294 Shares 2752 views

Eleganckie wnętrze własnymi rękami: sam projektant

Aby żyć w pięknym i wygodnym domu wszystko sen, tylko pojęcie piękna w różnych ludzi, i że ktoś wydaje się być wspaniałym i oryginalnym rozwiązaniem projektant, druga osoba może tylko spowodować oszołomienie. Jeśli projekty konstrukcyjne nie obudzić w was ekstatycznych emocji, można stworzyć wnętrze własnymi rękami i uzyskać dokładnie sytuację, która spełnia swoje wewnętrzne aspiracje.

Są tylko dwa warunki wstępne, które faktycznie są w stanie wpływać na rozwój projektu. To jest dostępność pieniędzy i brak pieniędzy. Jeśli trzeba ograniczyć się do budżetu, biorąc pod uwagę to ograniczenie, a to jest konieczne, aby odebrać wszystkie składniki swojego przyszłego wystroju. Jednak aspekt finansowy nie wpływa na fazę początkową rozwoju, ponieważ najpierw stworzyć wnętrze własnymi rękami w postaci szkicu na papierze. Może to być rysunek lub diagram wyjaśnienia. Nie każdy ma talent artysty, najważniejsze jest to, że są jasne o wyniku. Jeśli jest to możliwe, aby stworzyć komputerowy model przyszłości wnętrza, bardzo dobry, jeśli nie – nie ma problemu. Tworzenie wnętrza domu własnymi rękami, to wcielać w życie swoje własne pragnienia, ale są ukryte pułapki.

Jak radzić sobie ze strachem, że wynik nie jest tak dobry, jak to sobie wyobrazić? I nagle będzie niewygodne lub niewygodne? Aby to zrobić, można zorganizować proces morze idei. Na przykład, można opracować środowisko niemal całkowicie pozbawiony tekstyliów. Wiele irytujących ciężkie zasłony, fałdy, pokryte plisami. brak doświadczenia z tkanin nie jest trudne – wystarczy usunąć go, a zysk tak. Jeśli okaże się, że uczucie komfortu uległa poprawie, jesteś na dobrej drodze. Można zmienić pomysł i stworzyć nowe wnętrze własnymi rękami, a w jednym stylu, który obejmuje przynajmniej tekstyliów. Jeśli, przeciwnie, wentylator z materiałów o różnych fakturach, oraz wszelkiego rodzaju koce, okłady i klocki są niezbędnymi składnikami komfort, ale także łatwy do symulacji, bez uciekania się do radykalnych zmian w domu.

Można spróbować moc oświetlenia, nową kolorystykę. Jeśli próbka okaże się sukcesem, to ma sens, aby wprowadzić zmiany w życiu. Po utworzeniu szkicu trzeba malować plan pracy, która doprowadzi do pożądanego rezultatu. Może to być bardzo dekoracyjne zmiany – czasem wystrój wnętrza własnymi rękami jest ograniczona tylko przez przegrupowania mebli, zmienić zasłony, lampy, a zamiast szkła wazony w pokoju istnieją koncepcyjne kute figury. Jeśli jesteś zwolennikiem decyzji inwestycyjnych, a następnie rozpocząć tworzenie nowego wnętrza będzie musiał rozebrać stary, a następnie punkty, nową tapetę lub pomalować ściany, sufit, nowe meble. Całkowicie odnowione wnętrza własnymi rękami może kosztować ładny grosz, ale jest tańszy niż zapraszając specjalistów brygadę.

Po wyjęciu listę prac, które byłyby wymagane do stworzenia wnętrza swoich marzeń, można przystąpić do obliczenia kwoty dostaw. Jest to oryginalna szacunki, i na której będzie prowadzona przy tworzeniu wnętrza. Aby upewnić się, że pobyt w obliczonej ilości, wynik szacunków należy pomnożyć przez dwa: doświadczenie pokazuje, że gdy niezależne obliczenia zwykle uciec uwagę powiązanej ciekawostek, na przykład starannie oblicza kwotę na tapecie, ale zapomnieć o tapet.

Oprócz powyższych metod, jest to świetny sposób, aby upewnić się, czy konieczne jest polegać na własnych zasobów, aby stworzyć wnętrze. Jeśli pojawi się stworzyć komfortowe wnętrze obszaru roboczego, a tak naprawdę jest wygodny w użyciu z niezaprzeczalnych zaletach estetycznych, jest możliwe, aby dostać się do mieszkania w ogóle. Jeśli doświadczenie z jednym rogu pokoju nie udało, byłoby rozsądne, aby zaprosić projektant wnętrz i przypisać do niego pytania. Oczywiście, w tym samym czasie, aby wyrazić swoje życzenia.