351 Shares 1639 views

Słowiańska Ladinets (Ward): Wartość schemat haftu

W mitologii słowiańskiej bogini harmonii – patronką wszystkich pań. To bóstwo jest uważany za symbol kobiecości, urody i harmonijny wykonaniu wykonaniu doskonałej gospodyni. Jednym z najważniejszych symboli Lada – Ladinets – Ward, którego wartość jest różnorodny.

ogólny opis

Ladinets lub przejechać LADAS – starożytny magiczny symbol mający osiem belki, z których każdy kończy się małym zakrzywionym oddziału przed słońcem. Te słoneczne swastyki, stanowiące parę z męskim Kolyadniki. Ladinets lub Ladints, jak nazwał go kiedyś naszych przodków – wyłącznie żeński symbol. Noszenie go może być dziewczęta od 3 roku życia i kobiet w każdym wieku. Ze względu na bliskie podobieństwo ten amulet jest niekiedy uważana pokrewny symbol Alatyr.

Jednak nawet bez porównywania Ladinets z innymi postaciami, aby wątpić w swoją moc i znaczenie nie jest konieczne. Co symbolizuje ten znak? Ladinets (opiekun) ma głębokie znaczenie, ale zawsze jednoznacznie pozytywny. Według jednej z najbardziej popularnych wersjach, jego promienie symbolizują run „ha”. Znaki te są zamknięte w Kole, sugeruje ideę nieskończoności kobiecej i ciągłym ruchu (dział rozwoju) siły.

Słowiańskie Ladinets Talisman: wartość i zalecenia do noszenia

Często Ladinets dziewczynka otrzymała prezent od własnych matek we wczesnym dzieciństwie. Wartość tego symbolu zależy od wieku, statusu społecznego i celów hostess. Kiedy ten amulet „rośnie” z jego właściciela. W różnych okresów i lat życia pomaga w realizacji różnych celów. Dla dziewcząt i młodych kobiet jest symbolem czystości, łagodności i dobroci. Uważa się, że amulet pomogłoby jego właściciela od najmłodszych lat, aby zrozumieć tajemnice kobiecości, dorastają zdrowe, inteligentne i piękne.

Ladinets (Ward) wartość dla nastoletnich dziewcząt jest nieco inna. Przyszła narzeczona, że symbol pomaga utrzymać i rozwijać w sobie najlepsze cechy kobiet, a także przyczynia się do wyboru dobrego męża. Przydatne taki opiekun i zamężne damy. To przyczynia się do poprawy relacji z najbliższymi, aby zachować i zwiększyć miłość małżonka, chroni dom przed złym okiem.

Jeśli Ladinets jest kobietą, która marzy o ciąży, to cud się wydarzy w jej życiu. Ten symbol jest w stanie pozytywnie wpływać na zdrowie, wzrost dobrobytu i materialny dobrobyt w domu. Charm Ladinets wartość jest dodatnia, i jest odpowiedni dla wszystkich kobiet, bez wyjątku. Nic dziwnego, że to na cześć bogini Lada powiedzieć: „Wszystko będzie dobrze”, „Sprawy idą gładko”.

Kupić lub zrobić własne ręce?

Nasi przodkowie często były wykonane z drewna lub amulety haftowane na ich odzieży, tekstyliów domowych. W dawnych czasach każdy zrobił amulety dla siebie i najbliższych krewnych. Proces ten stanowi magiczny rytuał. Dzisiaj, starożytne symbole znajdujące się na pamiątki i magicznych atrybutów, produkowane na skalę przemysłową. Mogę kupić Ladinets? Magiczny talizman słowiański samica leży nie tylko w rzeczach, które doprowadziły do podpisania. Uważa się, że najważniejszą rzeczą – aby wybrać odpowiedni charakter obrazu. Wszelkie opiekun przed użyciem musi być naładowany, inaczej pozostanie ona jedynie dekoracyjny przedmiot. Nadal produkty handmade są uważane za najbardziej wydajne. Jeśli chcesz mieć drewniane Ladinets lub stosować znak na tkaninie, to lepiej zrobić to własnymi rękami. Ale biżuteria i inne wyroby z metalu nie jest zabronione, aby zamówić w sklepie.

Zasady pracy na talizman

Aby uczynić swoje ręce amulet , że będzie działać, nie jest zbyt trudne. Dostać się do pracy powinny być na rosnącej księżyca. Wybierz czas, gdy wszystkie prace zostały zakończone, a nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Pożądane jest, aby w tym momencie być sama w domu, możesz wybrać ciche i ustronne miejsce na ulicy. Wyłącz telefon komórkowy, słuchać muzyki, podczas gdy jednostka jest niemożliwe. Aby rozpocząć pracę nad kobietą talizman należy oczyścić pod każdym względem. Nie można majstrować rzeczy w krytycznych dniach. Zanim usiądziesz na robótki, należy wziąć prysznic, a następnie umieścić na świeże ubrania. Od Ladinets – żeński symbol powinien ubierać w sukienki lub spódnicy. Pożądane jest, aby rozpuścić lub warkocz warkocz włosy. Przed rozpoczęciem należy powitać Lada i poprosić ją o wydajności najważniejszych pragnień. Jeśli w jednym czasie, aby zakończyć ten amulet nie działa, owinąć swoje prace w czystym białym obrusem i ukryć przed wzrokiem ciekawskich.

