381 Shares 3838 views

Płytki na zębach – skuteczny środek do poprawiania i bielenia

Ostatnio, coraz więcej osób zwraca się do lekarzy stomatologów z problemem wad zgryzu. Jego korekta staje się coraz bardziej popularne. Nowoczesna stomatologia wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię do korekcji tej wady.


Większość pacjentów czuł, że korekta ukąszenie jest koniecznie związane z różnymi systemami wsporniku. To nie jest do końca prawdą opinia.

Urządzenia umożliwiające poprawne takie wady mogą być podzielone na dwie grupy:

– nieruchome;

– mobile.

Wszystkie uchwyty są systemy stałe. Mobile – płyta na zębach. Należą do nich także trenerów i czapki. Jest to nowy i doskonałe dentyści wynalazek, który może sprawić, że proces korygowania zgryz bardziej komfortowe dla pacjenta. Innymi słowy, szelki są trwale mocowane na zębach w czasie okresu leczenia, a płytki na zębach można okresowo usunąć i założyć ponownie. Można to zrobić podczas posiłków lub szczotkowanie.

Płytki mobilne może realizować różne funkcje:

– służenie jako środki zapobiegawcze przed przemieszczeniem zębów;

– dopasowanie kształtu kości szczęki;

– zęby ryglujące w pożądanym położeniu;

– zmiana rozmiaru kości podniebienia;

– wybielanie zębów dla płyta wraca do nich naturalny biały kolor.

Najczęściej metoda ta jest używana przez stomatologów, aby skorygować zgryz u dzieci do 10 lat. Procedura ta jest szczególnie skuteczna w okresie zmiany zębów mlecznych u nasady. W tym czasie, proces powstawania szczęki nie jest jeszcze zakończona, więc może dokonać koniecznych zmian. U dzieci, korekcja zgryzu było bardzo proste i bezbolesne.

Płytki na zębach jeden wyraźną zaletę w stosunku do innych systemów regulacji – mogą być czasami usuwane. To sprawia, że możliwe, aby trochę odpocząć szczękę. Ponadto, nie ma problemów z czyszczeniem zębów i przyjmowania pokarmu.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że czasami kilka płyt plusy sprawnie przepływać z ich wad. Czasami rodzice dzieci przypadkowo trwale usunąć system, który naturalnie spowalnia proces regulacji. I kolejna wada, w której płytki krwi stracić uchwyty – nie są w stanie poruszać się zęby, więc są one wykorzystywane tylko w dzieciństwie.

Wybielanie zębów na talerzu – prawdziwy przełom w stomatologii. W ciągu ostatnich dziesięciu lat, metoda ta jest uważana za najbardziej skuteczne. Klinika jest zwyczaj odlew wykonany specjalny ustnik, który jest płytka, bardzo ciasno obejmujące wszystkie zęby. Jest wypełniona żelem bielenia i nosić przez kilka godzin lub przez noc. To zależy od twoich wizyt lekarskich. Pomimo faktu, że metoda ta nazywa się „do domu wybielanie”, w rzeczywistości jest to profesjonalny system, który odbywa się pod nadzorem specjalisty.

Każdy, kto chce mieć piękny biały uśmiech i zdrowe zęby, stomatologia obecnie może zaoferować różne metody korygowania najbardziej skomplikowanych wad. Co ważne, nie zamykaj się z problemem – nie krępuj się iść do dentysty, i trzeba będzie pomoc eksperta.