89 Shares 5260 views

podgrzewacz wody Electrolux EWH 50 Royal: Opis i cechy. Krótki przegląd modeli Electrolux EWH 50 i Królewski H Electrolux EWH 50 Królewski Srebrna

Co zrobić ludzie, jeśli stale obserwowane problemu ciepłej wody? Oczywiście, aby kupić podgrzewacz wody. Jego obecność pozwoli być całkowicie niezależny, i zaoszczędzić od wielu niedogodności. Obecnie z jego wyborem żadnych problemów. Sklepy oferują szeroką gamę urządzeń, które różnią się konstrukcji, wielkości, objętości, struktury. Również na sprzedaż płyną i jednostki pamięci. Odnosi się to do ostatniego podgrzewacza wody Electrolux EWH 50 królewskiego. Dlaczego jest to wskazane, aby zdecydować? Przede wszystkim, nazwę znanego producenta wykonuje pewnego rodzaju gwarancją jakości. Od dawna produkty Electrolux sprzedawane są w wielu krajach, pozwala wyciągnąć pewne wnioski. Jak poprzednio, podgrzewacze wody marki spełniają normy europejskie i są wyposażone w innowacyjne technologie. Szwedzka jakość jest zawsze wysoko oceniane, więc produkty marki nie stosuje się do segmentu budżetowego. Dla podgrzewacz wody Electrolux EWH 50 Królewski będzie musiał zapłacić więcej niż 10.000 rubli.

Przyjrzyjmy się, jakie funkcje ma to urządzenie. Zbadajmy swoje zalety i wady. A także posiadać krótki przegląd kilku modelach serii EWH o pojemności 50 litrów.

Kryteria wyboru

Zanim wybierzesz podgrzewacz wody, należy zapoznać się z podstawowymi kryteriami:

  • Objętość zbiornika. Dla małej rodziny (1-2 osób) idealnym rozwiązaniem byłoby instrument na 50 litrów. Ta ilość wody wystarczy dla małych potrzeb, mycie naczyń i brania prysznica. Dla pełnej kąpieli w łazience tej wielkości nie jest wystarczające.
  • Jakość materiałów. Wysoka niezawodność jest zapewniona dzięki zastosowaniu specjalnej stali, która nie jest pokryta rdzą. To dlatego, że jest grzejnik Electrolux EWH 50 Royal, (wewnętrznej wanny).
  • Rodzaj elementu grzejnego. W każdym podgrzewaczem wody zainstalowany element grzejny. Występuje w dwóch rodzajach: suchej i mokrej. Ich liczba również odgrywa ważną rolę. Tańsze modele wyposażone są w jednym elemencie, i drogie – dwa niezależne.
  • Metoda instalacji. Zakres linii Electrolux modele pionowe i poziome.
  • regulator mocy. Do wygodnego użycia w wielu modelach posiadają mechaniczną pióro, z którego temperatura jest ustawiona. Jego lokalizacja jest bardzo ważne. Najlepszym rozwiązaniem jest uważany za regulator pochodzą na płycie czołowej.

Charakterystyka urządzenia serii EWH

Takie podgrzewacze wody są przedstawione płaską powłokę. Ich cechą jest niska waga. Urządzenia są wyposażone w sterowanie elektroniczne. Mają kontroli temperatury. Producenta w procesie wytwarzania korpusu harmonijnie połączeniu dwóch materiałów: stal i tworzywo sztuczne. Oryginalność tego rozwiązania można zauważyć, rozważając podgrzewacza Electrolux EWH 50 królewski. Zaskakujące jest to, że głębokość małego urządzenia – ok. 25 cm anoda magnezu stosuje się w celu zapobieżenia tworzenia się rdzy. Również upewnić się, że ochronę przed przepięciami i przegrzaniem. Maksymalna ogrzewania wody osiągnie 75 ° C. Urządzenie spędza na nim trochę więcej niż jedną godzinę.

Teraz rozwinąć niektóre modele serii.

