143 Shares 7927 views

Singer Nargiz Zakirov: Biografia, kariera. Życie osobiste, rodzina, dzieci

Nargiz Zakirov, biografia, że dziś interesy tysięcy ludzi, to prawdziwa kobieta-sensacja: na 43, ona stała się członkiem rosyjskiego show „The Voice” trwało tylko sekundę, ale tylko przez rok zamienił się gwiazdy show biznesu, w przeciwieństwie do prawdziwego zwycięzca. Dlaczego sława przyszła do wykonawcy tak późno? Co te wszystkie utalentowaną piosenkarkę w '43 i co jej plany na przyszłość?


wczesne lata

Nargiz Zakirov, biografia tak interesująca dla fanów piosenkarka, urodziła się w Uzbekistanie w 1970 roku Wszystkie krewni Nargiz związane ze sztuką muzyczną: dziadek był śpiewakiem operowym, śpiewał pieśni ludowe babka, matka i ojciec byli również muzycy.

Singer Nargiz Zakirov, którego biografia jest pełna zwrotów akcji, od dzieciństwa prawdopodobnie znał tylko jedno – chce być piosenkarką. W ciągu 4 lat Zakirov pierwszy wszedł na scenę i od tamtej pory nie rozstał się z nim. Po ukończeniu szkoły średniej, absolwentka Wydziału pop vocal w Taszkiencie cyrku szkoły.

Od dzieciństwa Nargiz zauważyć jego wolność miłujących usposobienie i chęć do wyrażania siebie. Dla ortodoksyjnych kultury uzbecki wielokolorowe włosy dziewczyny (jeśli nie został jeszcze ogolona na łyso) i odkrywcze projekty są tak samo terapii szokowej. Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że w domu, miała trudny czas, i to jest często nadużywane do jego wyglądu. A kiedy nadarzyła się okazja do wyjazdu, Nargis zrobiła.

Imigracja do USA

W 25 lat Nargiz Zakirov, biografia, życie osobiste, które nie rozwijają się w jak najlepszy sposób, wyemigrował do USA z rodzicami. W tym czasie dziewczynka miała małą córką z pierwszego małżeństwa nie powiodła się, a ona była w ciąży z drugim mężem.

W Stanach Zjednoczonych, uzbeckie imigranci nie wszystko poszło gładko. Nargiz Zakirov, biografia, która nie wróży dobrze w tych latach pozostawał w obcym kraju, z dwójką dzieci w ramionach (drugim mężem wkrótce rozbił samochodem). Piosenkarka z powodu słabej znajomości języka nie może znaleźć dobrej pracy, najpierw pracowała w sklepie, a następnie w pizzerii, ale najdłużej – w sklepie wideo. Muzyka Nargis nie brał udziału w tym czasie.

Jednak ta zmieniła się dramatycznie, gdy młoda kobieta w restauracji w Nowym Jorku spotkał piosenkarka włoskiego pochodzenia – Phila. Nowa przyjaciółka dostała pracę jako śpiewak w tym samym miejscu, w którym mówił, a po chwili popełnił oświadczyny. Przypadki powoli zaczęła się poprawiać.

Radykalna zmiana wizerunku

Nargis w wywiadzie przyznał, że nie zrobiła sobie tatuaż w Uzbekistanie tylko dlatego, że nie chce, aby pogłębić swoje relacje z rodakami. Gdy młoda kobieta była w Nowym Jorku, czuła się pożądana wolność, więc poszedł do sklepu i natychmiast nadziewane sam pierwszy tatuaż – znak wolności. Następnie Nargis prostu nie mógł przestać.

Do tej pory, czterdzieści procent ciała piosenkarza pokryte tatuażami. Po wzięciu udziału w fatalnej show „The Voice” Zakirov nadziewane na rękę świeżego tatuażu na pamiątkę tego wydarzenia.

Jeśli chodzi o ekstrawaganckich fryzur, a następnie Zakirov dawno została ograniczona przez fakt, że jej włosy barwione w różnych kolorach. Pewnego dnia, ona po prostu chciał zgolić część włosów na głowie, poszła i to zrobił. A pozostałe ogon zatrzymał się w dredy. matka piosenkarza, oczywiście, była w szoku, ale już nauczył się akceptować moją córkę za to, kim ona jest.

