234 Shares 4983 views

Thorn w pięcie – walka z dyskomfortu środków ludowej

Absolutnie każdy zaloty pięciu skóry wymaga trzech kolejnych etapów:


1 do kąpieli;
2. oczyszczania;
3. Stosowanie krem odżywczy.

Kiedy ludzie odkryli solą w pięcie, próbowali eksperymentować z różnych środków ludowej, herbat ziołowych z wykorzystaniem ziół, ziaren porośniętych, produktów mlecznych i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie środki są dobre, aby wyleczyć kolce w pięcie.

Kolce edukacja często pojawia się na podeszwach stóp. Podczas spaceru osoba odczuwa silny ból, gdy wciśnięty na kolec. Pozbyć się guzów jest możliwe z tradycyjnej medycyny, ale będzie to wymagało dużo czasu. Jeśli nie chcesz czekać, możesz bezpiecznie udać się do recepcji do chirurga.

Po leczeniu w szpitalu na pięcie kolca zostanie usunięty przez urządzenie laserowe. Istnieją przypadki, w których nowotwory rozwijają się duża, to usuwa się pęsetą, dzięki czemu uprzednio małe nacięcie. Czas gojenia zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli jednak ograniczyć się do chodzenia, dyskomfort będzie znacznie szybciej.

Jeśli pójdziesz do lekarza, to straszne, to jest, aby spróbować usunąć kolce na piętach bez konieczności odwiedzania kliniki. W głębokich miednicy zalać gorącą wodą, szczypta soli, można musztarda w proszku. W ciągu 30 minut na parze nóg. W obszarze skóry należy traktować kolec alkoholu. Po leczeniu spróbować go złapać pęsetą i wyciągnąć na zewnątrz. Jeśli solą w pięty małym rozmiarze, to nie działa. Po zabiegu, aby nowy leczenia skóry z alkoholem lub jodu.

Doskonała pomoc cement, gdy chcemy pozbyć się drobnych kolców. Cement do procedury nie wymaga więcej niż pudełko zapałek. Dokonywanie kąpieli stóp, należy wcierać w kłosie. Procedura ta powinna odbywać się codziennie przed snem. Należy zawsze nosić skarpetki i nie usuwają je aż do rana.

Dobra pomoc w pozbyciu się nalewki kolca „Argonika”, w ramach którego są jony srebra. Ponadto ma działanie antybakteryjne. „Argoniku” rozcieńczyć wodą nie jest wymagane. Spike do smarowania, umieścić celofan i naprawić wszystkie tynku. Po około 5-7 takich procedur, on wyjdzie, i przypomnienia jest małe wgłębienie, które goją się z czasem.

Do leczenia w medycynie ludowej kolce używane miedzi. Weź płytkę miedzianą lub monety, jego rozpalone, a następnie ochłodzić do 45-50 stopni. Dołącza do ból miejscu monety i związać elastyczny bandaż. Powinieneś czuć lekkie pieczenie, ale mają trochę cierpliwości. Miedź jest niezbędna do zastosowania w nocy codziennie, dopóki nie wyszedł skok.

Jeśli tradycyjne leki nie pomóc, a chodzenie powoduje ból, mieć odwagę, aby odwiedzić szpital. Spike usuwa się w znieczuleniu miejscowym, tyle ból czujesz.

W zasadzie, w leczeniu takich zjawisk jak cierń w pięcie, wszystkie środki są dobre, tylko wybór należy do Ciebie. Po leczeniu pięty będzie różowy, jak nowo narodzone dziecko. Twoje stopy będą źródłem dumy dla osiągnięcia doskonałości własnego ciała. Jak wyglądać pięknie wypielęgnowane stopy!