762 Shares 3391 views

Kanadyjski aktor Will Arnett: Biografia, kariera i życie osobiste

Wielu z nas będzie Arnett znany jest z roli George Oscar Bluth II w filmie „Arrested Development”. Jednak ze względu na aktora i wiele innych ciekawych ról filmowych. Kwestia ta zostanie omówiona w artykule. Dowiesz się również szczegóły biografii i życiu osobistym uilla Arnetta. Zapraszamy do lektury!


Biografia: Rodzina

Will Arnett urodził się w 1970 roku (04 maja) w kanadyjskim mieście Toronto. Jego rodzice mieli żadnego związku z kina. Ojcze, Dzheyms Arnett, pracował w dużej firmie. Matka (Alexandra) był domową. Dbała z czworga dzieci. Będę miał dwie starsze siostry i młodszego brata.

nauka

Nasz bohater poszedł do liceum w stanie Ontario. Następnie udał się do Montrealu, gdzie podjął studia na Uniwersytecie Concordia. Jest facet uczyłem tylko jeden semestr.

W 1990 roku, Will udał się do Nowego Jorku. Udało mu się za pierwszym razem, aby stać się studentem Instytutu Teatru i Kinematografii. Rodzice są dumni z syna.

Will Arnett: filmy

Po raz pierwszy na ekranach młodego aktora pojawił się w 1996 roku. Dostał małą rolę w komedii romantycznej „Kolejny ruch Edda”. Will lubił atmosferę panującą w zestawie. Chciał, aby nadal rozwijać karierę filmową. W tym samym roku ukazał się ich drugi film z jego udziałem – „likwidacji”.

W latach 1998 i 2002, młody aktor „świeci” w kilku filmach. Próbował swoich sił w różnych gatunkach, takich jak komedia, horror, thriller, i tak dalej. D.

Ten sukces przyszedł do niego w 2003 roku, po wydaniu serii „Arrested Development”. Aktor z powodzeniem przyzwyczajeni do wizerunku George Oscar Bluth II. Do tej roli, był nawet nominowany do „Emmy”.

Do tej pory, twórczym świnka Will Arnett ponad 35 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Pokaże swoje najbardziej żywy i niezapomniany pracę na okres od 2005 do dnia dzisiejszego:

  • „Jeśli teściowa – potworem” (2005) – facet o imieniu Keith.
  • "Madhouse na kołach" (2006) – Todd.
  • "Ratatuj" (2007) – Horst.
  • "Semi" (2008) – Lu Redvud.
  • „Potwory kontra Obcy” (2009) – brakujące ogniwo.
  • "Pewnego razu w Rzymie" (2010) – Antonio.
  • "Despicable Me" (2010) – Pan Perkins.
  • "Faceci w czerni 3" (2012) – agent AA.
  • „Rzeczywisty białko” (2014) – zarysowania kot.
  • "Zmutowane nastolatków Ninja Turtles" (pory 1 i 2), (2014-2016). – Vernon Fenwick.

życie osobiste

Wiele dziewcząt odwrócił głowę Will Arnett. aktor wzrost (189 cm), silny tors i wyraziste oczy – to wszystko przyciąga płeć przeciwną. Kochając będzie to wskazuje liczbę małżeństw i związków.

Pierwsza żona Arnett był aktorka Penelope Ann Miller. Szczupła blondynka zdobyła serce Woli na pierwszy rzut oka. Jest pięknie i agresywnie zabiegali ją. W końcu zgodziła się zostać jego druga połowa. W 1994 roku kochankowie byli małżeństwem. Jednak cywilny szczęście nie trwało długo. W rok później, para aktor złożył wniosek o rozwód.

Kilka lat Will Arnett Byłem w stanie kawalera. Miał wicher romans z dziewczynami, ale w poważny związek, że nie płynęła. Wszystko zmieniło się po naszym bohaterze spotkał młodego i atrakcyjną aktorkę Emi poler. Ich romans otrzymała szybki rozwój. Wkrótce złożył ofertę kochanie. Amy uzgodnienia. W sierpniu 2003 roku, mają zalegalizował swój związek. Impreza odbyła się w jednej z najlepszych restauracji w Stanach Zjednoczonych.

rodzina

W sierpniu 2008 roku Amy urodziła pierwsze dziecko – syna Archibald. Młody ojciec nie mógł przestać patrząc na jego krovinochku. Wykąpał dziecko, swaddled go i położył na łóżku. W 2010 roku rodzina Arnett był kolejnym uzupełnianie. Urodziła drugiego syna. Chłopiec został nazwany Abel.

Przez 10 lat, para żyła w doskonałej harmonii. Kłótnie i nieporozumienia występują rzadko. Jednak z biegiem czasu, a Amy sobie sprawę, że stają się sobie obce. Stare uczucia znikną. Para sobie sprawę, że nie ma nic więcej do uratowania. Tak cicho i spokojnie rozproszone. W 2014 roku trzymała ich rozwodu.

nowy związek

Po rozstaniu z Emi Poler, nasz bohater wyruszył „na wiatr”. Amerykańskie tabloidy ledwo miał czas, aby zgłosić swoje powieści. W Girlfriends Will Arnett pojawiają Erin David i Katie Lee.

Na początku 2015 roku aktor zaczął spotykać modelu Arielle Vandenberg. Pojawili się razem na świeckich partii i różnych imprez. Przyjaciele i krewni Woli był pewien, że to on poślubić jego nowa ukochana. Ale los zdecydował inaczej. W czerwcu 2015 roku Arnett ogłosiła rozstanie z Arielle Vandenberg. Teraz jego serce jest wolne. Ale na jak długo? Jest tylko czas pokaże.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, gdzie się urodził i Will Arnett wykształcony. Jego filmografia został również przeglądowi przez nas. Życzymy ten wspaniały aktor bardziej jasne i ciekawych ról, a także zwycięstwa na froncie miłości!