111 Shares 3958 views

Zawijanie cellulitu dostępne jest w domu!

Okład zmniejsza warstwę cellulitu podskórnej tkanki tłuszczowej, co prowadzi do rozwoju cellulitu. Zazwyczaj takie procedury są przeprowadzane w salonach kosmetycznych.


Kobieta wchodzi, rozbiera, kładzie się, że zaczynają się rozmazywać specjalną pastą, zawinąć folię i leży w ciągu godziny. Po tym zabiegu, skóra staje się elastyczne, sprężyste biodra może być zmniejszona do kilku centymetrów. Pozbądź nie jest zbyt trudne z niego, jeśli nie taki zabieg kosmetyczny jak cellulit opasania. I zawija Oczywiście można zrobić nie tylko w salonie kosmetycznym, ale również w domu.

Przed dokonaniem okład cellulit, przygotować swoje ciało. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności: przed zabiegiem, pić dużo płynów, a także część płynu po zabiegu. Można pić zieloną herbatę, niegazowanych pitną wodę, wodę mineralną. Żywności dwie godziny przed zabiegiem, a także dwie godziny, potem – po zapakowaniu. Po owinięciu cellulit jest konieczne dla niektórych czas nie odwiedzić solarium lub podjąć opalania.

Preparat do ciała anty cellulitis dozowania: skóry oczyszczone przed jakimkolwiek zabiegu kosmetycznego peelingu. Nałożyć na skórę zrobił wiele owijania. Rozłożone na prześcieradło, przykryć kocem, który był efekt cieplarniany. Po zabiegu, trzeba wziąć prysznic. Następnie nawilżają krem z podnoszenia efekt.

Wrap niebieski glina ma największą skuteczność w walce z cellulitem. Niebieski gliny – to naturalne bogactwo naturalne ekologiczne przyjazne surowce. To ma praktycznie żadnych przeciwwskazań. Gdy temperatura wody 50-60 stopni niebieski gliny rozcieńczono i zmiękczona do uzyskania jednorodności. Następnie natrzeć na obszarach problemowych. Gdy glina zacznie wysychać, jest uczucie napinania skóry. Następnie trzeba zmyć maskę przemyć skórę i masować jej antycellulitowy krem. Po 2-3 zabiegów skóra jest wygładzona miesięcznie. Roztwór glinka mogą być dodane do ziołowe i wodę mineralną.

Z niebieskiej gliny robią, na przykład następująca maska:

Clay kawy. W jego skład glinki: – 3 łyżki, olejek – 5 kropli olejku rozmarynu – 3 krople, fusy – 2 łyżki. Rozcieńczony minerał normalny lub ciepłą wodę do uzyskania gęstej zawiesiny, dodaje się do kawy olejków mieszane. I maska-peeling do 10 minut energicznie masować obszarów problemowych w kierunku serca. Skórę płucze wodą.

Glina z cynamonem. Składa się on z: niebieskiej gliny, niezbędne pomarańczowego oleju – 4 krople, cynamon – 3 łyżki, film polietylenowy w postaci rolki. Wszystkie składniki są mieszane, dodać trochę ciepłej wody, stosowane do obszarów problemowych i zawinąć folię. Można nosić obcisłe szorty na górze filmu, aby zamknąć z ciepłym kocem i siedzieć lub leżeć przez godzinę. Następnie maskę przemyto wodą i zastosowano w kremach do ciała. Skóra staje się gładka, gładka i dokręcone. Oczywiście – 10 dni co drugi dzień.

Do zwalczania Cellulit jest użyteczny do zawijania na zimno, szczególnie żylaków. Dzięki temu owinąć rozwiązany problem nadwagi, obieg krwi jest aktywowana. Również ten program leczenia dla tych, którzy są zmuszani do pracy przez dłuższy czas stać w niewłaściwym obuwiu i niewygodnej pozycji (na przykład praca sprzedawca, fryzjer kelnerki).

W domu, można szybko zrobić mieszankę dla zimnych okładów. Na przykład:

Wody zmieszano z octem 1: 1, dodaje się trochę kropli olejku z mięty pieprzowej (cytrynowy lub pomarańczowy). Impregnat bandaże tej mieszaniny zamykającej obszarów problemowych i zawinąć w folię. Trzymając mieszaninę 1 godzinę.

Zetrzeć surowe ziemniaki na tarce i stosuje się go na skórę. Zawinąć folię, utrzymując temperaturę mieszaniny 40-50 minut.

Ale te okłady nie mogą być stosowane w przypadku chorób ginekologicznych, dermatologicznych i sercowo-naczyniowych.

Kurs okłady cellulitu należy powtarzać co sześć miesięcy.