810 Shares 4425 views

Co to jest punkt kulminacyjny u mężczyzn?

Gruczolak prostaty gruczołu – jest los wszystkich ludzi na świecie, według statystyk to chory 80% mężczyzn po 50 latach i 100% po osiemdziesięciu mężczyzn. Gruczoł krokowy – jest bardzo ważnym organem, nie za nic, że jest on nazywany „drugim sercem człowieka.” Otacza i zamyka moczu kanał, leżące bezpośrednio poniżej pęcherza i o wielkości orzech. Wraz z wiekiem mężczyzn aktywacji enzymu 5a-reduktazy, a wzrosty wielkości gruczołu krokowego, proces czasami nazywane także męską menopauzę.


Starzenie się mechanizm

Mężczyźni nie podlegają klasycznej menopauzie z gorąca i ciężkim okresie menopauzy, jak kobiety, ale z biegiem lat mają obniżony poziom testosteronu, aw konsekwencji nie jest osłabienie, depresja, zmęczenie, obniżenie aktywności seksualnej. Dziś niemal wszystko wiadomo o tym, jak kobiety rozwijać punkt kulminacyjny. Uderzenia gorąca, zmęczenie, zawroty głowy wskazują, że jajniki przestały produkujących hormony. Mężczyzna menopauzy jest stopniowe, charakteryzuje się stopniowym spadkiem testosteronu. Ciało plemników zdrowego człowieka mogą być produkowane do 80 lat, a nawet później, ale zaburzenia seksualne mogą wystąpić znacznie wcześniej, z powodu różnych czynników.

Menopauza u mężczyzn. Objawy.

Objawy przypominają objawy menopauzy męskiej naczyń rozsiane. Zakłócone działanie układu sercowo-naczyniowego, oznaczony ból w sercu, bicie serca, pulsowania w głowie, bezsenność, utrata pamięci, zwiększone ciśnienie krwi. W tym czasie mężczyzna otyłość postępuje, często określone choroby, takie jak cukrzyca, dna moczanowa i często pogarsza przewlekłej choroby i stare nie są nowe. Menopauza u mężczyzn często powoduje wahania nastroju: bezmyślne wesołość, zastąpione przez strach, nasilenie nerwic, nadmierną podejrzliwość o ich zdrowie, lęk i inne zaburzenia układu nerwowego. Okres ten również negatywnie wpływa na układ moczowo-płciowy: staje się częste oddawanie moczu, zaburzenia funkcji seksualnych. Główną przyczyną dyskomfortu Ajeossi którzy wzięli impotencji i jej następstwa – neurastenii.

Menopauza u mężczyzn. leczenie

Łagodzić łagodny proces menopauzy całkiem możliwe i bez leków, normalizację życia i przeglądu ich stosunek do niego. Jednakże, jeśli proces staje się nieprawidłowy kolor, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza, że problemy układu moczowo-płciowego nie zawsze jest bezpośrednio związane z menopauzy. Bardzo często lekarze przepisują męską menopauzę gdy hormonalna terapia zastępcza, to złagodzić syndrom zmęczenia, depresji i powrót człowieka do normalności. Jednak te zabiegi mają skutki uboczne i ocenić ryzyko ich pojawienia się może być tylko lekarz.

Zapobieganie menopauzy

Rozsądne podejście do życia i terminowe leczenie chorób przewlekłych pozwoli zmobilizować obronne organizmu i zapobiegać naruszaniu zdrowia. Z kolei, beztroski stosunek do siebie i do swojego zdrowia, nieuzasadnionego nieufności i lęków dziecięcych może całkowicie zdezorganizować i pogorszyć stan zdrowia mężczyzn. W tym okresie, pożądane jest, aby rzucić palenie, ograniczyć spożycie alkoholu i robić dużo ćwiczeń fizycznych. Dieta odgrywa również ważną rolę w zapobieganiu menopauzy. Ograniczenie smażone i pikantne, umiar w jedzeniu – zastaw dobrych ludzi nastroju w dorosłości. Doskonały komfort i rozweselić uzdatnianie wody, natrysk – jest to świetny sposób, aby pozbyć się z bluesa i depresji. Dobre przyjazne stosunki rodzinne, wzajemne wsparcie i zrozumienie – najlepsza profilaktyka problemów męskich, zwłaszcza takiego zdradliwych i niebezpiecznych warunkach, takich jak menopauza u mężczyzn.