461 Shares 1769 views

„Kariera Express” z „Oriflame”: referencje ludzi i istota projektu

Prawdopodobnie dzisiaj niemal każdy aktywny użytkownik Internetu, w szczególności sieci społecznych, słyszał o takim zdaniu jako „Kariery Express” z „Oriflame”. Opinie ludzi prezentowanych w sieci niejednoznaczne. Ktoś ignoruje podobne propozycje, wierząc, że aby zarobić łatwe pieniądze, bez zbytniego wysiłku, jest to niemożliwe. Inni starają się realizować swój potencjał i sugestie. Co właściwie jest projekt biznesowy „Kariera Express” z „Oriflame”, ile można zarobić i co feedback pozostało do prawdziwego użytkownik?


Opis projektu

Co jest istotą projektu „Kariera Express” ( „Oriflame”)? Wielu użytkowników ma tylko jedną nazwę szwedzkich firm są już związane ze sprzedażą kosmetyków. Jeszcze kilka lat temu, konsultanci firmy „Oriflame” stał się miliony ludzi w naszym kraju dzisiaj, liczba aktywnych dystrybutorów znacznie spadła jak produkcja przestała być tak popularne. Każdy wie, że na odsprzedaż kosmetyków i innych produktów firmy, aby zarobić dużo pieniędzy jest prawie niemożliwe, a jeśli istnieje taka szansa, trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku. W przeciwieństwie do „Express-kariera” projekt biznesowy „Oriflame” jest to, że pracownik nie sprzedaje i nie inwestować pieniędzy w nim. To niewątpliwie zachęca potencjalnych pracowników.

Teraz Interesującą rzeczą jest to, że istotą projektu „Kariera Express” ( „Oriflame”) jest to, że początkujący powinien Make-up i resztę produktów firmy nie sprzedają, a kupić. Jak opisano na wielu stronach internetowych na ten temat, początkujący pracownik musi zarejestrować się na stronie projektu i rozpocząć korzystanie z narzędzia pod marką „Oriflame”, podczas gdy otrzyma zniżkę na zakup 18% lub więcej. Drugi akt – poszukiwanie tego samego celu, od początkujących do rejestrowania ich pod własnym nazwiskiem, to zabrać je do zespołu. Stają się aktywne nabywców produktów i ich zadaniem – aby szukać dla początkujących.

W ten sposób tworzą gałęzie produkcji użytkowników i wyszukiwarek początkujących. Tych użytkowników, którym udało się zbudować dwa oddziały, stabilnego dochodu 1000 $ miesięcznie i nie może już pracy, tak jest powiedziane w opisie projektu, a jednocześnie, kwota ta – to jest minimum, szczególnie pracowity zarabiać wielokrotnie więcej.

Oto projekt internetowy „Kariera Express” z „Oriflame”. Odpowiedzi powinny być o nim bardzo pozytywnie, bo to nie jest praca, ale prawdziwym marzeniem. Pracować 2 godziny dziennie i wysyłać zaproszenia do innych użytkowników. Jednak w praktyce wszystko wygląda inaczej, a ujemne sprzężenie zwrotne ma miejsce, ale trochę później o tym. Istnieje kilka pytań, na które należy odpowiedzieć.

Strona finansowa materii, lub gdzie są pieniądze

Z pewnością wiele interesujących, dzięki którym projekt internetowy „Kariera Express” z „Oriflame” płaci za pracę swoich pracowników. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Pieniądze pochodzą ze sprzedaży towarów, samych pracowników i pozyskiwania. Oznacza to, że procent zysku spółki mogą otrzymać tylko konsultantem, który zwrócił się w branży nowych pracowników, a oni z kolei kupują produkty firmy.

Mówiąc w przystępnym językiem, firma „Oriflame” akcji z zysku konsultantów sprzedaży swoich towarów. Wynagrodzenie zależy wyłącznie od liczby zatrudnionych w grupie i ilości zakupów. Minimalny dochód konsultant będzie 3%, a maksymalna – 22% trzy tygodnie, że nowe katalogi są produkowane w odstępach 21 dni.

