110 Shares 9120 views

Preparat Biorepair (pasta do zębów) opis i kompozycja

Szkliwo zębów nie ma komórki, z tego powodu, że nie regeneruje. Oznacza to, że wszelkie uszkodzenia powłoki nie można przywrócić naturalny. Drobne zadrapania, drobne wióry, niewidoczne dla ludzkiego oka, mogą prowadzić do rozwoju zakażenia bakteryjnego zęba. Na powierzchni doustnie codziennie pomnożyć tysiące szkodliwych bakterii, które spada do wewnętrznej powłoki nie jest wykonaniem emalią, może wywołać wiele chorób – zapalenie dziąseł, zapalenie jamy ustnej, zapalenie dziąseł i próchnicy.

Preparat Biorepair – pasty posiadającym wzór zawierający substancję MICROREPAIR®. Ze względu na taki składnik ma kilka zalet w porównaniu z innymi środkami do czyszczenia jamy ustnej.

Wyjątkowość MICROREPAIR®

MICROREPAIR® budowa materii ma swoje zalety. To ma wpływ regenerujący na szkliwie zębów i jamy ustnej w ogóle:

 • wypełnia puste wewnątrz kanalików zębiny prowadzących do zakończeń nerwowych, co zmniejsza wrażliwość zębów;
 • Eliminuje mikroskopijne pęknięcia, rysy, chipsy szkliwo;
 • powierzchnia zębiny jest wypoziomowana, wygładzana bielona
 • Eliminuje ubytków w pierwszym stadium rozwoju;
 • hamuje płytki nazębnej, kamienia na zębach;
 • absorbowania związków, które powodują złe oddech.

Preparat Biorepair – pasta do zębów, która nie zawiera fluorek w jej składzie, więc nie ma niekorzystnego wpływu na zdrowie organizmu.

Preparat Biorepair Plus Total Protection

Osoby posiadające klinowy zębów wadę, nadmierną wrażliwość szkliwa, pęknięć, wióry i inne mikroskopijne zmiany, nie mogą wykorzystywać konwencjonalną pastę, oczyszczanie jamy ustnej. W tym przypadku produktów zawierających wysoki poziom ścieralności, może mieć niekorzystny wpływ na ich ogólną kondycję. Dlatego pasta do zębów preparat Biorepair Plus Total Protection – najlepszy wybór dla pacjentów z takimi problemami.

Ze względu na jego skład MICROREPAIR® narzędziowa wypełnia rysy i pęknięcia. Cząstki składają się z cynku, zastępując hydroksyapatytu w swojej strukturze podobnej do szkliwa i zębiny. W paście do zębów preparat Biorepair i całkowita ochrona unikalny MICROREPAIR® substancja zawarta jest w ilości większej niż 20%.

Ponadto preparat Biorepair – pasta do zębów o właściwościach przeciwbakteryjnych, eliminuje rozwój bakterii wywołujących próchnicę i cuchnący oddech. Produkt posiada redukujący wpływ na zęby i guma nie ma przeciwwskazań. Zalecane jest dla dorosłych i dzieci od 13 lat.

Preparat Biorepair dla wrażliwych zębów

Preparat Biorepair (pasta do zębów, 50 ml) – do nadwrażliwości zębów, to jest zmniejszenie właściwości regeneruje szkliwo i zmniejsza czułość podczas długotrwałego stosowania całkowicie eliminuje. Środki tworzy powłokę ochronną na powierzchni, zmniejsza prawdopodobieństwo osiadania płytki i kamienia. Jako część pasty zawiera substancję czynną MICROREPAIR® 24%. Oznacza to, te mikrocząstki mają postać mieszaniny kryształów mikroskopijnych – hydroksyapatytu.

Preparat Biorepair – pasta nie mając fluoru w jej strukturze, chlorheksydyna, parabeny i innych szkodliwych składników. Dentyści zalecają przy użyciu narzędzia do higieny jamy ustnej w godzinach porannych i wieczornych.

