840 Shares 6900 views

Wicholding: Odpowiedź na

pojawiła MLM lub marketingu sieciowego biznesu w naszym kraju przez ponad piętnaście lat temu. Pionierzy mogą być uznane marki kosmetyków Oriflame i Avon, które nadal istnieją na rynku.

Dziś liczba firm sieciowych znacząco wzrosła, a największe z nich można znaleźć na oficjalnej stronie Stowarzyszenia sprzedaży bezpośredniej.

Poniższa lista nie jest ranking, ale sprawia, że jest możliwe, aby uniknąć oszustw, ponieważ czasami w przebraniu sieci skór zwykła piramida. Bez wątpienia dużo pracy jest Wicholding, przeglądy, które są dość sprzeczne.

W naszej opinii, znajdziesz szczegółowe informacje na temat firmy MLM, niezbędne umiejętności, jak również poglądy ludzi, którzy pracowali w Wicholding.

O firmie

Podstawowe informacje o działalności organizacji jest prezentowany w miejscu www.wicholding.com. Opinie dawny „Partnerzy” wymienionych przez znanego biznesmena Arkady Sharov jako szef firmy. Jednakże, na podstawie oficjalnych danych, międzynarodową firmą Świat Intercontinental zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (Karaiby). Być może, wielu słyszało o tej największej strefy przybrzeżnej, które nie wymagają zgłaszania lub płacenia podatków.

W ten sposób firma międzynarodowa, ale jakoś główną działalność prowadzona w Rosji i WNP krajach. Sprzeczne informacje o firmie Wicholding opinie. Kłamstwo wszystkie jego hasła lub nie – mamy to rozgryźć. Wiele wyrazili silne argumenty przeciwko pracy w biurze. Ale damy Wicholding kolejną szansę i przyjrzeć się bliżej w sprzedawanych produktów.

skromny wybór

Zazwyczaj przedsiębiorstwa sieciowe wybrać jeden główny kierunek. Tupperware sprzedaje naczynia ze specjalnego polimeru i metalu, słynnej linii Amway produktów dla domu i Mary Kay, Oriflame i Avon specjalizuje się w kosmetyki, perfumy i akcesoria. Katalogi te marki mają imponującą liczbę stanowisk nie można powiedzieć o produktach na wicholding.com.

Oficjalna strona, której opinie są przedstawiane w wystarczającej ilości, zawiera ona kilka sekcji.

wic Beauty

Jedyny produkt, który oferowany jest w ramach linii kosmetycznej, jest odmładzający krem serum. Aby to zrobić, oznacza miejsce ma świetny opis, który wychwala „unikalne właściwości” śmietanę.

Jako część surowicy wymienić: białka migdałowy, ekstrakt z alg, olej macadamia i słonecznika, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, wzrastając kwiatostanu. Ponadto, istnieje domniemanie, że niektóre składniki zostały po raz pierwszy przyniósł do Rosji specjalnie dla Wicholding. Bardzo trudno jest znaleźć opinie, potwierdzając magiczne właściwości kremu serwatki, więc jakość produktu jest wysoce wątpliwa.

Top Quality limitowana

Głównym składnikiem linia produktów z takiego wielkiego imienia jest Amaranth.

Korzyści z tej rośliny był znany w czasach Azteków, a teraz fast food z dodatkiem amarantusa można znaleźć na wicholding.com. Komentarze na temat firmy i jej błyskawiczne zupy, kasze i Kisiele rozmawiają o zawyżonych cenach.

Zgodnie z obietnicami marketerów, produkty z amarantusa poprawia przemianę materii, pomaga przy anemii i problemy z przewodu pokarmowego, usuwanie pozostałości i wzmacniają układ odpornościowy. Nasuwa się pytanie, czy w rzeczywistości, na przykład, w zupa pomidorowa z kurczaka składników smakowych twierdzili. Kto sprawdza jakość tych produktów, które nie są sprzedawane w sklepach?

Świat Inter Continental

Te dwa rodzaje produktów prezentowane w tym dziale:

1. Cereal WIC-life jest produkowany z pięciu smaków: śmietaną i jagodami, masłem, śmietaną i truskawkami, z masła, berberysu, malin i bioder, a także naturalnej wanilii i masła. Wszystkie składniki są wyłącznie pochodzenia naturalnego i są starannie dobrane – to jest podane w opisie na wicholding.com. Recenzje dotychczasowymi partnerami wspierać niepowtarzalny smak i użycie zbóż, ale nie zalecamy ich opinii zaufać powodu osobistego zainteresowania w sprzedaży.

2. Informacja o produkcie. W celu zwiększenia poziomu wiedzy w dziedzinie finansów ekspertów Wicholding oferują zakup trzech zestawów DVD-ROM: „kredyty”, „Podstawy inwestowania” i „Pieniądze Planowanie”. Należy zauważyć, że informacje te można znaleźć swobodnie dostępne w Internecie, literat osoba niekoniecznie zakup tych płyt. Ale ci, którzy nie wiedzą, jak korzystać z konwencjonalnych wyszukiwarkę, nie pomoże nawet Wicholding. Komentarze na temat produktów informacyjnych udowodnić tylko ich daremność i bezsensownego marnotrawstwa pieniędzy.

beztroskie życie

kategoria produktów łatwego życia są podzielone na cztery grupy:

  1. „Piękno” – klasyczna linia i dekoracyjny.
  2. „Home” – dwa rodzaje pasty śmietany praniu, wybielaczem i wszechstronne narzędzie.
  3. Łatwy Tea – siedem rodzajów herbaty, stworzone przez specjalną recepturą.
  4. „Zdrowie” – zupy i koktajle, które są bogate w witaminy i składniki odżywcze.

minimum informacji

Wielu potencjalnych nabywców skarżą się na brak informacji na temat produktów wicholding.com. Komentarze o firmie są negatywne częściej, co dodatkowo powoduje nieufność.

