577 Shares 8265 views

Co zabrać z Wietnamu. Porady podróży

Niewątpliwie Wietnam naprawdę może być uważany za raj dla każdego zakupoholiczki. Asortyment produktów w tym egzotycznym kraju jest tak zróżnicowane, że tu na pamiątki, turystów z krajów sąsiednich.


Więc, co zabrać ze sobą z Wietnamu, aby zadowolić swoich bliskich? Oczywiście, krajowy nakrycia głowy – „wietnamski”. Na rynku można wybrać absolutnie dowolny rozmiar.

Doświadczeni shopaholics również polecam zakup korka kapelusz «Non» – są one wykonane z naturalnego korka. Przy wyborze odpowiedniego rozmiaru i zdobnictwa na rynku wietnamskim jest również żaden problem.

„W wyniku Wietnamie dla ukochanej żony?” – pytasz. Oczywiście, biżuteria. Turyści są w świetnych produktów popytu wykonanych z pereł, srebra i kości słoniowej. Na rynku wietnamskim, można kupić tanie oryginalne łańcuchy, wisiorki i srebro pierścionki. Cena pereł w tym azjatyckim kraju – trzy razy niższe niż w Europie.

Równolegle z Chin, Wietnamu jest uważany za jednego z liderów w produkcji jedwabiu. Jeśli masz trudności w wyborze, co przyniesie z Wietnamu, nie wahaj się kupić dla swoich bliskich wyrobów z jedwabiu, które charakteryzują się nienaganną jakością.

Butiki i sklepy znajdą Państwo koszule, bluzki i chusty, pościel wykonaną z tego wyjątkowego materiału łatwo. Co więcej, można kupić pamiątki, ozdobione jedwabnymi nićmi – będą głównym akcesorium w każdym pomieszczeniu.

Co zabrać z Wietnamu jeszcze? Mieszkańcy tego kraju rosną unikalne egzotycznych owoców. Liczi, longan, mangostan posiada doskonały smak. Jeśli nie pre-zaopatrzony chłodnicy torbę i obawiają się, że w drodze do domu one ulec pogorszeniu, a następnie bawić swoją rodzinę i przyjaciół z chipsów owocowych. Miłośnicy Deser „będą zadowoleni z” słodyczy z nasion lotosu – jest rodzajem zmienności orzeszki ziemne w karmelu.

Jakie pamiątki przywieźć z Wietnamu? Wybór może spaść na produktach skórzanych – Pasy, sprzęgieł, portfele, a także atrybuty przedmioty codziennego użytku, w tym pałeczki, trumny, figurki zwierząt, maski, ręcznie bambusa dekoracyjnych świateł, zdobione ręcznie za pomocą kart okolicznościowych. I nie jest to wyczerpująca lista prezentów.

Ale wtedy masz jasny obraz nie może wyjść, że przywróci z Wietnamu. Nha Trang może wcisnąć się do pierwotnego pomysłu. Podróż do tego egzotycznego prowincji Wietnamu i lokalnych atrakcji. Może chcesz dać do przyjaciół lub krewnych trasy w tym malowniczym kurorcie.

Wietnam jest również znany ze swoich wyjątkowych herbat, które są prezentowane tutaj w szerokim zakresie: Puer, Kudinov, Oolong, z lotosu – wybór należy do Ciebie. Lepiej kupić herbat zielonych jest w sklepach, jako sprzedający dać „na próbę”, aby móc ocenić walory smakowe napoju. A to tylko niewielka część tego, co wietnamskich pamiątki mogą być prezentowane jako prezent dla swoich bliskich i przyjaciół.