Ogólnie rzecz biorąc, problem pracownika – promowanie produktów, a także prace związane ze sprzedażą, aczkolwiek pośrednio. Właściwie, to jest istotą projektu „Kariera Express” ( „Oriflame”). Zdjęcie organizator z pomysłów przedstawionych poniżej – Anna Cerna, niezależny dyrektor firmy.

Jak pracować w „Oriflame”

Tutaj wszystko jest dość prosta: w celu rozpoczęcia współpracy, wystarczy przekazać prostą procedurę rejestracyjną, wszystkie jego niuanse można znaleźć na stronie internetowej spółki. Nowi użytkownicy firma oferuje zniżkę na wszystkie produkty 18%. W pewnym okresie nowego pracownika, należy złożyć zamówienie z katalogu. Kolejny krok – jest przyciągnięcie nowych pracowników i przekonać je najpierw zarejestrować, a następnie zamówić z katalogu.

Wydawałoby się, że to, co może być prostsze niż projektu internetowego „Kariera Express” z „Oriflame”. Recenzje firmy produkcyjnej Sama nie wszystko pozytywne, kosmetyki od dawna sprzedawane na rynku rosyjskim, a nie wszyscy klienci są zadowoleni z jego jakości. Ale perspektywa zarabiania na tyle atrakcyjna, ponieważ w rzeczywistości praca nie wymaga żadnego wysiłku, wszystkie materiały do pracy, firma zapewnia pracownikom i ich zadanie – wystarczy wysłać je. Jest ostateczna, interesująca przede wszystkim dla samych odbiorców, pytanie. Jaki jest koszt produkcji, jeżeli z jej sprzedaży można uzyskać ogromne zyski?

Wniosek: aby stać się przedstawiciel firmy, trzeba się zarejestrować i korzystać z produktów, równolegle z udziałem innych pracowników. Zasada działania – znany piramida finansowa. Należy zauważyć, że ta forma współpracy z firmą „Oriflame” nie różni się zbytnio od poprzedniej. To jest zadaniem konsultanta pozostaje ten sam – aby zachęcić ludzi do korzystania z produktów firmy.

Konieczne jest również, aby myśleć o jakość samego produktu, zanim korzystając z kuszącą ofertą działa „Kariera Express” z „Oriflame”. Opinie ludzi na temat kosmetyków i innych produktów nie jest trudno znaleźć, są one po prostu niezliczone. Co ludzie myślą o jakości tego produktu?

opinie klientów produktów pod znakiem towarowym „Oriflame”

Należy zauważyć od razu, że wiele opinii, nie jest trudno się domyślić, że istnieją zarówno pozytywne jak i negatywne. Po pierwsze, w naszym kraju, ludzie utworzyli trwałe stereotyp, że w sieci nie może być dobre z definicji, ponieważ ze względu na jego realizację „feed” ogromną liczbę menedżerów i dyrektorów. Po drugie, średnia cena kategoria produktów i jest dostępny dla większości ludzi w naszym kraju, pomimo faktu, że reszta świata nie markami każdy może sobie pozwolić, co sugeruje również niską jakość.

Niektórzy użytkownicy słusznie wskazał, że kosmetyki w cenę większości. Niektóre środki, takie jak, inni nie. Ale jeden interesujący fakt – niemal wszyscy klienci kupują produkty ze zniżką, bo albo są zarejestrowane w firmie „Oriflame”, albo konsultanci są w kręgu bliskich przyjaciół.

Tylko tutaj można dokonać jednoznacznego wniosku, że zniżka 18% na produkty z „Oriflame” dziś nikt nie będzie zaskoczony, ale jest znacznie trudniej znaleźć chętnych, aby rozpocząć swoją karierę w firmie. Każdy rozsądny człowiek rozumie, że każdy producent, nawet najlepsze firmy na świecie, nigdy nie będzie można wygrać 100% rynku, biorąc pod uwagę wysoki poziom konkurencji. Jeśli chodzi o prawdziwe „Kariery Express”, „Oriflame”? Opinie pomogą zrozumieć.

Informacje zwrotne od pracowników

Do tej pory, projekt zaangażowany dość dużą liczbę kobiet z Rosji i krajów WNP, co oznacza, że jest to już możliwe, aby wyciągnąć wnioski na temat jego pracy. Do tej pory już jasne Istotą „Express-karierę” projektu ( „Oriflame”), opinia pomoże ustalić, jak płaca realna na prostą kobietą, która jest daleko oddalonych od sprzedaży i marketingu.

