznego może być bardziej prawdopodobne, aby wybrać kolor szkliwa. Ale kolorowe szelki systemowe zazwyczaj umieścić dzieci. Takie szelki są wygodne i tanie, ale mają wielką wadę. Szelki z tworzywa sztucznego przechodzą zabarwienie, a więc często rozkładają, co może prowadzić do zwiększonego zużycia układu bracketingu okres.

Ceramiczny System szelki.

Ceramiczne szelki są bardzo wygodne dla tych, którzy chcą zarówno jakość i maksymalną stealth. Po tym wszystkim, w szczególności nawiasach ceramicznych obejmuje możliwość wyboru koloru do szelki szkliwem. A jeśli chodzi o jakość, nie są one gorsze od metalu.

Sapphire System wspornik.

W tych szelki nie jest tablica, Istotą płaskiej nieporowatej powierzchni. W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, uchwyty szafir nie plami, a ich wytrzymałość jest bardzo wysoka.

Szelki cieszyć stosunkowo drogie, materiał jest bezpośrednio uzależniona od kosztów instalacji. Na przykład, metalowe klamry są najtańsze. Szafir, ponieważ jego kosztownego materiału mają najwyższą wartość. Ale nie tylko materiał wpływa na układ koszt breketnoy. Jak wiadomo wsporniki są ustawione nie tylko na zewnątrz zębów, ale także od wewnątrz. Ta metoda instalacji jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą całkowicie ukryć fakt noszenia systemu szelkami. Ale procedura ta ma swoje wady. Po pierwsze, to nie jest dla wszystkich, przyczyna leży w strukturze poszczególnych ukąszenia. Po drugie, procedura jest bardzo drogie, co nie może opanować każdy.

Szelki są najlepsze aktualne sposób, aby uzyskać piękny i zdrowy uśmiech.