124 Shares 3086 views

Jaki jest rozdzielenie mocy: jak schudnąć, stosując się do takiej diety

Istnieje wiele praktyk i technik, które pomagają utrzymać wagę, zachować zdrowie, młodość i odzyskać lekkość w całym ciele. Ale mimo wszystkich wynalazków, lekarze i naukowcy muszą „break” szef „eliksir życia”. Oczywiście, oddzielny zasilacz jest skierowany głównie do odchudzania i oczyszczania organizmu, niż pozbycie się zmarszczek.

Z tej okazji, istnieje szereg różnic i sprzeczności. Nikt tak naprawdę nie może odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób szkodliwy lub użytecznych żywności oddzielnie. Zwolennicy zdrowego i właściwego stylu życia nie jest zupełnie zgadza się z tym oddzielnym zasilaczem może korzystać tylko ciało. Ale mimo to liczba zwolenników tej techniki wzrasta corocznie.

Co rozumie się przez oddzielny zasilacz? Podstawą zasadą użytkowania uważany jest za jedyny zgodne produkty. Białka i węglowodany są niezbędne do wchłaniania niezależnie od siebie – w różnym czasie, w przeciwnym razie mogą wystąpić zakłócenia w przewodzie pokarmowym, co będzie prowadzić do osadzania się tłuszczu i odżużlania ciała. Białka zawierać następujące składniki: ryby, mięso, jajka, mięso drobiowe, grzyby, mleko, ziaren itp

Dla węglowodanów – skrobi, produktów mącznych, zbóż, cukru, słodkich pokarmów. rozdzielenie zasilania musi być wyważone, zdrowe i bogate w witaminy. Głównym produktem w diecie powinny być świeże warzywa, zioła i owoce. Skrobie, białka i tłuszcze są stosowane oddzielnie od innych składników w niewielkich ilościach. Wszystkie przetworzonej żywności są wyłączone z menu (cukier, mąka, margaryna).

Dla prawidłowego trawienia pokarmu trzeba utrzymywać w odstępie 4 godzin (między spożycia żywności). Jeśli nie bardzo rozumiem, co rozdzielenie zasilania, następujące przykłady zostaną podane menu na cały dzień.

Jeśli jadłeś na śniadanie owoców, następnie po półgodzinie są recyklingowi i wysłał do jelit, pozostawiając jeden gram tłuszczu. Ale jeśli owoce były używane jako deser tuż po posiłkach białkowych, to z kolei spowoduje gnicia i fermentacji w żołądku. Żywność pozostaje w organizmie przez co najmniej 6 godzin.

Przeciwwskazane zwolennicy oddzielenia diety: belyashi, słodkich wypieków, pierogi, ciasta, placki, ziemniaki i mięso. Nic jednak szkody, te wysokiej kaloryczności, tłuste i niezdrowe jedzenie nie przyniesie zdrowie. Przede wszystkim, trzeba myśleć o tym, jak pomóc ciału zatrzymać młodych i energicznych, ale nie pod wpływem alkoholu. Dlatego też, jeśli wyraźnie postanowił sobie, że żywność – jest to narzędzie do utrzymania silnego ducha i dobre zdrowie, a ty zawsze chcą pozostać szczupły, natomiast zbilansowana dieta – to prawidłowo wybrał drogę do celu.

Przybliżony oddzielna kuchnia: menu na cały dzień

Śniadanie powinno składać się z pożywne, na przykład: klasyczny jogurt i pomarańczowo.

Na obiad, gotować kurczaka z puree z selera.

Podaruj sobie obiad lekkiej zupy jarzynowej i ciasteczka owsiane.

Początkowo wymaga wytrwałości i cierpliwości, bo żołądek i mózg będzie wymagać żywności wysokiej kaloryczności i glukozę. Jeśli ta metoda może wydawać się atrakcyjna, to można go przedłużyć. Dieta (90 dni) z osobnym żywności pomoże zrzucić zbędne kilogramy i normalizuje przemianę materii. Bez bólu i wyczerpujące treningi będą pozytywne rezultaty są widoczne.

Taka dieta jest bardzo przydatna w pierwszej kolejności, jest niskokaloryczny, a po drugie, nie męczące i daje wspaniały efekt. Opcjonalnie, raz na sześć miesięcy, aby stosować się do takiej diety, spróbuj krótkich dystansach. Najważniejsze, aby ściśle przestrzegać zaleceń i nie jeść po 20 godz. Wymagane w ciągu dnia, pić 2 litry płynu. Brew, owoców, herbaty ziołowe, niesłodzone napoje owocowe. Połączyć dietę z przynajmniej minimum wysiłku, aby utrzymać napięcie mięśni.