679 Shares 4439 views

Jakie są papierosy West?

Papierosy zachód niedawno pojawiła się w specjalistycznych sklepach tytoniowych w naszym kraju. W krótkim czasie udało im się potwierdzić swoje prawo do istnienia i znaleźć wielu zwolenników wśród lokalnych palaczy.


Historia produkt

Zachód pierwszy zaczął produkować papierosy w Niemczech w 1981 roku. Było Reemtcma firma innowacja, która jest filią brytyjskiej firmy Imperial Tobacco znanej firmy. Wyjście towarzyszyła poważnej kampanii reklamowej. Ona umieszczona na nowy produkt jako wariant idealne dopasowanie ceny i jakości. Wysiłki producentów, aby odnieść sukces, i tylko jeden rok, marka ta stała się jedną z najbardziej popularnych w ich własnym kraju. Zwiększony popyt popchnął zarządzania firmy do zawierania umów na dostawę produktów za granicą. Tak więc, pod koniec lat osiemdziesiątych papierosy Zachód z powodzeniem sprzedawane w ponad 100 krajach europejskich. Niemniej jednak, w Rosji pojawiły się one dopiero w 1997 roku.

Lokalne sklepy znane produkty były reprezentowane przez dwa rodzaje: Full Flavour i światła. różniły się one tylko siłę mieszaniny tytoniu, który został użyty do ich wytwarzania. Rosyjski użytkowników lubi papierosy, a wkrótce zaczął być uważany za jeden z najbardziej popularnych produktów w krajowym rynku tytoniowym.

rodzaje produktów

Podczas swojego istnienia papierosy Zachód przeszedł wiele istotnych zmian. Wszystko zaczęło się od dwóch tradycyjnych opcji z filtrem klasycznej. Nieco później, w 2000 roku, specjaliści pomysł STEAMTEC nowy filtr spółki został opracowany, który został wykonany w postaci śmigła. Wykonane ze specjalnego rodzaju plastiku, jest bardziej odporna na wpływy zewnętrzne i zapewnia maksymalną łatwość użytkowania. Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie społeczności międzynarodowej do kwestii ogólnego bezpieczeństwa produktów, korporacja na czas jego istnienia, to opracowała kilka modeli filtrów:

  • węgiel-octan etylu;
  • węgla w postaci wykonania ustnika;
  • STEAMTEC;
  • Próbkę kulki zgniatanie, zawierający kapsułkę mentol.

Pragnąc zaspokoić potrzeby różnych grup ludności, firma wyprodukowała 11 odmian papierosów, które są różne od siebie i tworzą procentową podstawowych komponentów (nikotyny i smoły). W Rosji teraz często można spotkać trzy podstawowe opcje.

Asortyment marki papierosów Zachodnim Tri-Logic w Rosji
№ p / s opis towaru Zawartość żywicy, Mg Zawartość nikotyny miligramów
1 czerwony 10 0.8
2 srebrny 6 0,5
3 niebieski 4 0,4

O znanym produktem po raz kolejny powiedzieć sprzedaży, które co roku wzrasta.

opinie klientów

Teraz wielu palaczy wybrać dla siebie dokładnie papierosów Zachodniej. Opinii wielu osób mają możliwość, aby do wniosku, że dobrze znana niemiecka firma świadomie naraz włożyć tyle wysiłku, aby utworzyć nowe obiecujące odmiany. Widoki, które zostały ustanowione stałych klientów dla tego produktu, w większości pozytywne.

Wszystkie z nich zwrócić uwagę na czterech głównych punktów dodatnich:

  1. Wygodnym i wysokiej jakości filtr. Najwięcej zwolenników ma STEAMTEC typ elementu. Składa się z dwóch części. Pierwszym z nich jest konwencjonalny wypełniacz węgiel, który pomaga uczynić maksymalną czyszczenie. Druga sekcja przyczynia się do lepszej dyspersji wrażeń smakowych nasyconego smaku.
  2. Szeroka gama wariantów twierdzy.
  3. Smak i aromat.
  4. Stosunkowo niska cena.

Wszystkie te cechy przyciągają wielu ludzi, powodując ich dokonać wyboru na rzecz Zachodu. Ponadto, stylowy design opakowania sprawia, że produkt bardziej reprezentacyjny. W niektórych przypadkach, czynnik ten odgrywa ważną rolę.

firmy produkcyjne

Na półkach rosyjskiej marki papierosów Zachód spotkać tylko produkcji krajowej. To gwarantuje, że produkt można zawsze znaleźć na sprzedaż. Dla wielu, czynnik ten jest szczególnie ważny.

Więc kto produkuje słynne zachodnioniemieckich papierosów w naszym kraju? Producent jest reprezentowana w Rosji przez dwa stosunkowo dużych przedsiębiorstw:

  1. „Imperial Tobacco Wołga” fabryka znajduje się w Wołgograd.
  2. "Imperial Tobacco Jarosław", dawniej zwana "Balkan Star".

Obaj są członkami największego Imperial Tobacco Corporation. Przez wiele lat, są one zaangażowane w produkcji wiodących wyrobów tytoniowych, co przekłada się na praktyce swoje pomysły i rozwoju. To w pewnym stopniu jest pewna gwarancja jakości, które nie powinny zostać zapomniane, gdy chodzi o ludzkie zdrowie. Dokonywania wyboru na rzecz Zachodu, kupujący realizuje swoją przewagę i pewność siebie, opierając się na wiarygodności i powszechnej akceptacji.