W większości pozytywne opinie. Personel zauważyć, że mimo wszelkich trudności, które napotykają oni nadal ciężko pracować w nadziei na osiągnięcie najwyższej pozycji w piramidzie, to znaczy, aby uzyskać status dyrektora. Zwykle po pierwszym odbiciu jako chęć kontynuowania przykry sposób całkowicie znika, ale potem przychodzą z pomocą opiekunów, motywują i dają nadzieję na dodatkowe przychody ze sprzedaży.

Istotnie, głównym sekretem udanej kariery w marketingu sieciowym – „wyższych władz” potężna motywacja Po ich podopieczny dochodzi do wniosku, że trzeba rzucić pracę, nie jest sukces kierownik i kładzie nacisk na kontynuację kariery, prowadzą tysiąc argumentów, które odniosą sukces, trzeba tylko zrobić trochę więcej wysiłku, w wyniku czego przykłady rzeczywistych ludzi sukcesu, Dzieli sekrety przyciągania konsultantów. I co dziwne, psychologiczny wpływ tej pracy, choć nie na wszystkich.

Wniosek: jest szansa, aby zarobić z firmy „Oriflame”. „Express-karierę”, personel oceny dowodów, to daje możliwość zarobienia, ale tylko dla tych, którzy są gotowi poświęcić dużo czasu i wysiłku, którzy są obojętni na niepowodzenia i jest gotowy, aby przejść do końca.

negatywne opinie

Ujemny w stosunku do projektu biznesowego wystarczy. Niektórzy użytkownicy po prostu uznać, że prace nie są one kategorycznie odpowiednie, inni powitalny ciężar negatywnie na całej firmy jako całości. Dlaczego kobiety nie lubią projekt „Kariera Express” ( „Oriflame”)? Negatywne opinie są głównie związane z faktem, że przez co najmniej dziesięć lat, marka aktywnie promować multi-mln konsultantów. Ich zadaniem nie jest już związany z reklamą i obsesji sprzedać jak najwięcej i wciąż stosunkowo niewielką opłatą, a wszystko dlatego, że są „zaprogramowane” swoich menedżerów.

O produkty pod marką „Oriflame” marki i mieszkańców towarzystwie naszym kraju już wiem wszystko, a zainteresowanie nim wiele dawno utracone. Ale przedsiębiorczy marketerzy nie zatrzymują, oferują one nowe, bardziej wyrafinowane sposoby promowania produktów i sprzedaży, aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi, jak to możliwe. Nie jest wyjątkiem, a nowy projekt „Kariera Express” ( „Oriflame”). Opinie ludzi są bardzo zróżnicowane, ale wszystkie z nich są poślizgnięcia tylko dwie główne idee. Moja pierwsza myśl – kosmetyki zbyt dobrze znane i nie są obecnie istotne dla nabywców, drugi – upiorne nadzieję łatwych pieniędzy, które obiecują kierowników i dyrektorów.

Mit i rzeczywistość

Głównym narzędziem, aby przyciągnąć nowych pracowników do firmy – masową wysyłkę wiadomości na portalach społecznościowych. Ale cała prawda nie jest ujawniony w oświadczeniu, że w rzeczywistości jest „Kariera Express” z „Oriflame”. Opinie ludzi sugerują, że lista nie jest podane warunki współpracy, ale tylko pokazuje zalety pracy, choć niektóre komunikaty nie mają nawet pytanie o samej firmie.

Członkowie napisać w uwagach dotyczących obietnicą wspaniałej pracy w internecie, które nie muszą spędzić dużo czasu i wysiłku, jest to opłacalne i w krótkim czasie pracownik może zapewnić sobie stabilne zyski. Nie ma słowa o tym, czy trzeba się zarejestrować i kupić produkty, można dowiedzieć się o niej dopiero będzie przechodzić przez odniesienie. Wielu użytkowników uważa takie posunięcie jako pozorne i oszustwa.

