574 Shares 8278 views

Kuchnia z wyspą: Charakterystyka wszystko

Kuchnia z wyspą jest doskonałym rozwiązaniem dla wnętrza, co jest w stanie zrobić to nie tylko praktyczne, ale również oryginalne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest, aby rozwiązać wiele problemów z umieszczeniem urządzeń i narzędzi, a także sprawiają, że pokój bardziej funkcjonalny i łatwy w użyciu.


Należy zauważyć, że w tabeli stosowane w tym przypadku może służyć jedynie do produktów razdelyvaniya posiadać powierzchnię do gotowania wyposażoną w dużą liczbę szuflad, a także w połączeniu z paskiem. Wybór zależy od potrzeb i dostępności wolnego miejsca. Najczęściej kuchnia stół-wyspa znajduje się w dość dużym pokoju lub w kuchni na otwartym planie z jadalnią. Możliwe jest stworzenie takiego wnętrza, w małym pomieszczeniu, ale tu musimy być bardzo ostrożni w wyborze mebli.

Przed rejestracją kuchni powinno być konieczne, aby poradzić sobie z wielkością wyspy. Średnia wysokość stół jest około 90 cm, jego szerokość wynosi 1,2 m. Oczywiście, istnieją inne rozmiary. Jeśli meble są niższe, to może być z powodzeniem stosowany do codziennych posiłków. Oczywiście, istnieją różne poziomy stolików. Jeśli wysokość mebli jest na tyle duży, ale masz zamiar używać go do posiłków, tuż obok jej stołki barowe.

Kuchnia z wyspą – to świetny układ opcja z pokoju, który będzie jednocześnie angażują się w gotowanie i komunikowania się z rodziną, ponieważ są one stosowane z powrotem do stołu. Aby pracować wygodnie można zorganizować dodatkowe oświetlenie powierzchni roboczej. Na niej, a ponadto do płytki może być umieszczony, palarni prania oraz inne dodatkowe elementy. Jednak konieczne jest, aby dbać o wszystkie niezbędne komunikacji. Zgodnie z taką strukturą łatwo pomieścić różnych urządzeń domowych, na przykład pralki lub zmywarki.

Kuchnia z wyspą pasuje stojak na wino, który znajduje się pod powierzchnią roboczą. Należy zauważyć, że ten projekt może być przesuwany w całym pomieszczeniu, co pozwala wybrać najbardziej optymalne rozmieszczenie. Istotną zaletą tej opcji jest również fakt, że meble są wykonane w różnych stylach: klasycznym, high-tech, minimalistyczne. Bardzo piękny design, nowoczesny antyk.

Kuchnia z wyspą, jeśli przewiduje płytą, musi być wyposażony w kaptur. Naturalnie, może też mieć inny rozmiar, kolor i kształt. W każdym przypadku powinno to mieć ładny widok z wszystkich stron. To wszystko zależy od ogólnego stylu projektowania kuchni. Stół może być umieszczony w środku pokoju, w swoim drugim obszarze.

Szczególny urok i elegancję pokoju dołączonym do wyspy kuchennej z barem. Naturalnie, to będzie powyżej głównej powierzchni roboczej, więc krzesła powinny być odpowiednie. Szczególnie wygodne jest to projekt, który, jeśli tabela jest zintegrowany zlewu lub piec. Optymalne bar jest w przypadku, jeśli pokój jest mały.