855 Shares 1329 views

officinalis Leuzea (ekstrakt płynny) funkcji aplikacji

Levzei pierwszy zaczął być wprowadzony w 1816 roku w ogrodzie Londynie. Jak się okazało, ta roślina zielna alpine ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale ma również właściwości lecznicze. Można zauważyć w regionie autonomicznym terytorium Ałtaju, w Sayan wschodniej i południowej Syberii. Maralova rosnąć trawa, tak zwane również Leuzea, na wysokości 2000 m.

lecznicze właściwości

W medycynie stosuje się korzeni, z której gotowe surowce lecznicze – większość nalewki, ekstraktów i herbat. Kłącza zawierają flawonoidy, taniny, karoten, kwas askorbinowy, inulinę, żywice, oleje eteryczne. Dzięki tej bogatej Leuzea składu chemicznego (wyciąg płynny) może leczyć ludzi z różnych dolegliwości, jak również w celu zwiększenia wytrzymałości organizmu.

Nic dziwnego, że uzdrowiciele nazywają ten naturalny adaptogenne zioła, ponieważ ma tonik, tonik i efekt stymulujący. Zaleca Leuzea (płynny ekstrakt) osobom, których praca wymaga ciężkiego wysiłku fizycznego. Lek zwiększa odporność organizmu, poprawia nastrój, łagodzi zmęczenie i pobudza pracę umysłową.

Jest on używany do niedociśnienia, zmęczenie, drażliwość nerwowego, zmęczenia i depresji. Przygotowane surowców przyczynia się do szybkiej aklimatyzacji przed egzaminami. Posiada właściwości rozszerzająco na naczynia krwionośne i normalizuje krążenie krwi i metabolizm. Ponadto Leuzea (ekstrakt płynny) przyczynia się do obniżenia poziomu cukru we krwi, z tego powodu zaleca się u pacjentów z cukrzycą.

Mając to dar natury uzdrowicieli zmagają się z uzależnieniem od alkoholu, bezsenność, nadmierną drażliwość, a nawet impotencję. Badania kliniczne wykazały, że polepsza pamięć i Leuzea stężenie (płynnego ekstraktu). Ceny leku jest niska, wynosi ona od 65 rubli 50 ml fiolki.

aplikacja

Lek nie jest lekiem. Może być stosowany w połączeniu z farmakoterapią. Jest wskazany dla:

– wyczerpanie, osłabienie, osłabienie;

– szczep fizycznego i psychicznego;

– stres, depresja;

– rehabilitacji po chorób;

– przewlekły alkoholizm;

– zmniejszenie potencji.

Po kursie 20-dniowego normalnego apetytu, snu, nastrój wzrasta. Ekstrakt naniesiono na 30 kropli w czasie posiłku (trzy razy dziennie).

Aby przeciwwskazane Leuzea?

Płynny ekstrakt nie wolno przyjmować dzieci poniżej 12 roku życia. Nie zaleca się leki na padaczkę, zaburzenia rytmu serca, dławica piersiowa, miażdżyca, nadciśnienie, nadwrażliwość na składniki. Jest to konieczne, aby powstrzymać się od kobiet w ciąży lub karmiących. W każdym przypadku należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem levzei.

Płynnego ekstraktu: opinie konsumentów

Wiele dodatnich właściwości otrzymanych leku czynnego. Entuzjastyczny o tym mówić sportowców i kulturystów. Według nich, dodatek daje siłę, wigor i energię. Po jej stosowanie eliminuje zmęczenie i rozdrażnienie. Wiele radzą, aby korzystać z tej funkcji w okresie poza sezonem, po długotrwałym leczeniu oraz w sytuacjach stresowych.