Pasta do zębów dla dzieci preparat Biorepair Junior

pasta do zębów dla dzieci preparat Biorepair Junior – unikalna konstrukcja, wydany po raz pierwszy na rynku światowym przez włoskiego producenta. Pasta ta jest wykorzystywana Dental Association zaleca dzieci, jak i kompozycja nie zawiera fluoru, dwutlenek tytanu, parabeny i więcej.

Preparat Biorepair Junior jest absolutnie nieszkodliwy dla małych dzieci. Poza tym, że radzi sobie ze zmianami wynikającymi z wieku delikatnych dziecięcych zębów i trwały wschodzących. Pasta przywraca mikroskoly i pęknięć, niedoskonałości i niejednorodności emalii, czułość przez zmniejszenie ekspozycji na zimno i ciepło na zębinie. Ze względu na zawartość MICROREPAIR® w kompozycji, spowalnia procesy, które zmniejszają naturalną mineralizację szkliwa. Klinicznie udowodniono wysoką skuteczność w zwalczaniu próchnicy zębów – więcej niż 60%.

Pasty do zębów dla dzieci BIOREPAIR® lubił dzieci, jego skład jest dodany ekstrakt truskawkowy, która przyciąga dzieci i zachęca je do korzystania z produktu codziennie. Zatem takie składniki nie wpływają negatywnie, jeśli dziecko połknie czyszczenia zębów.

Produkt ten jest przypisany do nastolatków, który stoi systemu szelki lub płyt w celu utrzymania zdrowia szkliwa. Fakt, że takie urządzenia na zębach mają dodatkowe obciążenie dla nich, a zatem potrzebują dodatkowej ochrony.

Pasta przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do 13 lat.

struktura

Struktura włoskiej pasty do zębów preparatu Biorepair zawiera tylko bezpieczne składniki. Lek ten jest godny zaufania, więc można go używać osoby z objawami reakcji alergicznych, dzieci w każdym wieku, od noworodków do małych dzieci i osób starszych kończąc.

Tak więc, badania kliniczne wykazały, że kompozycję substancji czynnych, to znaczy Zn (PCA), jak również MICROREPAIR®, cynku, hydroksyapatyt, wody i innych składników, jest bardzo skuteczny. Kilka minut po zastosowaniu pasty do zębów, a raczej jego komponenty zaczyna.

Dziś włoscy naukowcy potwierdzili wysokie zapotrzebowanie na środki BIOREPAIR®. Pasta do zębów, której opinie lewo mieszkańców ponad 40 krajach, jest jednym z najlepszych w dziedzinie higieny jamy ustnej.

zalety

Główną zaletą preparatu Biorepair pasty do zębów jest efekt regenerujący. Ponadto, użytkownicy zgłaszali takie momenty:

 • Pasta eliminuje nadmierną wrażliwość szkliwa mających miejsce w związku z wpływem temperatury gorącej lub zimnej żywności, napojów, lub nawet powietrza. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu substancji czynnych w kompozycji pasty do zębów.
 • Zapobiega to tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia na szkliwie. Efekt ten uzyskuje się dzięki zawartości jonów cynku, które wykazują aktywność przeciwbakteryjną.
 • Jako część pasty tylko przyjazne dla środowiska i naturalnych substancji, które nie powodują skutków ubocznych i niekorzystny wpływ na organizm.
 • Stosowanie jest możliwe w bardzo młodym wieku.
 • Pomaga pozbyć się nieświeżego oddechu, daje świeży oddech przez cały dzień. Osiąga się to dzięki temu, że cząstki pasty nie zagłuszyć zapach, i rozwiązać ten problem, nazywając ją – bakterie.

Korzystanie z pasta do zębów z jonami prowadzi do normalizacji nie tylko zęby, ale również w całej jamie ustnej.