496 Shares 3161 views

Zastanawiam się, co duchy są różni się od wody toaletowej?

Obecnie istnieje tak wiele różnych produktów kosmetycznych, które rozumieją czasami bardzo trudno jest do nich. Dlatego w tym artykule chcę mówić o tym, co duchy różnią się od wody toaletowej, woda perfumowana i innych rodzajów obu płci męskiej i żeńskiej perfumowanych kosmetyków.


o wypełnienie

Aby zbadać każdy temat trzeba od samego początku. Więc należy zrobić w tej sprawie. Zanim dowiemy się, co duchy różnią się od wody toaletowej, trzeba wiedzieć, że sam zapach kilku krokach. Pierwsza uwaga – lotne frakcje, które mogą „słyszeć” natychmiast po zastosowaniu perfum na swojej skórze, albo na testerze taśmy nazywa blotter. Te zapachy nie długo, a następnie przekształcony w kilku różnych. W środku, tzw piramida smaku są cięższe składniki, które nazywane są „nuty serca”, pojawiają się kilka minut po nałożeniu zapach i są kluczem w doborze jego zapachu. Sama w sobie, jest ona oparta na długotrwałe ciężkie składniki, które wchodzą w grę po około kilku godzin po nałożeniu zapach.

Perfumy (EDP)

Więc, co różni się od duchów wody toaletowej? Odpowiedź jest prosta: stężenie smaku. Zwykle, stopy procentowe tu mieści się w zakresie od 15 do 40% związków aromatycznych. Jeśli chodzi o koszty, to niezbędne jest wyjaśnienie, że to najdroższe perfumy, ale będzie również różne i odporność. Średni czas przebywania aktywny na ludzkiej skórze – 6 godzin po aplikacji. Co do składania formularzy, tym częściej duchy sprzedawane w małych fiolkach bez dysz i podajniki, są one stosowane do czubkach palców na poszczególnych częściach ciała ludzkiego. Czasami zapachy danych mogą być oznakowane «Extrait», to znaczy, jaka jest najmniejsza z etanolu. Zastosowano te same duchy za pomocą palców, ponieważ Butelki są bez dawkowania.

Woda

Analizowanie niż wódki różnią się od wody toaletowej, nie powinniśmy tracić ten niuans i że istnieje również eau de parfum, który oznaczamy Woda perfumowana EDP (lub). To skrzyżowanie perfum i wonnego wody, stężenie związków aromatycznych są zrównoważone w ilości 15% (od 10% do 20%). Zapach jest słabszy niż perfumy, ale bardziej stabilny niż wody toaletowej, co do czasu, który jest około 3-5 godzin po aktywności aplikacji. Opakowanie tu są głównie z natryskiem, cena jest bardziej przystępne niż duchów.

woda toaletowa

Jak już wspomniano, główną tego perfumy przeciwieństwie wody toaletowej – stężenie substancji aromatycznych. Tutaj jest to około 5-15%. Dowiedz się woda toaletowa może być na linii, to jest zwykle określane jako woda toaletowa (EDT), jest w fiolkach z rozpylaczem (kolejna różnica). Jeśli chodzi o trwałość, to jest o wiele mniej niż perfumy, około 2-4 godzin od chwili działania aktywnej aplikacji. Jednak może być też zaletą, ponieważ woda toaletowa najlepiej stosować do codziennego stosowania, natomiast perfumy muszą pozostać wieczorem tylko jedna kobieta lub mężczyzna wc. Zaletą byłoby bardziej rozsądne ceny, a także różne rozmiary butelek. Warto powiedzieć, że woda WC jest również idealne dla osób z alergią, z miękkim, lekkim zapachu.

mężczyźni

Przedstawiciele silniejszej płci, rzeczy są nieco inne. Wybór co najlepsi męskie perfumy lub woda toaletowa dla mężczyzn, to znaczy, że duchy faceci nie są określone przez producenta. Tak więc, w zasadzie nasi obrońcy stosować wody toaletowej, stężenia związków aromatycznych, które wynosi około 5-15%, ale większość z nich jest dostępna dla ludzi. Takie smaki sprzedawane w butelkach o różnych objętościach, często ze zraszaczy. Następny w hierarchii męskich zapachów – Kolonia, która nadal jest oznaczonych jako Woda kolońska (EDC). W tym przypadku stężenie aromatycznych najniższa, około 2-5%. Utrzymuje zapach jest również krótki, nie dłuższy niż kilka godzin. Pod względem finansowym emisji, wody kolońskie dostępne przez ceny dla niemal wszystkich grup ludności. Inną opcją eau de parfum – po goleniu dla mężczyzn, które posiadają o kilka godzin. Są bardziej wyrozumiały dla skóry niż Kolonii, często preferowane przez facetów, którzy mają wrażliwą skórę.

cechy płciowe

Rozumiejąc, że ta woda toaletowa i perfumy, różnica w tym, co jest tutaj, powinniśmy również powiedzieć kilka słów na temat komponentu seksualnego jakiegokolwiek smaku. Istnieją sytuacje, że czasami zapach jest trudny do określenia, dla których są przeznaczone – dla mężczyzn lub kobiet. Nie może być wskazówką specjalnych etykiet na fiolkach. Jeśli jest tam znak «Pour Homme» – to zapach przeznaczony dla silniejszej płci, ale jeśli «Pour Femme» – zapach jest uważany być damskie. Jednak dziś można znaleźć trzecie notatki opcja -. «Unisex» Oznacza to, że substancje zapachowe mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn jak i kobiet, jest to tak zwany „Twin smak.”