404 Shares 6383 views

Idziesz na odpoczynek, ale nie wiem co morze w Hiszpanii. pokażemy

Podróżnych odlatujących na wakacje w tym kraju, często pojawia się pytanie: „A co nad morzem w Hiszpanii?” Spróbujmy zrozumieć. Po pierwsze, Hiszpania znajduje się na Półwyspie Iberyjskim, graniczy od północy Zatoki Biskajskiej, na zachód przez Ocean Atlantycki na południu i wschodzie Morza Śródziemnego. Pierwsza odpowiedź na pytanie już wiemy.

Co jest morze w Hiszpanii? Krystalicznie czysty, nic dziwnego, większość lokalnych plaż mają europejską Błękitną Flagą za czystość i livability. I słusznie uważane za najlepsze na kontynencie.

Władze hiszpańskie spróbować również do turystów wypełnione lokalnych hoteli i plaż. Po tym wszystkim, urlop jest dość drogie, ale jakość i warte wydanych pieniędzy. Biorąc pod uwagę, że hiszpański morze, trzeba wiedzieć, że była z nim w większym stopniu zależy od lokalnego klimatu. W kurortach Morza Śródziemnego jest subtropikalny. Ciepłe temperatura morza w zimie wynosi 12 – 17 stopni Celsjusza, a latem 25 – 30. Czasami powietrze ogrzewa się do +40 w lecie. Pomimo tych wysokich wartości liczbowych, ciepło jest względnie dobra, ponieważ jest mało opadów i suche. Na wybrzeżu Atlantyku morze klimat z ciepłymi latami i wilgotnymi zimami.

Dla miłośników plaży ważną kwestią jest czas trwania sezonu pływackiego. Co Hiszpania Morze w tym sensie? Co turyści mogą się spodziewać? Na ciepłym morzu od maja do co najmniej połowy października.

I to powinien być dodany luksusowe hotele, liczne restauracje, kawiarnie i bary z doskonałej kuchni lokalnej. Jak również imprezy, festiwale, koncerty, muzea, sport flamenco, walki byków, wycieczki, i zwykłej wody. Jeśli połączymy wszystkie powyższe z cudownej pogody, co jeszcze jest potrzebne na wspaniały, niezapomniany pobyt na dłuższy czas.

Teraz trochę spacer po regionach. Do rodzinnej zabawy, uprawiania sportów wodnych wielką Złote Wybrzeże. Jest to tak zwany złoty brzeg. I nic dziwnego. Piasek jest bardzo jasny złoty kolor, to naprawdę miękkie. Wszystkie plaże są kluby żeglarskie, czasem nawet dwa.

Plaże Andaluzja, Wyspy Kanaryjskie i Wyspy Formentara – biały piasek, wydmy, ciepłe i płytkie morze, wycieczki statkiem i wiele spokojnych zakątków.

Jeśli jesteś zainteresowany dzikich zwierząt, jak to możliwe, przejdź do dzikiego wybrzeża Costa Brava. Tu na 130 kilometrów od trudnych odcinkach wybrzeża, gór, zatok. To świetne miejsce do nurkowania. Pamiętaj, aby odwiedzić rezerwat morski na Medów.

W pobliżu miejscowości Guardamar de Segura, Costa Blanca, jest to mała plaża, która jest rajem dla nudystów. Nie może przynieść swoje zwierzęta psy i opalać się nago.

Costa del Sol słynie sztucznej plaży. Piasek z granitu, który wydobywa się z góry, a następnie drobno pokruszonego. Te plaże są uważane za lecznicze.

Uznając, że kraj Hiszpanii, tam jest morze, trzeba zwrócić uwagę na wyjątkową lokalizację – miejscowości La Manga. Jego położenie – 20 km długi, wąski piasek plwocina, ograniczony z jednej strony Morza Śródziemnego, z drugiej – małe morze, laguny Mar Menor nazywa. Woda w lagunie na zawartość soli i jodu, w gojeniu charakterystyce podobnej do wody z Morza Martwego.

W zasadzie pytanie „co Sea Hiszpania” można odpowiedzieć jednym słowem: super!