Nargiz Zakirov: biografia, zdjęcia. Konkurs "The Voice"

W pewnym momencie, Nargiz Zakirov sobie sprawę, że musimy iść do przodu w sensie zawodowym i postanowił udać się na pierwszym sezonie „The Voice” projektu. Ale w tej chwili jej ojciec był poważnie chory, a udział w konkursie musiały zostać przełożone.

Niestety, Pulat Morduhaev (ojciec Nargis za) zmarł w 2013 roku na raka. Jakoś uciec z ich doświadczeń, Zakirov udał się do amerykańskiego show „X Factor”. To przeszedł kilka rund selekcji, ale nie czekać na telefon od producentów. Potem spakowali i przeniósł się do Moskwy, aby „Voice 2”.

Przez Nargis na pierwszym przesłuchaniu okazało wszystkie 4 członków jury. Zakirov dobierał autokarów Leonid Agutin i dotarł z nim do finału. Jednak zwycięstwo w ekstrawagancki kobiety zapukał z rąk Siergiej Volchkov. Choć Voltchkova oczekuje tylko nagrać swój debiutancki album, Zakirov podpisał kontrakt z Maksimom Fadeevym i wydała już dwa klipy na własnych piosenek. Więc kto faktycznie okazał się zwycięzcą, tylko czas pokaże.

Współpraca z Maksimom Fadeevym

Nargiz Zakirov, którego biografia stała się sławna historia tylko przez 40 lat, obecnie pracuje ściśle z Maksimom Fadeevym.

Próby zawiązać znajomy piosenkarza podjął w 2005 roku, ale wtedy nic się nie stało. Kiedy Nargis zajął drugie miejsce w show „The Voice”, Fadeev znalazł ją i oferowane za darmo do ich wykonywania utworu. W Fadeyev i Zakirov podpisany wkrótce, a to już oficjalnie stał się jego wykonawców.

Według Nargis, Fadeev zorganizowany po prostu wspaniałe życie: jej życie opracowała w Moskwie, pod samochód i lojalny organizuje tournee. Piosenkarka jest także podekscytowany piosenek pisze producent. W tej chwili dwie nakręcony teledysk do hitów „Jesteś moją czułość” i „Nie jestem twoim wojna.”

Nargis wyraził także postać z kreskówki – jak Cyganka z kreskówki „Trzy Heroes. Rycerz „wziął, a także udział w jednym z odcinków serialu” Bitwa medium ".

Plany na przyszłość

Singer Nargiz Zakirov, biografia, która rozwija się w końcu pozytywny scenariusz jest zajęty harmonogram wycieczek na bieżąco. Dosłownie codziennie, że planowany koncert, a kilka miesięcy wcześniej.

Dodatkowo, fani i dziennikarze torturowany singer pytania dotyczące albumu muzycznego. W 2014 Zakirov uspokoił swoich fanów, przyznając, że prace nad debiutanckim albumem jest w pełnym rozkwicie. Ale dlatego, że piosenkarka chce nadać mu specjalny dźwięk, czas i materiał nagrywania zajmuje sporo.

Nargiz Zakirov: biografia, rodzina

Oficjalnie Nargis był żonaty trzy razy. Piosenkarka przyznaje, że oprócz tego było jeszcze wiele hobby, co jest normalne dla kreatywnej osoby.

Nargiz Zakirov, biografia, życie osobiste jest w początkowej fazie były jak cholera, ma troje dzieci z różnych małżeństw. Pierwszy wybiera piosenkarka stała się uzbecki muzyk rockowy, z którego urodziła córkę Sabinę. Jednak marzenie o szczęśliwym życiu rodzinnym rozsypał dalej Nargis gdy była w ciąży: w pierwszym objeździe mężem mieliśmy ubaw. Zakirov zerwała z pobożnym i nie komunikować się z nim do dnia dzisiejszego.

Prawie to samo stało się z drugim mężem. Nargiz Zakirov, biografia, dzieci, które są przedmiotem zainteresowania ze strony społeczeństwa, z drugiej kochanka urodziła syna. Ale ona złożyła pozew o rozwód krótko przed jej mąż zmarł tragicznie.

Trzecie małżeństwo piosenkarki trwała prawie 15 lat. Twierdzi, że jest to absolutnie szczęśliwy i wreszcie dowiedział się, czym jest prawdziwa miłość. Zakirov trzeci mąż miał również dziecko – dziewczyna Layla.