344 Shares 5976 views

Wymiana rur w mieszkaniu – wymuszone koniecznością lub planowany system?

Gdy rury są zastąpione w mieszkaniu, pierwszą rzeczą do zrobienia – zamknąć dopływ wody – i gorące i zimne.

Wymiana rur kanalizacyjnych w kompleksie apartamentu obejmuje żmudny proces usuwania starego nośną. W tym młynku nacięcia są wykonane: dolnej w odległości 60 cm od górnej części TEE góry – z sufitu, w odległości 10 cm nacięć wykonanych w rurze połowie średnicy .. Kiedy te miejsca są stosowane kilka ciosów młotkiem i dłutem, ciężki żeliwny produkt przemysłowy musi pęknąć, a następnie należy go usunąć.

W następnym etapie pracy koniecznej do usunięcia trójnik z gniazda, a następnie oczyścić go od zanieczyszczeń i kurzu. Podczas pionowego zdemontowane, usuwa się pozostałe składniki systemu stosowanego bolgarka razie potrzeby.

Następnie, po usunięciu starej wymianę rur w mieszkaniu idzie na zainstalowanie nowych. Obecnie popularność zakupionych kanalizacji produktów przemysłowych. Do montażu systemu tego materiału trawersy znajduje się w rozszerzeniu lejowym jest umieszczona w dolnej tulei gumowej (wstępnie smarowany silikonem szczeliwa), w którym herbata jest następnie ustalone, i nie jest włożona rura wymaganej wielkości. Riser zamontować na ścianie specjalnie zaprojektowane zaciski, będzie całkowicie i system sprawdzane pod kątem wycieków.

Po takiej wymianie zespołu rur kanalizacyjnych w płaskiej przewodów biegnie wewnątrz systemu. Bo to jest niezbędne do korzystania z produktów przemysłowych odpowiedniej średnicy, wysokiej jakości, nieuszkodzone i nie zużyte. Wszystko rozszerzenie kształcie lejka musi być zainstalowany, aby sprostać bieżącej wody i rur – z naciskiem na każdy metr 20-25 mm. Na ogół proces ten subtelne niuanse, na pierwszy rzut oka. Wymiana rur w mieszkaniu tylko w kierunku do góry, a nie inaczej. Kiedy odpowiedzialne podejście do procesów biznesowych finalizacji będzie udany.

Wymiana rur wodnych w mieszkaniu powinna zacząć z obliczeniami. Jeśli komunikaty nie są przenoszone, pomiar przedmiotów wystarczająco footage i sporządzaniu listy materiałów elektrycznych. Aby to zrobić, trzeba liczyć wszystkie kąty, trójniki, zawory, pisząc numer, nie zapomnij kupić ani jednego kawałka.

Jeśli rura pionowa jest zawór odcinający, to punkt wyjścia do pracy, w przypadku ich braku, konieczne jest, aby umieścić go na liście. Raz w miejscu, będzie to brama, instalacja filtra zgrubnego, licznik i zawór zwrotny. Dopiero po takim montażu można umieścić tee od niego i będą prowadzone okablowanie.

Wymiana rur wodociągowych w mieszkaniu ma swoje niuanse. Przy zakupie wyrobów z tworzyw sztucznych, pożądane jest, aby wybrać wzór, będą one trwać znacznie dłużej. Jego cechy to wymiana rur w mieszkaniu, lutowane połączenia. Całkowicie wykluczona dopuszczalność takiego wycieku poprzez stawów. Ale jeśli fabuła rury jest uszkodzona, wymień je ponownie nieuniknione. Z metalu i tworzywa sztucznego, a następnie mogą być ożywione, nieskręcana nakrętek i wymienić uszkodzony element na nowy bez żadnych szczególnych problemów.