EWH 50 Królewski

Do ogrzania 50 litrów wody może być zastosowane elektryczne grzałki wody (łącznie) Electrolux EWH 50 królewski. Użyliśmy w procesie jego wytwarzania innowacyjnych technologii, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed wyciekiem, porażenia prądem elektrycznym i przegrzaniem – klasy IPX4. Zestaw zawiera zawór bezpieczeństwa. Stabilizuje ciśnienie w zbiorniku wewnętrznym. sterowanie mechaniczne. Odbywa się to za pomocą regulatora temperatury. element grzejny – jeden. Mokro – rodzaj elementu grzejnego. Jego pojemność wynosi 2 kW. Korpus wykonany jest w pierwotnym projekcie. Kolor podstawowy – białe, plastikowe wstawki – szare. Stałe urządzenia może być tylko na ścianach w pozycji pionowej. Rura wkładka znajduje się na dole. Obecnie ważnym kryterium jest efektywność. Urządzenie może pracować w trybie „gospodarka”. Zapewnia do ogrzewania wody do temperatury 55 ° C. Wymiary urządzenia :. 86 x 43,3 cm (wysokość x szerokość) na głębokość 25,5 cm wskaźnik działania i możliwości szybkiego ogrzewania.

Podgrzewacz wody Electrolux EWH 50: Royal H

Inny model z indeksem serii EWH królewskiego H jest przeznaczony do 50 litrów wody. Wizualnie jest bardzo podobna do poprzedniej. Różnica polega tylko na sposobie montażu. Model ten jest przymocowany do ściany, poziomo. Został on opracowany w 2013 r. Element grzejny jest z miedzi z poszyciem niklu. W celu uniknięcia tworzenia się kamienia, co prowadzi do rozerwania PETN, urządzenie jest wyposażone w anodę magnezu. wielopoziomowy system ochrony, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Panel sterowania jest prosty. Jest to regulator za pomocą którego można wybrać tryb zasilania. Tylko dwa z nich. Model ten jest dość zwarta, może być zainstalowany nawet w małych pomieszczeniach.

EWH 50 Królewski Srebrna

Srebrny kolor tworzą podgrzewacz Electrolux EWH 50: Royal srebra. Kształt kadłuba jest płaska. Dzięki tej konstrukcji, urządzenie może być umieszczony w małej niszy. Wielu kupujących znaleźć to istotna zaleta. Sposób mocowania pionowego cylindra. Rura wyłożenia znajdującej się na dnie. O wymiarach: 25,5 x 43 x 86 cm 3 Wydajność – 50 litrów .. Waga bez wody – 12,2 kg. Izolacja termiczna – freonu. Element grzejny mokrego typu, o mocy 2 kW. Skalowaniu grzejnik jest zabezpieczony anody magnezu. Zestaw składa się z zaworu bezpieczeństwa. Przy optymalnym ciśnieniem w grzejnik regulowany. Instalacja bez instalacji jest zabronione, ponieważ może to spowodować eksplozję. Urządzenie jest połączone z zasilaniem w 220 V, przy maksymalnym ciśnieniu Uruchamia 7 atm. Jest kontrolowany przez regulator, możliwe jest, aby wybrać moc (dwa tryby).

opinie klientów

Teraz rzućmy okiem na opinie kupujących. Już kilka lat temu, wiele z nich zostały nabyte podgrzewacz wody Electrolux EWH 50 Królewski. Opinie tych ludzi były podzielone. Prawie wszyscy mają problemy z mocowań. Zaleca się natychmiast nabyć nowe. Zauważono również, że gdy stosowany regularnie, około dwóch lat są przecieki. Kupcy skarżą się dużym odsetkiem małżeństwa fabrycznych. Ważne jest, aby zrozumieć, że działa bezproblemowo grzejnik jest konieczne nie tylko, aby ustawić go w prawo, ale nie złamać zasady działania. Konserwacja prewencyjna jest systematycznie zalecane. Optymalny czas określony w instrukcji.

Ale korzyści nabywców to piękny design, cichą pracę, szybkie nagrzewanie, obecność Eco-Mode. Czy zakup tych instrumentów – prywatna sprawa. Ale wyraźnie są one doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza funkcjonalne.