741 Shares 1804 views

Krótko na wyspie Malta. Recenzje i porady

Doświadczenia wielu ludzi pokazuje, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się języka – zanurzenie w środowisku. Malta, których opinii mówi się jako idealne miejsce dla przejścia przebiegu ekspresowej lub długo językowej, przyciągnęły uwagę wielu Rosjan przez długi czas. Niesamowity klimat, przyjaznych ludzi i ogólna atmosfera festiwalu stanowić będzie żywy wrażenie wizyty w tym kraju. Oczywiście, Malta jest znana na całym świecie nie tylko ze swoich językowych szkół międzynarodowych, ale także doskonała infrastruktura dla turystów. Niskie ceny, świetna kuchnia i łagodny klimat przyciągają Europejczyków każdego roku, a ludność wyspy wzrosła o 400 tys. Aby mln. Mieszkańców.


Wszystko to razem sprawia, że ten ekscytujący trening na Malcie. Opinii na temat tego kraju można znaleźć w Internecie. A wszystkie z nich są podzielone na dwa rodzaje: entuzjastyczny i negatywnych. Fakt, że Rosjanie często nie poprawnie sprawdzić informacje o szkole, przybyć na chybił trafił, a zatem są negatywne emocje. Zdarza się również, że w szkole wiele rosyjskojęzycznych uczniów, co minimalizuje możliwość całkowitego zanurzenia.

Więc co należy wiedzieć przed wyjazdem na Maltę: po pierwsze, populacja wyspy nie mówi po angielsku i maltański lub włoski. Zatem Malta była od początku 19 wieku. do 1960 roku brytyjska kolonia, odpowiednio, niemal wszyscy mówili płynnie po angielsku z lekkim akcentem. Jednak nie ma potrzeby się bać, że Anglicy muszą nauczyć się akcent maltańskim, jak szkoły są często nauczał Europejczyków, wielu Brytyjczyków nie jest tak wiele maltański i istnieje nawet nauczyciel rosyjskiego. Recenzje Malcie są często ujemne ze względu na niewłaściwy wybór instytucji edukacyjnych, w związku z tym konieczne jest, aby wymagać pełnej informacji o szkole językowej przed podróży.

Wszystkie szkoły w Malta są podzielone na trzy rodzaje. Pierwszy typ: większe szkół, którzy kształcą studentów umieścić na strumieniu. To właśnie te szkoły zapewniają główny przepływ studentów na wyspie Malta. Recenzje tych studentów, reprezentujących 80% informacji w Internecie. Szkoły te mają tendencję do zaoferowania wszystkie poziomy kształcenia, możliwe jest, aby wybrać nauczyciela i grupę, przejdź do innej grupy w procesie uczenia się. Istnieje również duży wybór wspólnych wakacjach z grupą i nowoczesnych salach wyposażonych dla studentów. Jednak duże szkoły mają wady: brak elastyczności w indywidualnym podejściu do każdego ucznia, a często wyższe ceny.

Dla szkół ponadgimnazjalnych na wyspie Malta Liczba najlepsze, ponieważ są one bardzo elastyczne podejście do życzeń każdego studenta do zapłaty problemy istnieją zniżki i oferty specjalne na połączenie edukacji i rekreacji. W tej widowni są wyposażone trochę gorzej, może być bez klimatyzacji.

Większość mała szkoła prywatna – najczęściej jest to firma rodzinna. Pomieszczenia są usuwane, zwykle tylko na sezon, a istnieją ograniczenia dotyczące liczby studentów. W tym przypadku nie jest domową atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Tak więc, na wycieczkę z myślą o nauczaniu języka angielskiego potrzebują wizy Schengen dla pewnej kwoty pieniędzy na wyspie Malta płacąc kursów i zakwaterowania, opinie o wszystkich szkołach, ich właściwej analizy, gotowość do przygody i nowe przyjaźnie. Ta niezwykła wyspa o wyjątkowej atmosferze międzynarodowej nie zawiedzie nikogo.