769 Shares 2968 views

Jak napisać list z podziękowaniami pravlno pracownik


Nie ma nic bardziej odpowiedni dla rozpoznania swój zespół zarejestrował zasług niż dziękuję list do pracownika, który dokonał naprawdę znaczący wkład do wspólnej sprawy.

Etykieta biznesu, jeśli się go ściśle, co znacznie przyczynia się do wyraźnego i zorganizowanej pracy i przejrzystych relacji pomiędzy pracownikami jednej firmy lub pomiędzy kilka firm, więc większość oficjalnych dokumentów mają ścisłe wzory. Jednak list z podziękowaniami dla pracowników skonfigurować wolnego formularz, aby oznaczyć ją prywatnych usług człowieka. Jedynym wymogiem jest business style dokumentu.

Zazwyczaj podziękowaniem pracownik list tekst pisany na papierze firmowym i wyrazić uznanie to dla niektórych usług dodatkowych usług, dbałość o klientów lub szczególne osiągnięcia w ścieżce kariery. Doskonałą okazją do prezentacji wiadomości będzie w przeddzień świąt, rocznic lub urodziny.

W tym gatunku, urzędowe dokumenty mają dwie główne funkcje. Po pierwsze, tylko wyrazem wdzięczności i przejawem kultury komunikacji biznesowej, a po drugie, możliwe jest użycie list z podziękowaniami dla pracownika jako nagrodę, jeśli jest to przewidziane przez statut organizacji.

Aby ułatwić sporządzenie dokumentu, co następuje jest przybliżona treść. Pomimo braku ścisłej regulacji, należy stosować następujące wyrażenia regularne do wyboru: „Chciałbym podziękować” „prawdziwie wdzięczny”, „pragnie podziękować”

Struktura list zawiera pewne elementy:

  1. Cap. Zajmuje się osoby lub podmiotu, od którego podziękowania należą. Pozycja ta nie zawsze jest obecny.
  2. Leczenie. Wskazuje albo pracownika nazwisko lub nazwa firmy, jeśli list jest adresowany do pracowników. Przed imieniem i przydomkiem miejsca przeznaczenia przy użyciu epitet „Drogi”, nie nazywaj go „droga”, „szanowany” i korzystanie z innych synonimy. Słowo „Pan”, „obywatel” w obiegu też będzie zbędna.
  3. Bezpośrednio do tekstu z cesją pisania. Aby rozpocząć, należy podać powód, dla którego to uznanie jest wykonany. Na przykład: „Pragnę wyrazić moją wdzięczność za przekroczenie planu sprzedaży w marcu do 100%.” Również listę osobistych zasług pracownika przy wykonywaniu określonego zadania. Pamiętaj, aby pamiętać, jak wysoka wartość ludzkiego poświęcenia i ciężkiej pracy, jako nadziei na sukces zawodowy i pracownika w przyszłości.

Jeśli powodem listu dzięki stała podrzędną rocznicę lub zawodową wakacje, dowiedz się więcej na temat praw pracowniczych i wykorzystywać dane do sporządzania tekstu. Można zauważyć, a liczba lat, które odbiorca pracował dla firmy i stanowisko, że musiał przejąć ten czas. Opisać w jaki sposób wartość swoich kolegów i jakie cechy (konieczne jest określenie tych, z którymi pracownik najbliżej komunikuje się w pracy).

  1. dane autora: imię, nazwisko, podpis.

Ponadto, w prawym górnym rogu formularza jest tradycyjnie organizacja znaczek.

Pracownik dziękuję list (przykładowy)

__________________________________________

Dyrektor hotelu „Comfort”

Vorobyova O.

Uvazhaemaya Olga Vladimirovna!

Twój hotel zaoferował swoje terytorium dla Business Training naszą firmę. Ty i Twój personel hotelu były idealne warunki do komfortowej pracy i pozostałych uczestników. Wyrażamy naszą wdzięczność dla pracowników i hotelu. Mamy nadzieję na współpracę w przyszłości.

Z poważaniem,

Organizatorem szkolenia biznesowe

Solovyev SS

_________________________________________

Wręczając list z podziękowaniami dla pracownika, szef spółki dając mu dodatkową premię za pracę w przyszłości. Jeśli własnymi drogami, szanse na dobrą pozycję w innej spółce, aby zwiększyć ilość dziękczynną z zarządzania na poprzednim miejscu.