440 Shares 6925 views

Zderzak naprawić swoje ręce. Kilka prostych zaleceń

Wydawałoby się, dlaczego musimy naprawić zderzak, a nawet więcej, aby dać pieniądze na to, czy to nie wpływa na samą jazdę. Dokonać należy z kilku powodów. Po pierwsze, zderzaki są konieczne do ochrony pojazdu podczas wypadku. Po drugie, zderzak – jest pojawienie się samochodu, który nie należy lekceważyć. I po trzecie, w przypadku późniejszej sprzedaży złamaną zderzaka nie tylko znacznie obniżyć cenę, ale również poinformować potencjalnych nabywców o tym, jak poprzedni właściciel dbał o tym pojeździe i może odstraszyć.

W starszych samochodach zainstalowano metalowe zderzaki. Naprawa zderzaka z rękami w tym przypadku dość pracochłonne i wymaga przestrzegania określonych technik naprawy. W przeciwnym razie, jest to po prostu rdza. Jeżeli uszkodzenie zderzaka silny, to jest po prostu wymienić.

W nowoczesnych samochodach, w większości przypadków, ustaw plastikowy zderzak. Plastikowe zapewnia znaczną redukcję masy pojazdu, a dzięki tej wymianie uszkodzonego zderzaka na nowy nie sprawi problemu. Zderzak naprawić swoje ręce, w tym przypadku, to jest znacznie ułatwione. Drobne rysy, dziury i drobne wgniecenia dość podatne na samonaprawy, gdyż wystarczy zakupić specjalny zestaw naprawczy. Aby naprawić bardziej poważne uszkodzenia lepiej jest skierować do warsztatu. I w tych przypadkach, gdy zderzak ma wiele pęknięć, dziur i głębokich wgnieceń, bardziej odpowiednie do zastąpienia go nowym, oszczędzając w ten sposób wiele wysiłku, czasu i nerwów.

plastikowy zderzak naprawić swoje ręce. Pozbycie zadrapania

Pierwszym krokiem jest piasek wszystkie zadrapania przez brutalną nazhdachki. Skóry powinny być, o ile powierzchnia jest gładka. Najważniejsze w tym przypadku – nie przesadzaj, bo plastik jest wystarczająco miękka.

Po szlifowaniu aerozolu starterów powinny być stosowane w miejsce zarysowania w dwóch warstwach. Każda warstwa musi wyschnąć przez około trzydzieści minut. naprawa zderzaka własne ręce wymaga pewnych umiejętności, ale jeśli okaże się drobne pęknięcia i rysy nie będzie już straszyć właścicieli samochodów. Barwne miejsce potrzebne szlifowanie drobnym papierem ściernym, następnie przetrzeć wilgotną ściereczką. Pozostaje tylko umieścić trzy lub cztery warstwy farby drukarskiej (każda warstwa musi wyschnąć na trzydzieści minut), a następnie stosuje się do tego samego miejsca w drugiej warstwie przezroczystej farby. Farba musi wyschnąć przez kilka dni.

Zderzak naprawić swoje ręce. Wolność od wgniecenia i pęknięcia wiórów

Pierwszą rzeczą, którą trzeba w tym biznesie – to płynny plastik, który odpowiada plastikowego zderzaka. Sam zderzak należy wyjąć i wyczyścić jego powierzchnia znaczy dbać o plastikowych rzeczy. Lokalizacja usterki rozciera się z papierem ściernym, i ma kształt litery V koryta z wiertła. Teraz musimy wkleić taśmę maskującą, ponieważ nakłada się na mieszaninie klejowej i zagęszczający. Kiedy taśma maskująca jest usunięta, powierzchnia zderzaka jest szlifowana i oczyścić ponownie tu stosowane ciekłego plastiku. Pozostaje tylko czekać, aż plastikowa twardnieje i szlifować go. Ostatnim krokiem jest do malowania zderzak, który odbywa się w kilku etapach. Należy postępować zgodnie z techniką malarską, w przeciwnym razie farba szybko traci swój wygląd.

Postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami, naprawiać plastikowy zderzak nie spowoduje zbyt wiele trudności i kłopotów. Ponadto, jeśli zostanie to zrobione prawidłowo, prace przyniesie wiele pozytywnych emocji, ponieważ gdy coś zrobić ze swoimi rękami, a następnie spojrzeć na to trochę inaczej niż w rzeczy naprawiony obcy, który przejął za to pieniądze. Ale należy pamiętać, że nie można zrobić i tylko zaostrzyć sytuację z silnego uszkodzenia na własny rachunek.