Każdy produkt posiada szczegółowy opis, informując o unikalnych składników i właściwości. W tym przypadku jest to niemożliwe, aby natychmiast zobaczyć wartość lub nazwę kraju, w którym te produkty są produkowane. Jedynym sposobem, aby uzyskać szczegółowe informacje – jest kontakt z partnerami firmy. Na tym etapie przychodzi najciekawsza – przetwarzanie potencjalnych nabywców, które omówimy bardziej szczegółowo.

zombie

Głównym celem każdej firmy sieciowej jest przyciągnięcie jak największej liczby klientów, którzy następnie sami stają się partnerami. Tak więc zbudował całą sieć sprzedaży produktów.

Tak więc, jeśli nadal są zwabiony do prezentacji (seminarium lub po prostu spotkanie), ważne jest, aby zachować jasny umysł. Będzie to dość trudne, ponieważ będzie komunikować się z prawdziwymi profesjonalistami. Zazwyczaj ludzie nie zauważają, jak w takich sytuacjach są podzielone sprawiedliwie informacje osobiste i opada pod wpływem alkoholu.

Taki system jest stosowany w Wicholding. to główne skargi ludzi, którzy tkwią w sieci – partnerzy oszukiwanie opinii i długów. Najczęściej obiecują sobie z wysokimi dochodami, a wśród zalet pracy, zostaną one ogłoszone podczas zombie, można zauważyć, co następuje:

  • połączenie głównego pracy i osłabienia Wicholding;
  • bonusy, aby przyciągnąć nowych klientów;
  • programów socjalnych;
  • szansa na rozpoczęcie działalności gospodarczej bez znacznych inwestycji;
  • duże zyski bez większego wysiłku.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystkie te obietnice są nierealne wierzyć tylko naiwny człowiek będzie mógł się do nich. Jednak wielu wykształconych i inteligentnych ludzi znajdują się w długach po współpracy z Wicholding.

Komentarze o firmie

Znaleźć informacje w internecie Wicholding po prostu, aby to zrobić lepiej, zanim stał się partnerem. Po podpisaniu formalnego porozumienia i pierwszą nałożonej na zakup danej osoby jest w tę pułapkę.

Najbardziej dotkniętych regionów – przyczynę tej nadmiernej łatwowierności i zwykłą chęć żyć lepiej. Inwestycji opłacił kilku miesięcy jest niezbędne, aby skutecznie działać – przepraszam, ale że przy zawarciu umowy ma wzmianki.

Będziesz obiecują złote góry, ale złożoność coraz prawdziwe pieniądze nie jest jeszcze podpowiedź. Wszystkie przychody z pracowników sieci firmowej są tworzone na specjalnym portfela elektronicznego, wypłaty z którego jest możliwe tylko podczas płacenia prowizji. Ponadto, wszystkie ceny podane są w euro, a stopa wewnętrzna jest daleko od Banku Centralnego.

Byli partnerzy mówią, że szef gabinetu nie przebierał w słowach, a czasem uciekają się do bezwarunkowych zagrożenia – to tylko jeden z powodów, dlaczego Wicholding negatywnych opinii.

Reasumując

Dziś najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku pracy – menedżerów sprzedaży. Aby odnieść sukces w tej dziedzinie, trzeba posiadać pewne cechy, aby móc znaleźć kontakt z potencjalnymi klientami i zidentyfikować ich potrzeby, a następnie delikatnie zaoferować swój produkt.

To naprawdę utalentowany człowiek może zarabiać w marketingu sieciowym przyzwoite pieniądze, ale do końca tej pracy przyniesie frustrację i długów.

Ponadto, wybór firmy siatki odgrywa ważną rolę. Marki z długą historią oferowanie produktów wysokiej jakości – to połowa sukcesu, zwłaszcza jeśli masz własne pozytywne doświadczenia z oferowanych towarów.

Istnieje jednak inna kategoria przedsiębiorstw sieciowych, na przykład, Wicholding. Komentarze i opinie byłych partnerów sugeruje piramidę, w której zarząd nie zarobić na nowych klientów i własnych pracowników. W internecie istnieją jeszcze miejsca, które komunikują się oszukani partnerami, których rodziny były w długach, a gdzie Wicholding porównaniu z konwencjonalnym sekty.

Oczywiście, można znaleźć inne punkty widzenia, na przykład, rzekomo skutecznych pracowników, którzy nie mogą otrzymać więcej niż 100 tysięcy rubli miesięcznie. Ale, jak już powiedzieliśmy, utalentowani ludzie w sprzedaży i mało prawdopodobne, że piszą pozytywne opinie dla Wicholding.

Niestety, żaden z nas nie jest wolny od takich sytuacji. Bez skrupułów firmy będą w dalszym ciągu pojawiają się na rynku rosyjskim. Dlatego też, przed zatrudnieniem powinni realnie ocenić swoje możliwości i wybrać pracodawcy o dobrej reputacji.