482 Shares 6984 views

Film athermal

Praktycznie każdy może stworzyć filmowy athermal ochronę. Dla oka pozostanie niewidoczny. Doskonale chroniąc wnętrze samochodu przed działaniem promieni słonecznych i ciepła. Szczególnie potrzebują samochodów, które są pokryte skórzaną tapicerką. W istocie, pod wpływem słońca materiał suszy i zaczyna pękać, zwiększenie sztywności powłoki. Części z tworzywa sztucznego są także coraz mniej elastyczny, sztywnieje. tkaniny obudowa zanikać, tracą jasności i nasycenia kolorów. Film Athermal pomogą chronić wnętrze samochodu przed promieniami ultrafioletowymi i zachować oryginalny wygląd materiałów przez długi czas. Chronić wykładzinę.

Przetwarzane folia ochronna samochód szkło nie pozwoli na przegrzanie samochodu, więc właściciel będzie czuć się wystarczająco komfortowo. Pozwoli to zmniejszyć obciążenie klimatyzacji, zmniejszenie kosztów finansowych hosta (zmniejszone zużycie paliwa).

Ostatnio często wykorzystywane athermal LLumar folii (produkcji USA). Ma przepuszczalność światła 80%. Do jej produkcji wykorzystuje najnowszą technologię i materiały wysokiej jakości.

Film został wyprodukowany z wykorzystaniem absorberów UV, chroni pasażerów i wnętrze maszyny (posiada ona około 99% światła słonecznego). Posiada wiele warstw powlekających, jeden z nich ma większe właściwości odbijające ciepło. Wszystkie warstwy łączy specjalną kompozycję klejącą.

Athermal Film zawiera powłokę dielektryczną, to nie przeszkadza sygnał fal radiowych i telefonii komórkowej. Pozwala to na swobodne korzystanie z Internetu i telefonów komórkowych.

Przy wytwarzaniu układu klejącego HPR CDF i PS, zapewniają niezbędnej przyczepności wyrobu.

Ten rodzaj ochrony ma dwie serie. ATR – węgiel ma neutralny odcień, może to znacznie zmniejszyć obciążenie oczu. LA – seria, która ma niebieskawy odcień. Jest gorzej dla mężczyzny widzenia, jako odstępstwo od neutralnego koloru jest zniekształcony opinię, oczy męczą się znacznie szybciej.

Kiedy barwienia powierzchni idealnie płaskiej folii ATR ma mniejsze zmarszczki niż w serii LA. Jest to szczególnie widoczne przy oglądaniu pod kątem 15-45 stopni.

W przypadku barwienia wypadku chroni kierowcę i pasażerów z rozbitych fragmentów szkła. Po uderzeniu, pozostaną one na filmie, że nie pozwoli na szkodę przyczyny.

Athermal film ma wiele barw i odcieni. W związku z tym możliwe kolor barwienia odpowiednich części samochodowych. Można wybrać dowolny kolor. Z tym filmem zmieni swój samochód w wyjątkowym pojazdem.

Nie powinniśmy zapominać, że przepuszczalność światła szkła nie powinna być mniejsza niż 70%. Film jest całkowicie pasowały. Jednak musimy pamiętać, że samo szkło nie ma przepustowość do 100%. Nawet nowa fabryka przepuszcza około 90% światła.

Dlatego też, w celu spełnienia przepisów technicznych instalacji, należy wybrać folię o przepuszczalności światła co najmniej 80%. Teraz jesteś gotowy do pracy. Tylko nie zapomnij, aby śledzić wszystkie powyższe zasady.