Ladinets (Ward): Wartość schemat haftu oraz opcje projektowe

W Rosji, prawie wszystkie kobiety wiedzą, jak haftować. Dlaczego więc nie wybrać tego starożytnego rzemiosła do stworzenia tego słowiańskiego talizman?

Uwaga: Tylko naturalne materiały mogą być wykorzystywane do produkcji znaków magicznych. Nie zaleca się, aby jednostki, ponieważ mogą one zmienić energię symbolu oraz do zarządzania procesem działa bez nożyczek. Zasiądź za haft stoi tylko we właściwym stanie zdrowia iw dobrym nastroju. Charm trzeba ładować więcej niż tylko do końca pracy, ale także w jego trakcie. Spróbuj skoncentrować się na głównym pragnieniem jest, aby inwestować w amulet dla siebie. Podczas modlitwy haft chant od czasu do czasu. można uzyskać dostęp i Lada, i składa się z symbolu wniosków, aby pomóc w znalezieniu życzenia.

Wszystkie materiały i techniki wytwarzania z Warding

Ladinets można wytwarzać na drewniane płytki lub wyrobu. Wybierz najbardziej naturalnych sposobów na rysunku, na przykład wyciąć swoje kontury lub narysować farby. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni fundament.

Ladinets – Ward, wartość mający korzystny wyłącznie dla kobiet. Oznacza to, że powinien on być stosowany do tradycyjnie „żeńskiej” drewna. Jest idealny do tego celu, świerk, sosna czy brzoza. Z własnym obrabianego materiału należy zapytać o pozwolenie na drzewie i przeczytać krótką modlitwę przed wyciąć gałąź.

Weź starannie obrobione płyty o odpowiedniej wielkości i wyciągnąć z niego w konturów znaków ołówek. Teraz mają krążyć farbę lub wyrzeźbić narzędzia odpowiedniego do stosowania na drewno. Dokonać Ladinets możliwe i innych technik, na przykład faliste lub szycia taśmy perełek. Przestrzegać ogólnych zasad produkcji amulety i wykonaj odpowiednie obrazy symboli.

Rytuał talizman aktywacyjny

Wykonane ręcznie lub zakupione Ladinets nie może od razu zacząć nosić. Charm oczyścić ładunek i pozytywną energię. Najprostszym sposobem – do przeprowadzenia rytuału przy użyciu bieżącej wody. Znajdź czystą rzekę lub sprężynę. Rytuał należy wykonywać w samotności, z dala od wścibskich oczu. Czar należy przemyć pod bieżącą wodą, mrucząc modlitwy. Niekoniecznie specjalnie zapamiętać kilka tekstów. Odnoszą się do Lada własnych serc w prostych słowach. Mają ochronę i pomoc, wyobrazić sobie, jak twój amulet napełniony siłą.

Alternatywny przykład wykonania rytuału oczyszczania – ogień. Kup świece w kościele 33. Zorganizować je w kręgu, aw środku umieścić swój talizman. Światło świec i czytać mały Fabuła: „ogień, twoja siła jest wielka! Pomóż siłę jasne mój amulet do brzegu bez zmęczenia mi całe moje życie!”.

Warunki korzystania

Słowiańska talizman wartość Ladinets może się zmieniać w zależności od okoliczności jego kochanki i jej życiu wiekowej. Najpotężniejsze i skuteczne są uważane amulety regularnie noszone na ciele. Ladinets może być zawieszony na łańcuszku i nosić, a nie usunięcie. Wolno wcielać charakter we wnętrzu haftem i umieścić go w ramie pod szkłem.

Jeżeli oddział jest przeznaczony dla bardzo młodych dziewcząt, powinno być we wschodniej części sali. Jako Ladinets zanieczyszczenia mogą być myte w wodzie, bez dodawania środków chemicznych. Jeśli maskotka jest uszkodzony lub utracony, to znaczy, że będzie chronić Cię przed dużą ilością negatywnej energii. Produkty rozpuszczone z tkaniny i drewna są spalane, a metal jest zanurzony w wodzie. Nie zapomnij podziękować swoją asystentkę za dobrą obsługę na pożegnanie.

Teraz, gdy wiesz, ile mocy ma Ladinets Ward, a jego znaczenie jest dla ciebie jasne. Traktować szacunek do tej postaci, i przestrzegać wszystkich zasad jej użytkowania, a następnie sukces nigdy nie opuszczę cię!