Czy to możliwe, aby zarobić

To nie będziemy rozmawiać o tym, jak odnieść sukces jako menedżer w ramach projektu „Kariera Express” z „Oriflame”. Opinie ludzi jasno fakt – pieniądze mogą tylko trwałe i stres. Nietrudno się domyślić, co jest dostępne na liście mailingowej odpowiedź, ktoś mógłby szczerze być niegrzeczny, i podważa zaufanie.

Tylko ktoś, kto nie wie, co będzie musiała, i którzy nie boją, będą mogli uzyskać wynik. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby bawić nadzieje zostać reżyserem i zarobkowania bez wkładania wysiłku.

Dowiedzieć się, czy to pasuje do pracy w „Oriflame” „Express-karierę”, prawdziwe opinie pomogą, bo ludzie dzielą się swoimi emocjami. Ale nie jest to wskaźnik, ponieważ wszystkie prace uda się tylko ciężka praca.

sukcesów

Tutaj skupimy się na kobiety, jak udało się osiągnąć sukces z projektu „Kariera Express” ( „Oriflame”). Pozytywne informacje zwrotne od sieci nie zapewnia pełną informację o osiągnięciach niektórych pracowników, więc warto rozważyć bardziej szczegółowo sytuacje, gdy kobieta była w stanie przezwyciężyć trudności i jak ona to zrobiła.

Słusznie rozpocząć z historią sukcesu twórcy projektu – to Anna Cerna. Według niej, ona naturalnie zaczął swoją podróż w towarzystwie „Oriflame” jako konsultant kilka lat temu. Ale w przeciwieństwie do wielu innych swoich pracowników, zdała sobie sprawę, że z pomocą Internetu można zbudować błyskotliwą karierę, a ona nie była w błędzie.

Istotą jej ideą jest, aby nie sprzedawać kosmetyki i kupić ze zniżką dla siebie. Należy zauważyć, że system pracował do projektu, wiele kobiet zostało zarejestrowane w firmie w celu zakupu produktów z dyskontem, z tą tylko różnicą, że w tym czasie nie było masowe wysyłki. Niemniej pozostaje faktem, a Anna Cerna jest obecnie dyrektorem Diamond Company „Oriflame”.

Istnieje wiele sukcesów kobiet, które zarabiają od firmy „Oriflame” w ramach projektu „Kariera Express”,. Między sobą, są one bardzo podobne – to głównie młode kobiety z małymi dziećmi, szukali pieniędzy w Internecie i przypadkowo stał się konsultantem firmy. Bo tak naprawdę, jak wiele produktów, a oni regularnie kupować go z przyjemnością, a jest szansa, aby zarobić więcej, a dlaczego nie skorzystać z niego.

Wiele udanych konsultanci osiągnęli niewiarygodny sukces, a nawet, że nie spodziewano. Mają one jednak pokazuje przykład, że wszystko jest możliwe, a praca przynosi efekty, jeśli stosuje się do tego wysiłku, nawet w marketingu sieciowym.

wniosek

Zrób konkluzja może być tylko jedna: nie wszystko nadaje się prace w ramach projektu „Kariera Express” ( „Oriflame”). Opinie pracowników potwierdziły, że nie wszystko jest tak proste, jak początkowo obiecał liderów. Wszelkie prace – to ciężka praca, i „łatwe” pieniądze nie stało.

Powinienem zacząć karierę z firmy „Oriflame”, aby zdecydować się na własną rękę. Jeśli podoba Ci się produkt, to dlaczego nie spróbować samemu jako konsultant, lub po prostu nie kupują kosmetyki i produkty do higieny osobistej dla siebie? I jak twierdzą organizatorzy projektu, można zrezygnować w każdej chwili i nie stracić.

Jeśli masz poważne zamiary dotyczące kariery, należy pamiętać, że akt musiałby mocno. Wielu ludzi sukcesu są skuteczne tylko wtedy, gdy robią ich praca nie jest tak, jak wszyscy inni, a znacznie lepiej niż inni. Nowe, świeże i odważne pomysły nie tylko przyczyniają się do zarobków i rozwoju osobistego, ale także wpływają na całą strukturę jako całość. Być może przyjdzie do głowy oryginalny pomysł na promowanie produktów firmy.

220 shares 7265 views
584 shares 9647 views